Finale visi duetai pasirodys po du kartus: atliks naują dainą ir pasirinks vieną iš tų, kurias jau buvo anksčiau dainavę projekte. Finale balsų nebedalysiantys komisijos nariai neslėps džiaugsmo, kad šį kartą atsakomybė – jau ne jų, o žiūrovų rankose. Visi duetai stiprūs ir talentingi, tad finalas bus išties nenuspėjamas, rašoma pranešime spaudai.

Vietą finale pusfinalyje iškovojęs Vakarės Jarmalavičiūtės ir Edgaro Lubio duetas darsyk nustebins žiūrovus ir komisiją pasirinkę ypatingą Jurgos Šeduikytės dainą. „Jei reikėtų skirti balus, mano planšetėje degtų dešimtukas. Vakarės balse girdžiu karingumo gaidelę ir galvoju – taip reikia kovoti ir eiti į priekį“, – komplimentų dalyviams negailės komisijos narė kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė.

Emocijų audrą TV studijoje sukels ir Kristupo Kerulio kartu su Monika Linkyte atliktas kūrinys. „Tokio dydžio talentas, vaike... Aš tave mačiau kaip tiesiog gerai dainuojantį gal repo atlikėją, bet ši, jautrioji tavo pusė, mane tiesiog atjungė“, – kalbės pasirodymo sugraudinta Dovilė.

Drąsiai alternatyvųjį kelią muzikos projekte nuo pat pradžių pasirinkęs Stelos Švenčionytės ir Migloko duetas finale pakartos „Creep“ interpretaciją. „Tiesa yra tokia: jūs esat visa galva aukštesnės ne tik už šio vakaro dalyvius, bet ir daugybę lietuviškos scenos atlikėjų. Ir taip buvo nuo pat pradžių“, – po judviejų pasirodymo ištars komisijos narys kompozitorius, atlikėjas Stanislavas Stavickis-Stano.

Onutės Mingės Slušnytės ir Ievos Zasimauskaitės duetas taip pat nepaliks abejingų. Jos atliko Onutės Mingės atsineštą kūrinį. „Onute, tau labai pasisekė sutikti Ievą. Ji tave kviečia drauge atlikti jos kūrybos dainas, drauge būti ir kūrėju, ne tik atlikėju. Labai džiaugiuosi už tai, kokią dovaną gavai“, – po pasirodymo kalbės Dovilė.

Kuris iš duetų taps „Dainuok su manim“ nugalėtoju? Tai spręs televizijos žiūrovai tiesioginio balsavimo metu.

Komisija dalyvių pasirodymus komentuos, tačiau balų jiems nebeskirs. Suaugusiųjų komisijoje matysime D. Filmanavičiūtę, S. Stavickį-Stano ir LRT populiariosios muzikos redaktorių Ramūną Zilnį. Mažųjų komisijoje – Ąžuolas Račinskas, Viltė Kirstukaitė ir Nojus Žebrauskas.

„Dainuok su manim“ vedėjai – Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Vidas Bareikis.

Muzikinio projekto „Dainuok su manim“ finalas - jau šį šeštadienį, rugsėjo 26 d., 21 val.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)