Laidos vedėjos Indrės Stonkuvienės paklausta, kaip jaučiasi šiuo metu, Irūna neslėpė – dabar jai itin sunkus periodas. Praeityje šlovės spinduliuose besimaudžiusi moteris atvira – viskas jau seniai pasikeitę, rašoma pranešime spaudai.

„Aš visą laiką buvau labai savikritiška ir net žemos savivertės. Stengiuosi su šituo susitvarkyti ir, manau, kai paaugs vaikai ir daugiau dėmesio galėsiu skirti sau, situacija apskritai pagerės. Kol kas man labai sunku. Man atrodo, kad mano traukinys jau nuvažiavęs. Juk aš pakankamai anksti pradėjau savo karjerą... Gal esu truputėlį nuo visko pervargusi, nuo tos buities. Ir užsisėdėjusi. Net nežinau... Šiandien aš jaučiuosi taip. Taip pat dar ir karantinas viską labai apvertė“, – pasakojo ji.

Anot Irūnos, ją dažnai kamuoja prieštaringos mintys ir bandymai suderinti mėgstamą veiklą bei motinystę. Kol kas aukso vidurio jai rasti nepavyko, o tai varo į neviltį.

„Ilgą laiką buvau pervargusi nuo darbų ir koncertų, tada greitai atsirado motinystė. Kai pagimdžiau Gloriją, supratau, kad tikrai gyvenime viskas vyksta ne taip greitai ir paprastai. Mano didžiausia klaida buvo ta, kad aš norėjau ir vaikus auginti, ir dirbti. Praeita vasara buvo labai sudėtinga. Vaiko tu juk negali palikti ir išeiti, o darbus gali... Bet tada spaudžia mintis, kad juk būti namų šeimininke nenoriu, juk kur aš save daugiau realizuosiu, ar aš kažką dar kitą moku. Mane šiuo metu spaudžia labai daug minčių“.

Dainininkė pasakojo, kad plėšymasis tarp dviejų ugnių kol kas jai suteikia labai daug sunkių išgyvenimų.

„Noriu savo vaikams suteikti viską nes, atrodo, po to galiu gailėtis, kad per mažai pabuvau, kažkur nenuvedžiau, kad neišėjau į lauką. Save absoliučiai visą atiduodu vaikams, man pačiai nelieka nieko. Net kai jie užmiega, aš iš nuovargio tiesiog krentu į lovą ir sau laiko nelieka. Kiekvieną dieną vis bandau save motyvuoti, kad šį kartą bus kitaip, bet visą laiką taip pat“.

Šiai patirčiai pritarė ir Irūnos sesuo Ineta. Abi moterys laimingai sukūrusios šeimas prisipažįsta, kad realybėje viskas tikrai neblizga ir nėra klota rožėmis.

„Jau net ir blizgesį ant lūpų užsitepti kartais yra įvykis, kai namie visą diena vaikštai su svogūnu ant galvos ir bumbėdama. Derinti buitį, darbą, savo asmeninius siekius yra labai sudėtinga“.

„Pavyzdžiui, mano anyta, kuri gyvena Ispanijoje, yra tobulos moters pavyzdys. Ji iš ryto atsikelia, užsivelka gražiausias palaidines, įsisega auskarus ir po namus kaukši kulniukais. Ir taip ji daro kiekvieną dieną. Vaikai jos klauso, vyras paskui laksto. O aš tuo tarpu būnu visa susisuksi su vaiku. Kai pamačiau tokį pavyzdį buvau sužavėta ir visoms draugėms pasakojau, kaip moteris sugeba išlaikyti tobulą balansą. Norėčiau taip sugebėti ir aš“, – istorija dalijosi Ineta.

Visą laidą #Tobulainetobula su sesėmis Puzaraitėmis išvysti galite LNK.lt, o kiekvieną ketvirtadienį vis naujas įdomus pokalbis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės