Atlikėjas laidos kūrybinei komandai davė išskirtinį interviu, kurio metu papasakojo, kaip reaguoja į tai, kai laidose būna parodijuojamas, rašoma pranešime spaudai. Taip pat išsakė savo nuomonę, ką lengviausia ir sunkiausia yra jame atkartoti.

E. Dragūnas neslepia, kad į kai kurias savo parodijas reaguoja prastai. Humorą jis labai mėgsta, bet kartais parodijos jį kaip reikiant suerzina.

„Kai mane bando parodijuoti žmonės, kurie net neverti mano pado ir daryti tai su panieka – man labai nepatinka, aš to neužskaitau. Bet yra pora neblogų parodijų. Ar tu nori atkartoti žmogų, kad visi pasakytų „wow, gal čia jis“? Ar nori, kad tai būtų juokinga? Tai va tas skirtumas yra. Kur yra gerai – aš užskaitau“, – laidoje „Klo(u)nai“ kalbės E. Dragūnas.

Pasiteiravus, į ką vertėtų atkreipti dėmesį A. Sakalauskui, dainininkas patarė vaidinant minėti žodžius „žinai, žinai“. Būtent juos kalbėdamas itin dažnai vartoja vienas garsiausių Lietuvos atlikėjų.

„Nenoriu girtis, bet, turbūt, esu vienas iš daugiausia Lietuvoje parodijuojamų žmonių. Kiek žinau, net „Dviračio šou“ esu kaip personažas. Teko man matyti, kai kas iš tikro buvo juokinga. O kažkas – neišdirbta...“, – pastebėjimais dalinsis E. Dragūnas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (140)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės