Neseniai atlikėjas sulaukė bene didžiausio įvertinimo – pasirašė sutartį su didžiausia muzikos leidybos kompanija pasaulyje „Universal Music Group“, rašoma pranešime spaudai.

„Tuo metu kaip tik buvau labai pasimetęs gyvenime ir nebežinojau, ką iš tiesų noriu veikti. Todėl gavęs laišką į viską rimtai neragavau ir buvau pasiruošęs numoti ranka – juk tai negali būti tiesa ir greičiausiai bus tik paprastas pokalbis apie nieką. Tačiau kai suplanavau susitikimą ir išgirdau pasiūlymą, gavau lengvą šoką. Tai buvo ženklas tvirtai priimti sprendimą kuo aš noriu būti ir ką daryti“, – sako jis.

Ilgai netrukus po sutarties pasirašymo klausytojus pasiekė ir nauja Norberto daina bei muzikinis klipas „Kur tu“.

Tiesa, kaip pats atlikėjas sako – tai dar tik pradžia. Todėl šiais metais sulaukęs pasiūlymo dalyvauti įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ ilgai nedvejojo.

„Seniai stebėdamas laidą vis paburbėdavau draugams – o kodėl manęs nekviečia? Juk aš puikiai tikčiau? Taigi kai projekto režisierė uždavė klausimą – ar dalyvaučiau? Net nesvarsčiau, iš karto pasakiau, kad žinoma! Aš puikiai žinau, kad čia reikės labai daug dirbti ir skirti visą savo laiką ir jėgas. Vien gero vokalo šiame šou nepakanka. Be to, čia yra labai plona linija tarp parodijos ir įkūnijimo, ir šios linijos jokiu būdu negalima peržengti. Tai labai daug iššūkių keliantis projektas ir aš jaučiu visa širdimi, kad čia galėsiu save pilnai realizuoti. Taigi, man lemta čia būti!“ – neabejoja Norbertas.

Tiesa, stebint jį viešoje erdvėje susidaro įspūdis apie savo kailyje nerimstantį jaunuolį. Vis dėlto tai tik apgaulingas fasadas, nes į dalyvavimą „Muzikinėje kaukėje“ Norbertas žiūri labai rimtai: „Ankstesniuose projektuose užkulisiuose aš labai išdalindavau save. Dabar metas susiimti ir nebeblevyzgoti. Todėl šiuose filmavimuose aš labai susikoncentravęs į save, savo įkūnijamą personažą ir man skirtą vaidmenį. Noriu visas savo jėgas ir energiją atiduoti scenoje, o ne už jos ribų.“

Vienuoliktasis „Muzikinės kaukės“ sezonas žada dar daugiau staigmenų ir netikėtų įkūnijimų, kuriuos dovanos Norbertas, atlikėja Aistė Pilvelytė, savo prekinio ženklo įkūrėja, buvusi atlikėja Simona Nainė, „ZIP FM“ radijo laidų vedėjas, dainininkas Žygimantas Gečas, Milda Andrijauskaitė - Bakanauskienė, dabar jau žinoma ir sceniniu slapyvardžiu MAIMO, aktorius Josifas Baliukevič, Gabrielė Vasha, kylanti žvaigždė Donatas Blanka, Marija Grabštaitė ir grupės „Patruliai“ narys Algirdas Radzevičius.

„Muzikinės kaukės“ premjera – jau šeštadienį, 19.30 val., tik per BTV.
Nuotraukos - Svetlanos Bolnienės
Download link

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės