Tai – tituluota gražuolė, dainininkė Renata Norvilė, praeityje drąsiai priėmusi sprendimą sudalyvauti viename pirmųjų realybės šou „Džiunglės“, visas krepšininkų paslaptis žinantis nepakeičiamas sporto komentatorius Linas Kunigėlis, kompozitorius ir prodiuseris, legendinės grupės „Delfinai“ įkūrėjas bei realybės šou „Akvariumas 2“ dalyvis Stanislavas Stavickis-Stano, laidos „Gero vakaro šou“ vedėja bei „Tangomanų“ projekto dalyvė Dijora Petrikonytė.

Šventiniame šou taip pat dalyvaus dainininkas, realybės šou „Dangus 2“ nugalėtojas ir projekto „Didysis šou burbulas“ dalyvis Justinas Lapatinskas, legendinės laidos „Penktadienio muzikos šou“ vedėjas bei lietuviškos scenos vilkas Edmundas Kučinskas, teatro ir kino aktorė bei laidos „Pakartok“ pažiba, o dabar – ir profesionali šokėja Ineta Stasiulytė bei tikra serialų žvaigždė Dainius Kazlauskas, rašoma pranešime spaudai.

Laidoje žiūrovai bus pakviesti prisiminti ne tik tai, kas buvo, bet ir tai, kas daugelį šalies gyventojų džiugina iki pat dabar. Viena iš temų, kurią išsuks laimės ratas, bus susieta su juoku ir žiūrovų pamilta laida „Gero vakaro šou“.

Dinara Petrikonytė

Ypač daug iššūkių čia yra patyrusi D. Petrikonytė. Laidos vedėja prisiminė, kaip atrodė jos darbo pradžia.

„Per patį pirmą reportažą savo karjeroje aš susisprogdinau ausų būgnelius, nes iš 7 metrų aukščio šokau į vandenį. Visą laiką, kai kažkur veliuosi, galvoju, kad esu bebaimė, tačiau galiausiai pasigailiu. Juk nesu šuolininkė į vandenį ir taip šįkart paslydau! O kai nuvažiavau pas gydytoją, ji pasakė, kad per visą savo karjerą nėra mačiusi blogiau“, – prisiminė ji.

Gydytoja tąkart Dijorai rekomendavo lovos režimą, vengti sporto ir triukšmo. Tačiau tada atėjo metas ruoštis antrajam reportažui…

„Filmavome 4-metį berniuką, kuris su vandens motociklu raižė aštuonetus. Jis, pasiekęs 120 kilometrų per valandą greitį, išsukinėjo posūkį ir aš kaip akmenukas skridau į vandenį. Žinoma, tada gavau ne tik mėlynę, bet ir sušlapinau ausų būgnelius, kurių man gydytoja šlapinti neleido“, – pasakojo ji.

Daugiau dar niekur nepasakotų žinomų žmonių istorijų ir linksmas žaidimas – jau šį vakarą. „TV30 gimtadienio šou“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės