Repeticijų metu Dovydas buvo atviras, su Monika Marija jiedu susipažino neseniai, todėl perprasti jos dainavimo manierų ir mimikų jam dar iki galo nepavyko. Tačiau prieš pasirodymą kalbėdamas su laidos vedėja Indre Kavaliauskaite atlikėjas daug juokėsi ir sunkiai atsakinėjo į klausimus, nenuostabu, kad jaudulys buvo didžiulis. Vyras pripažino, kad atkartoti Monikos Marijos judesius dar įmanoma, tačiau jos unikalaus balso, greičiausiai, nepavyks. Dovydo pasirodymas kolegoms ir komisijos nariams sukėlė daug emocijų, rašoma spaudos pranešime.

„Pamenu, kai turėjom Eurovizijos laidą ir tu įkūnijai islandų atlikėją, sakiau, kad tinka tau ilgi plaukai, tai iš tiesų tinka tau ilgi plaukai. Taip, judesiai, manieros, ką turi Monika, tai mačiau panašumų. Iš manierų pusės labai gerai atlikai, ačiū tau“, – sakys Leonas Somovas.

Dovydas Laukys / Foto: Dovydo Beržinio

„Ot užduotėlė, ar ne? Bet niekas nieko panašaus čia nėra patyręs. Per visus devynis sezonus niekam neteko savo sutuoktinio parodyti scenoje. Dovydai, pasakyk, ar Monika kažkaip mokė, repetavot namuose?“ – Dovydo klaus Livija Gradauskienė.

„Ne, ji nežino!” – visus nustebins Dovydas.

„Labai lauksiu išrišimo, kuo viskas pasibaigs, po to, kai ji sužinos, viską pamatys ir išgirs. Daug įdėta darbo. Bet vis tiek labai norėčiau pamatyti Monikos Marijos veidą, kai ji išvys šį pasirodymą” – juokaus Livija Gradauskienė.

Dovydas Laukys / Foto: Dovydo Beržinio

Ingai Valinskienei paklausus, ar šis Dovydo atliktas Monikos Marijos kūrinys – „Pamelavau”, yra užkoduota žinutė, šis nuspręs daugiau nekomentuoti ir tiesiai į kamerą paprašys žmonos atkreipti į tai dėmesį.

„Išvengėm kulkos, vienos kulkos išvengėm, atkreipk į tai dėmesį”, – sakys Dovydas.

„Dėl to, kad tavo žmonai bus didžiulis siurprizas, mes ir pasidžiaukime. Ir aš tikiuosi, kad nepaleis į tave kulkos dėl to, to ir lauksime, Monikai Marijai linkėjimai ir nemušk jo baisiai, jis visai vietomis buvo Monikiškas”, – linkėjimus siųs komisijos narė Inga Valinskienė.

Dovydas Laukys / Foto: Dovydo Beržinio

Be įspūdingo Dovydo pasirodymo šį šeštadienį dar skambės legendine tapusi Nelės Paltinienės daina, kurią atliks Toma Vaškevičiūtė, Gytis Ivanauskas taps Davidu Bowie, Egidijus Sipavičius visus nustebins Bobo Marley pasirodymu, Maksas Melmanas taps romantiškuoju Franku Sinatra, LNK laidų vedėja Justė Žičkutė įkūnys pop dievaitį Justiną Bieberį, Ieva ZasimauskaitėCeline Dion, Rokas Petrauskas lietuvių atlikėją Free Finga, operos solistė Ieva Barbora Juozapaitytė įkūnys Ellie Goulding, Katažina taps Kazka, o jos pasirodymą papuoš ypatingi svečiai.

Muzikinė kaukė” artėja prie finišo tiesiosios, jau kitą šeštadienį paaiškės, kurie keturi dalyviai patenka į finalą, o nugalėtoją finale, gegužės 1 dieną, tiesiogiai balsuodami išrinks projekto žiūrovai. Į finalą nepatekę dalyviai susijungs į duetus ir taip pat pasirodys. Todėl kiekvienas pasirodymas ir balas tampa vis svarbesnis. Nepraleiskite „Muzikinės kaukės“ šį vakarą, 19.30 val., per BTV.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės