Įvertinus, kad BTV „Muzikinė kaukė“ buvo trumpesnės trukmės programa, atotrūkis nuo dalies M.A.M.A. transliacijos yra dar didesnis – „Muzikinės kaukės“ reitingas 6 proc., o dalies M.A.M.A. – 5.5 proc.

Devintąjį sezoną rodoma įsikūnijimų laida kuriama pagal tarptautinį formatą „Your Face Sounds Familiar“, o šįmet jame dalyvauja dešimt žinomų šalies atlikėjų. Šeštadienį BTV transliavo reguliarią „Muzikinės kaukės“ laidą, aštuntąją šį sezoną, o laidos tema buvo dedikuota „Eurovizijos“ dainų konkursui.

„Šį sezoną susirinko išties išskirtinė ir talentinga kompanija. Šeštadienį „Muzikinėj kaukėj“ skambėjo įsimintiniausios „Eurovizijos“ dainos, o šis konkursas lietuviams labai patinka. Džiugina, kad ir žiūrovai įvertina dalyvių, grimerių, stilistų ir visos komandos darbą, žiūri, palaiko ir serga už savo mylimiausius. Šeštadienio vakarą buvo išdalinti ir Auksiniai scenos kryžiai, o mūsų projekte – net du jų laureatai, todėl man tai buvo dviguba šventė“, – sako vienas laidos vedėjų, aktorius Simonas Storpirštis.

„Šalies televizijose ne tiek jau daug pramoginių laidų, kurios galėtų pasigirti dešimties metų istorija. Per šiuos metus laidoje dalyvavo arti šimto šalies dainininkų, atlikėjų, aktorių, šou verslo atstovų. Vieni čia atskleidė savo dar nematytus talentus, o kitiems ši laida tapo tramplinu į didžiąją sceną. Labai myliu projektą „Muzikinė kaukė“. Jos formatas labai draugiškas, čia nėra įtampų, kivirčų. Kas jį daro tikrai išskirtinį iš kitų TV formatų, iš jo kas savaitę dalyviai neiškrenta, anaiptol, pasirodo kiekvieną šeštadienį iki pat finalo ir dovanoja mums savo talentą. Labai džiugu, kad žiūrovai žiūri, tai suteikia dar daugiau motyvacijos judėti į priekį mums visiems“, – sako šou vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

Praėjusio šeštadienio laidoje Egidijus Sipavičius įkūnijo „Eurovizijos“ laimėtoją Salvadorą Sobralį, Rokas Petrauskas – Švedijos nugalėtoją Manzą Zelmerlową, laidų vedėja Justė Žičkutė – Ukrainos atstovę Ruslaną, Ieva Barbora Juozapaitytė – Jamalą, Maksas Melmanas – „Brainstorm“, Katažina Zvonkuvienė – Konchitą Wurst, Toma Vaškevičiūtė – Lolitą Zero, Gytis Ivanauskas – Aivarą Stepukonį, Ieva Zasimauskaitė – Loreen, o Dovydas Laukys – islandų atstovą Daði Freyrį.

Pagal „Your Face Sounds Familiar“ formatą laidoje taškus už pasirodymus skiria ne tik komisija, bet ir patys dalyviai, susumavus visų laidų rezultatus, pirmauja Egidijus Sipavičius. Laidos finalas bus transliuojamas gegužės 1–ąją. Devintojo sezono nugalėtoją išrinks žiūrovai, tiesiogiai balsuodami telefonu.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės