Šįkart „Kitokių pasikalbėjimų“ viešnia – „Sidabrine gerve“ už antraplanį vaidmenį kine apdovanota lietuviškų TV serialų, kino, teatro aktorė Gelminė Glemžaitė.

Pamatykite jos ir visada linksmai nusiteikusio Manto Katlerio pokalbį šį ketvirtadienį 20 val., žinoma, per „Delfi TV“.

Gelminė Glemžaitė

Penktadienį 14 val. „Delfi TV“ eteryje prasidės naujas laidų ciklas „MO muziejus. Pokalbiai“: sielą pripildantys pokalbiai su žymiais meno pasaulio atstovais.

Pirmasis pokalbis vyks su neeilinio talento aktore Rimante Valiukaite.

Rimantė Valiukaitė

Kiek vėliau, 20 val. dovanosime jums Lino Adomaičio koncertą „20 Metų Scenoje“.

Jau daugiau nei 20 metų gebantis pelnyti klausytojų simpatiją atlikėjas pastaraisiais metais rengia anšlaginius koncertus su simfoniniais orkestrais ir didžiuliais chorais.

Šiame, jubiliejiniame koncerte išvysite ir Ingą Jankauskaitę bei Andrių Glušakovą-Pushą.

Linas Adomaitis

Velykų išvakarėse, šeštadienį 17 val. žiūrėkite „Domino“ teatro komediją „Daktaras“.

"Domino teatras" spektaklis "Daktaras"

Charakteringus personažus įkūnys žiūrovų pamilti aktoriai – Ineta Stasiulytė, Deividas Norvilas, Kostas Smoriginas, Adolfas Večerskis, Gabija Jaraminaitė bei kiti. Jie pakvies į juokingų situacijų virtinę, kuri nepaliks abejingų.

Velykų sekmadienį pasitiksime jau nuo 8.00 val. ryto su Viešpaties prisikėlimo Šv. Mišiomis, kurios bus transliuojamos iš Telšių.

Mišios

O vakare Velykų proga namie pirmiausia linksmintis kvies 19.30 val. teatro „Kitas kampas“ laida „Improvizacijų šou: „Gero juoko dozė“, leisianti papildyti vitamino C atsargas.

Kitas kampas

Po teatro „Kitas kampas“ laidos pajudėti kvies iš penktadienio į sekmadienio vakarą persikelsianti speciali šventinė Jovani diskoteka.

20 val. junkite „Delfi TV“ ir švęskite kartu su visa Lietuva. Fotografuokite, filmuokite, kaip linksminatės su Jovani virtualiu vakarėliu, kelkite vaizdus į „Instagram“, prirašę #Jovanihome ir pamatykite save ekrane!

Jonasi Nainys - Jovani

Antrąją Velykų dieną, pirmadienį 18 val. Oskaro Koršunovo teatras (OKT) kvies pasijuokti iš šiandieninės visuomenės ydų kartu su jo paties režisuotu spektakliu „Vaidinant auką“. Ši pjesė įtrauks į paklaidžiojimus su stereotipinėse ir tragikomiškose gyvenimo situacijose pasiklydusiais herojais.

Spektaklis "Vaidinant auką"

Kuriems nesinori tiesiog sėdėti ant sofos, primename, kad pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį 13 val. televizijoje „Delfi TV“ profesionalūs treneriai veda pusvalandžio trukmės skirtingo pobūdžio ir intensyvumo treniruotes „Sportuok namie“.

Skaitomiausias kiekvieną dieną naujienų portalas Delfi su visa eile teminių kanalų, skirtų įvairioms auditorijoms ir skelbimų portalas „Alio.lt“ nuo 2007 m. priklauso Estijos žiniasklaidos grupei „Ekspress Grupp“. Tai žiniasklaidos grupė, plėtojanti internetinės žiniasklaidos, leidybos ir laikraščių verslą Baltijos šalyse. „Ekspress Grupp“ Lietuvoje taip pat priklauso ir reklamos paslaugų internete bendrovė „Adnet media“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės