Penkiolika metų už savo vyrą jaunesnė moteris įsitikinusi: amžiaus skirtumas tarp jos ir vyro yra normalus: „Aš juk ne 70-metį susiradau! Mes tikrai neatrodome kaip dukra su tėčiu.“

Jau rytoj, ketvirtadienį, „Nuodėmių dešimtuke“ – garsiausios šalies poros, išsiskiriančios didžiausiu amžiaus skirtumu. Milijonierius Andrius Šedžius ir dvidešimtmetė žmona Monika, populiariausio televizijos serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė Inga Norkutė-Žvinienė ir dešimtmečiu už ją jaunesnis vyras Aurimas Žvinys, pramogų verslo atstovė Jurga Anusauskienė ir dvylika metų vyresnis sutuoktinis Ričardas – tai tik dalis žinomiausių porų, kurių amžiaus skirtumą aptarinėja visi. Kurios poros amžiaus skirtumą tauta, balsuodama TV3 internetiniame puslapyje, titulavo nuodėmingiausiu?

„Amžiaus skirtumas neturi įtakos meilei“, – tikins prodiuserė J. Anusauskienė.

Koks amžiaus skirtumas tarp vyro ir moters, pasak didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ Tauragės krašto choro generolės Donaldos Meiželytės, yra nepadorus? O ar jos kolegė „Chorų karuose“, operos solistė Vaida Genytė svajoja apie jaunesnį vyrą? Nuodėmės pradedamos skaičiuoti jau rytoj 19.50 val. per TV3.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (113)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės