Lygiai prieš metus laiko ji išgyveno asmeninę dramą – išsiskyrė su sužadėtiniu. Pora romantiškus jausmus puoselėjo ketverius metus. Todėl šis žingsnis abiem nebuvo lengvas, rašoma pranešime spaudai.

„Buvome kartu ilgai, kūrėme ateities planus, tačiau bendru sutarimu nusprendėm, kad nebematom bendro kelio kartu. Nebuvo lengva priimti tokį sprendimą, nes jausmai niekur nedingo. Aš pusę metų sunkiai išgyvenau, tačiau dabar galiu drąsiai sakyti, kad mano širdis pagijo ir esu pasiruošusi įsileisti naujus jausmus. Per šiuos metus labai daug padariau dėl savęs. Aš tikiu likimu, bet žinau, kad patys esame savo likimo kalviai“, - pasakoja Eglė.

Per šiuos metus, rodos, kad Eglės gyvenimas pasikeitė į gerą.

„Mano gyvenime atsirado daug daugiau sąmoningumo. Pradėjau daugiau klausyti savęs. Stengiuosi nesusikurti gyvenime iliuzijų, kurios dažnai sugriūna. Šiais metais gavau pasiūlymą dalyvauti BTV projekte „Muzikinė kaukė“ ir akimirksniu sutikau. Tiesiog pajutau, kad to noriu. Anksčiau aš dažnai atmesdavau įvairius pasiūlymus, nes galvodavau, kad tai ne man. O iš tiesų reikia išgirsti save. Mes juk dažnai užspaudžiam tam tikrus dalykus savyje ir tuomet nežinom nei kodėl nei kas vyksta“, – atvirauja atlikėja.

Anksčiau mėgusi vakarėlius ji surimtėjo ir dabar daugiau laiko skiria sau – aktyviai leidžia laisvalaikį, atidžiai renkasi tai ką valgo ir stengiasi mėgautis kiekviena akimirka.

Eglė Jakštytė-Eley sako, kad scena yra jos gyvenimo dalis ir kiek save pamena svajojo būti joje. Tačiau rimčiau šia veikla pradėjo užsiimti tik tuomet kai būdama 18-os laimėjo LNK televizijos projektą „Muzikos akademija“.

Vis dėlto ji neslepia, kad šiek tiek gailisi neišbandžiusi kitų veiklų ir priduria turinti vieną svajonę: „Nebenoriu savęs apriboti. Anksčiau maniau, kad jeigu esi dainininkė tai ir turi užsiimti tik tuo. Dabar galvoju, kad toks mano mąstymas buvo kvailokas ir gyvenime reikia išbandyti viską. Pajaučiau, kad aktorinis menas artimas mano sielai ir dalyvavimas „Muzikinėje kaukėje“ šį mano norą dar labiau sustiprino. Todėl vis rimčiau apie tai galvoju.“

Šį šeštadienį atlikėjai teko nelengva užduotis – ji įkūnys vieną stipriausių vokalisčių pasaulyje Whitney Huston. Nors Eglė dažnai sulaukia pagyrų dėl savo išskirtinio balso, vis dėlto ji sako, kad pasiruošti šiam pasirodymui reikėjo įdėti labai daug pastangų ir darbo.

„Tą dieną, kai vyko filmavimas, nutiko baisus dalykas. Aš atsikėliau ryte ir negalėjau visiškai padainuoti. Galvojau – viskas! Bus tragedija scenoje! Bet dažnai taip būna, kad jeigu ryte kažkas labai nesiseka, vakare būna atvirkščiai“, – sako Eglė.

Moteris sako, kad tik įpusėjus laidoms pradėjo galvoti apie laimėjimą.

„Mes įdedam labai daug darbo. Todėl, natūralu, kad nuėjimas iki tos viršūnės, kai kažkas tave įvertina prideda daug prieskonio. Bet kokiu atveju, aš čia dalyvauju ne dėl laimėjimo. Dažnai sulaukiu kritikos iš komisijos, kad save taupau, neatsiskleidžiu iki galo. Todėl norėčiau sau palinkėti palikti Eglę Jakštytę už durų ir visu 100% įsikūnyti į tą personažą“, – su šypsena veide sako Eglė.

Ar jai pavyks pavergti komisiją su legendine Whitney Huston daina „I have nothing“? Kaip aktoriui Tadui Gryn seksis įkūnyti savo mėgstamiausią grupę ,o Austėjai Lukaitei tapti vyru? Tai ir dar daugiau įspūdingų pasirodymų pamatysite jau šį šeštadienį, 19.30 val., tik per BTV.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės