Moteris pasakos, kad gyvenimą nuo nulio teko pradėti ne kartą. Pirmąjį – kai su mylimuoju, tuomet dar būsimu vyru ir sūnaus tėvu išvyko laimės ieškoti į Airiją, vėliau, kai dėl garsaus dainininko viską metė, ir grįžo į tėvynę, o vėliau dar kartą viską pradėjo nuo nulio po skyrybų. Šiandien Rūta pasidžiaugs, kad dabar jos gyvenimas visiškai kitoks – ji vėl ištekėjo ir laukiasi antrojo vaikelio, rašoma pranešime spaudai.

Tuo metu fantastiškus tortus gaminanti Sandra Steponavičienė pasakos apie laimės paieškas Airijoje, vėliau Anglijoje, ir verslą, kurį įkūrė grįžusi į Lietuvą.

„Niekada nepamiršiu, ką patyriau dirbdama kambarine. Per mėnesį sunešiodavau dvi poras batų. Kambarinės darbas aukštos klasės viešbutyje buvo labai sunkus. O nemaloniausia apartamentus buvo tvarkyti išvykus pasaulinio garso grupėms, kurios apsistodavo kone kiekvieną savaitgalį. Sienos nuvarytos fekalijomis, panaudoti prezervatyvai prilipę ne tik prie sienų, bet ir užmesti ant lempų... Kuo garsesni, turtingesni žmonės apsistodavo, tuo klaikesniame stovyje palikdavo apartamentus...“, – pasakos konditerė, „Sandrita cakes“ studijos įkūrėja Sandra Steponavičienė.

„Nepabijojau mesti gero gyvenimo susikurto JAV dėl Lietuvoje sutiktos meilės“, – pasakos kita laidos dalyvė, prekės ženklo „Buboo“ įkūrėja Erika Puodenienė, verslą sukūrusi iš vienos kepuraitės.

O štai gemologė, deimantų namų „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ įkūrėja Dana Ribas pasidalins knygos verta istorija, kuomet liko su dviem mažais vaikais, be pajamų ir viso užgyvento turto, kurį vyras gudriai pasiliko sau.

Pradėjusi gyvenimą nuo nulio Izraelyje, dirbdama kosmetikos parduotuvėje, šiandien Dana priklauso Izraelio deimantų biržai, tarsi uždaram, tik 3 tūkst. narių vienijančiam klubui, kuriame tik dešimt procentų – moterys, o ji – viena jų ir vienintelė lietuvė. Moteris lydima apsaugos darbuotojo į studiją atsineš milijono vertės deimantų dirbinius.

Pokalbių laida „Bučiuoju. Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)