Pirmą kartą po pertraukos LRT žiūrovai E. Daugėlaitę išvys birželio 6 d. vakarą – ji pristatys svarbiausias naujienas „Panoramoje“. Vėliau jos vedamas žinias bus galima matyti kasdieninėse LRT aktualijų laidose – „Laba diena, Lietuva“ ir „Svarbioje valandoje“.

„Nors visi apie vasarą galvoja apie atostogas, būtent šiuo laikotarpiu norėjau sugrįžti į darbus – versdama naują puslapį turiu daug ko išmokti, todėl manau, kad tai geriausias metas vėl susitikti su žiūrovais. Tikiuosi, kad ir šioje pozicijoje rasiu raktą į žiūrovų širdis ir naujienas pristatysiu kaip įmanoma geriau“, – pranešime spaudai sako į darbus kartu su vasaros pradžia kimbanti E. Daugėlaitė.

Nuo šiol žinias LRT eteryje pristatysianti vedėja pripažįsta, kad pokyčiai atneša ir nemažai jaudulio, kadangi reikia perprasti naujo darbo specifiką bei atnaujinti savo žinias. „Tai naujas etapas ir išbandymas – tikrai negrįžtu ten, kur viską puikiai žinau, todėl laukia ir iššūkis „pasivyti“ kolegas“, – teigia laidų vedėja.

Pastarieji keleri metai televizijos laidų vedėjai buvo pokyčių laikas – laikinai atsisveikinusi su eteriu ir išėjusi į motinystės atostogas, su šeima ji gyveno Taline, tačiau LRT žiūrovai ją galėdavo pamatyti vedant įvairius projektus ir renginius. Iki tol E. Daugėlaitė rytais sveikindavosi vesdama LRT laidą „Labas rytas, Lietuva“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės