„Tėvai bandė atkalbėti, iš tikrųjų, ir labai išgyveno, kad aš, kaip sakoma, ištvirkavimo kelią pasirinkau. Ir iki šiol, mama, kai jos kas nors paklausia, tai ji sako, kad nenorėjo manęs leisti rinktis muzikos. Apie šią sritį sklando ne patys geriausi gandai, iškart buvo numatoma, kad aš ir prasigersiu, ir turėsiu septynis vaikus nuo skirtingų moterų ir t.t. Jei Holivude standartas yra penkios santuokos, tai man dar trūksta, nors, kita vertus, aš gi dar nemiriau“, – juokauja D. Zvonkus.

Ilgai pramogų pasaulyje besisukantis Deivydas puikiai prisimena savo pirmąjį honorarą dar paauglystėje ir netveria juoku kalbėdamas apie kuriozinę situaciją, kuri įvyko koncertuojant kartu su grupe „B‘ Avarija“.

„Pirmąjį atlygį už muziką gavau dar 7 klasėje, man buvo gal 12 metų, kai grojau pučiamųjų orkestre. Tuomet grodavau šokiuose, žmonėms, kuriems virš trisdešimt metų. Tačiau gerokai vėliau įvyko tai, ko iki šiol negaliu pamiršti. Kadaise koncertavome viename Palangos klube, kuris šiuo metu jau nebeveikia. Tuo metu grupėje dar buvome 5 nariai, o klubas turėjo tik du veikiančius mikrofonus, du neveikiančius, o penkto išvis neturėjo, todėl ištraukė iš medžio išdrožtą ir apvyniotą juoda lipnia juosta. Vienu žodžiu, padarė mikrofono imitaciją, kuri iš tolo jį ir priminė. Taigi, teko koncertuoti su mediniu mikrofonu. Skirtinguose pasirodymuose tą vakarą bandėme išsiskaičiuoti, kas su juo dainuos, svarbiausia, tai turėjo būti tas žmogus, kuriam tą vakarą nereikės nuo scenos bendrauti su žiūrovais“, – linksmais prisiminimais dalinasi D. Zvonkus

Kaip rašoma LNK pranešime spaudai, kartu su žmona Katažina Deivydas Zvonkus augina dvynukus – Korneliją ir Donatą, kurie, anot jo, jau nuo mažų dienų pasižymi muzikalumu. Ir nors gabūs vaikai galėtų sekti tėvų pėdomis, bet Deivydas apie tai turi užtikrintą nuomonę.

„Kiek labiau įmanoma norėčiau į tai nesikišti. Jeigu patys norės ir reikės pagalbos, tai be abejonės padėsime, kuo tik galėsime, bet nesinorėtų įbrukti”, – teigia Deivydas

Jau šį pirmadienį, 22 val., naujojo kanalo 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ galėsime išgirsti įdomiausius Deivydo Zvonkaus su muzika susijusius pasakojimus, gauti patarimų, ką reiktų daryti ir kaip elgtis tokioje srityje bei prisiminti grupės „B‘ Avarija“ dainas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės