„Fainiausia yra daryti tuos projektus, kurie yra pirmi ir niekas nieko nežino. Ta nežinomybė sukelia daug daugiau adrenalino. Aš labai renkuosi kur dalyvauti ir esu per gyvenimą dalyvavęs kokiuose keturiuose ar penkiuose projektuose ir jie visi buvo daromi pirmą kartą. Ką galiu pasakyti? Man labai pasisekė. Ir, žinote, kas įdomiausia? Kad kuomet projektas daromas pirmą kartą ir tu nežinai nei kuo viskas prasideda, nei kuo baigiasi, apie laimėjimą nelabai ir galvoji. Nors tuomet apie laimėjimą negalvojau, bet, aišku, buvo malonu nugalėti. Juo labiau, kad tai buvo pirmasis mano gyvenime laimėtas televizijos projektas“, – patirtimi dalinasi garsus atlikėjas.

Apie tai, kad BTV šou „Muzikinės kaukės“ užkulisiuose tarp dalyvių užsimezga draugystės ir tęsiasi net pasibaigus projektui jau ne vienerius metus, sklando legendos, rašoma spaudos pranešime.

Pasirodo, kad tokia draugiška atmosfera čia tvyro jau nuo pirmojo sezono: „Kai darai pačią pirmą laidą niekas neaišku ir viskas priklauso tik nuo pačių dalyvių. Todėl net prieš dešimt metų tarp mūsų nebuvo jokios konkurencijos. Nes kas būtų jeigu dar tarpusavyje pradėtume rietis? Juk, turbūt, nelabai pavyktų kažką įdomaus parodyti žiūrovams? Ir aš manau, kad mums puikiai pavyko duoti startą ir sukurti tą branduolį. Kitaip ši laida nebūtų tokia populiari ir šiandien“, – šypsosi Česlovas Gabalis.

Nors nuo pirmojo sezono jau prabėgo daug metų, žinomas atlikėjas, ir šiandien prisimena įsimintiniausius įkūnytus atlikėjus: „Kaip dabar atsimenu kai teko vaidinti JAV vokalistą Stevie Wonder ir išskirtinio vokalo Cher. Kas keisčiausia, kad lytį pakeisti ir pasiruošti Cher pasirodymui neužėmė tiek daug laiko. Bet, kad tapčiau panašus į Stevie teko ilgai sėdėti grimo kėdėje. Buvo net toks juokingas nutikimas. Aš buvau jau nugrimuotas ir laukiau kol man uždės peruką, ir įėjo kažkuri žinių vedėja. Jinai labai žiūrėjo į mane, žiūrėjo ir grimerė paklausė – na, kaip? Ar gerai pavyko? Ir ta mergina sako – labai gerai, bet niekaip nesuprantu, kas čia sėdi! Manau, jeigu manęs nepažino, reiškia, darbas buvo atliktas tobulai.“

Šį šeštadienio vakarą laidos kūrybinė grupė paruošė siurprizą garsiam atlikėjui – scenoje vienas iš dalyvių taip pat įkūnys Cher.

„Neuždust reikia šitoj dainoj“, – repeticijose sakė Alen Chicco, kuriam ir teko ši užduotis.

„Aš kaip niekas kitas tave suprantu. Šiaip šaunuolis labai, labai, labai ir trūko tik patrankų!“ – po jo pasirodymo pagyrų negailės Česlovas Gabalis, jam pritars ir kiti komisijos nariai.

Dar vienas netikėtumu visiems tapo Eglės Jakštytės-Eley įkūnytas legendinis atlikėjas Kastytis Kerbedis. Vos jai įžengus į sceną nuostabos negalėjo paslėpti nei komisija nei likusieji dalyviai.

„Aš manau, kad šio vakaro vinis – Kerbedis! Toks panašumas ir ji taip nuėmusi tuos judesiukus“, – emocijų neslėps Česlovas.

Taip pat tuo, ką mato scenoje, negalėjo patikėti „Radiocentro“ laidų vedėja Livija Gradauskienė. „Aš esu apakus, sužavėta. Aš nukrisčiau, jeigu ne tas stalas, nes toks panašumas, Eglute, Dieve tu mano, tu mūsų gražuolė! Man tai yra geriausias tavo, geriausias apskritai, persikūnijimas kai keiti lytį“.

Šį šeštadienio vakarą BTV televizijos žiūrovų laukia neeilinė laida – kas taps geriausiu ir ar po šios laidos pasikeis lyderiai? Viską sužinosite jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., tik per BTV.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės