LNK žiūrovų laukia išties atviros ir pikantiškos santykių istorijos, kuriomis pasidalino ir žinomi pramogų pasaulio atstovai. Patyręs dvejas skyrybas Saulius Siparis pripažįsta, kad buvo neištikimas, bet pats tokio antrosios pusės poelgio neatleistų, rašoma pranešime spaudai.

„Elementarus standartas – negalėčiau būti su tuo, kas mane išdavė. Mano orumas to neleistų, koks čia galimas atleidimas. O kaip su manimi būdavo? Įvairiai, atleisdavo, bet manau, kad viduje visgi ne“, – atvirai pasakojo žinomas aktorius.

S. Siparis įsitikinęs, kad neištikimybė yra geras momentas suprasti, kad santykiuose įvyko lūžis.

„Jeigu aš jau galiu sau leisti turėti kitą moterį, vadinasi, man nereikia to, ką turiu dabar. Tačiau aš niekada nebuvau didelis Kazanova“, – sako Saulius.


VIDEO: Viktorija Jakučinskaitė įsitikinusi, kad neištikimybė neverta santykių baigties

Vis dėlto dabar aktorius išgyvena tikrą renesansą, kaip pats sako, geriausius gyvenimo metus. Ne paslaptis, kad prie to prisidėjo ir naujai atgimusi meilė. Tačiau į širdį pasibeldė jausmai ne naujai sutiktai moteriai, o pirmajai gyvenimo meilei.

„Mūsų meilė buvo legendinė. Susipažinome mokykloje, visi žinojo, kokia didžiulė meilė mus sieja, tačiau panašu, kad turėjome pereiti visą gyvenimą. Mano paslaptingoji moteris turėjo nueiti savo kelią, savas skyrybas, aš savaip „pablūdauti“. Gi kiek ant viso „svieto“ esu pridaręs“, – laidoje „Bučiuoju. Rūta“ atviraus Saulius Siparis.

Kiek kitokia patirtimi LNK laidoje dalinsis ir žinoma pramogų pasaulio pora – dizainerė Viktorija Jakučinskaitė su vyru, verslininku Vitalijumi Jančenkovu. Pora įsitikinusi – neištikimybė neprivalo sugriauti to, ką pora per ilgus metus sukūrė.

„Tai yra tik vienas nuklydimas, klaida, nuslydimas. Ir tokia silpnybe vadovautis kaip pagrindu yra kvaila. Nes gi būna visko, vienas gyvenimas, turime daug pagundų. Tai pasakyti žmogui, kad suklydai ir aš tave baudžiu, ir dabar atiduosiu kitam vyrui, moteriai, dėl to, kad pyksti, yra nesąmoninga“, – sako V. Jakučinskaitė.

Rūtos Mikelkevičiūtės paklausta, ar neištikimybė gali sustiprinti santykius, žinoma pora neslepia, kad tikrai taip. „Neištikimybė gali supurtyti, priminti, kad per patogiai gyveni, kai pradedi galvoti, kad kitas žmogus tau yra kaip sofa, kai nebematai savo žmogaus kaip ypatingo, tau jis atrodo nieko vertas. Ir tada įvyksta supurtimas, kai supranti, kad tavo antroji pusė yra įdomi kažkam kitam“, – pripažįsta pora.

Daugiau nei dvidešimt metų kartu gyvenimą kuriantys sutuoktiniai neslepia, kad prie santykių stiprumo prisidėjo ir skyrybų krizė, kai jau atrodė, kad viskas tikrai baigta. LNK laidoje Viktorija prisimins laikus, kai nakvodavo ir pas mamą namuose, kai su vyru nebegalėdavo susikalbėti, norėjo skirtis.

Laidoje sava patirtimi dalins ir tie, kurie, atrodo, net su santykių sunkumais neturėtų susidurti. Santykių psichologas, porų konsulatas Darius Ražauskas laidoje viešės su žmona Vilma ir pripažins, kad net ir jų šeimoje nutinka taip, kad reikia atsiversti santykių vadovėlius.

„Mes, lietuviai, mėgstame būti kartu, bet nieko nedarome. Vis dėlto santykiai yra kaip gyvas augaliukas – jeigu santykiuose tik gyveni, neinvestuoji, nesiklausai, bet kurie santykiai nuvys. Tai yra įrodyta moksliškai. Lietuviai gyvena sukandę dantis, bet nieko nedaro, nesidomi, neieško pagalbos“, – sako profesionalas.

O kaip meilė gali tave ne džiuginti, bet ir labai skaudinti, atvirai pasidalins iš Norvegijos atvykusi charizmatiškoji Samanta Bohema, dabar rėžianti be užuolankų: „Nenoriu nei vyro, nei vaikų. Kam turėti vieną vyrą, jeigu galiu turėti po vieną kiekvienoje šalyje?“

Atviros ir dramatiškos santykių istorijos – šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., laidoje „Bučiuoju. Rūta“ per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)