„Šis sprendimas buvo vienas iš sunkesnių mano gyvenime. Kadangi esu iš tų žmonių, kurie mieliau renkasi sunkesnį kelią, – sutikau. Niekada nebandžiau šokti, o štai čia – proga išmokti. Tikiuosi, pavyks. Aš net mokykloje nesu lankiusi šokių būrelio – visuomet dainavau“, – apie apsisprendimą pasakojo Evelina.

Dainininkė nusiteikusi optimistiškai. Anot jos, M. Vaškelis – profesionalus šokėjas ir geras treneris. Evelina tikisi su partneriu sutarti, tačiau jai kyla ir abejonių. Esą visos poros išgyveną įvairių periodų.

Iš projekto E. Sašenko tikisi geros pramogos ir daugybės smagių šokių pamokų. Paklausta ar jau planuoja, kaip atrodys būsimi pasirodymai ant parketo, Evelina patikina: „Be abejo, galvoju apie tai dieną naktį!“

Evelina atskleidė artimiausius savo planus. Dainininkė turi pasiūlymų koncertuoti užsienyje, nuo rudens pradės savo pasirodymus Kauno muzikiniame teatre, miuzikle „Aida“, tikisi išleisti albumą. Netrukus prasidės ir „Šok su manimi“.

„Žodžiu, palinkėkite man sėkmės, – sako ji ir priduria: – Man patinka toks velniškas užimtumas – verčia susitelkti, įdėti visas įmanomas pastangas. Esu darboholikė. Manau, kad šis „Šok su manimi“ sezonas bus labai įdomus, nes šoks daugybė ryškių asmenybių“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės