Netrukus televizijos ekranus pasieksiančiame dešimtame sezone nelikus žiūrovų pamėgtos Justinos Žiogaitės-Butkienės ją pakeitė ne ką mažiau charizmatiška ir talentinga jaunosios kartos aktorė S. Anusevičiūtė. Skaistė toliau kurs iš serialo pasitraukusios Justinos personažą – Virgą.

„Virga liks tokia pati, kokia ir buvo. Pasikeitė tik aktorė. Toliau tęsime personažo liniją, charakterį išlaikysime tokį patį. Ar aš panaši į kuriamą personažą? Manau, kad mane ir Virgą sieja aktyvus vidinis ritmas ir galbūt nuotaikų šokinėjimas. O dėl visų kitų bruožų filmavimo aikštelėje tenka rimtai padirbėti“, – juokėsi aktorė.

Televizijos žiūrovams S. Anusevičiūtė pažįstama iš komiško medicinos serialo „Rezidentai“, dainų projekto „Chorų karai“, televizijos filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“, yra suvaidinusi ne viename spektaklyje ir keliuose kino filmuose, veda radijo laidas.

Miuziklo studijas baigusi S. Anusevičiūtė prisipažino, kad niekada neketino tapti aktore, o apie galimybę vaidinti populiariausiame lietuviškame seriale taip pat net nebuvo pagalvojusi. „Mano tikslas buvo įgyti meno vadybos išsilavinimą ir dirbti šioje srityje. Nors visą vaikystę praleidau menuose, šokau, muzikavau, bet būti aktore niekada nesvajojau“, – pasakojo mergina.

Prie kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ komandos prisijungusi aktorė tikina, kad iššūkių tikrai netrūksta: „Kiekviena diena filmavimo aikštelėje su šiuo personažu man yra tikras iššūkis. Komiškų akimirkų netrūksta, tačiau nenoriu visko atskleisti. Žiūrovai viską galės patys pamatyti nuo rugsėjo 4 dienos“.

Paklausta, ar nebuvo sunku įsilieti į jau dešimtmetį kartu dirbantį kolektyvą, aktorė buvo atvira: „Lengva nebuvo. Tikrai jaučiau daug nerimo prisiimdama tęsti jau sukurto personažo liniją. Tačiau aktoriai ir visa kūrybinė komanda man labai padeda atkurti tą santykį, kurį jų personažai turėjo su Virga. Jie mane palaikė ir priėmė kaip šeimos narę. Taip šiandien ir jaučiuosi serialo kolektyve“.

Dešimtasis kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezonas į televizijos ekranus sugrįš ne tik su žiūrovų jau pamiltais, bet ir naujais personažais bei itin intriguojančiu siužetu. Ryškiausi pokyčiai laukia žavingosios Medos (akt. Inga Norkutė). Ji susitiks su visomis savo 9-ių sezonų „meilėmis“. Tuo tarpu Galinos (akt. Vitalija Mockevičiūtė) gyvenime prasidės naujas etapas: ji išsiskirs su Kostia (akt. Džiugas Siaurusaitis) ir užmegs romaną su... „alfonsu“.

Naujasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas bus pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų. Seriale vaidmenis ir toliau kurs Nerijus Gadliauskas, Inga Norkutė, Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Dainius Kazlauskas ir kiti žinomi aktoriai. Prie „Moterys meluoja geriau“ komandos prisijungs Darius Petkevičius ir Andrius Paulavičius, o Justiną Žiogaitę pakeis Skaistė Anusevičiūtė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės