Aktorius Jasonas Priestley‘is išgarsėjo 1990-aisiais, kai pradėjo vaidinti Brandoną Walshą neįtikėtinai sėkmingame seriale „Beverly Hilsas, 90210“. Daugybė gerbėjų visame pasaulyje turėjęs serialas jam pelnė dvi „Auksinio gaublio“ nominacijas.

Praėjusiais metais 50-metį atšventęs aktorius gimė Kanadoje, savo karjerą pradėjo televizijos reklamose, o vėliau vaidino mažuose televizijos serialuose, kol jo gyvenime atsirado kultinis „Beverly Hilsas, 90210“.

Nors po paskutinio serialo sezono praėjo 20 metų, vyras vis dar prisimenamas dėl šio vaidmens, o praėjusiais metais pasirodė šio serialo tęsinyje „BH90210“, kuriame legendinio serialo aktorių septintukas vaidino save. Deja, „BH90210“ nebuvo sėkmingas ir po šešių pirmojo sezono serijų buvo uždarytas.

Jasonas Priestley jau kelis dešimtmečius yra populiarus televizorių ekranuose. Be jo vaidybos karjeros, aktorius jau 15 metų vedęs gražuolę Naomi, pora turi du vaikus. Tiesa, tai antroji Jasono santuoka – pirmoji tetruko vos dešimt mėnesių. 1999-aisiais Majamyje J. Priestley atsisveikino su viengungio gyvenimu ir apsikeitė santuokos įžadais su makiažo meistre Ashlee Peterson privačios ceremonijos laive metu. Praėjus tik penkiems mėnesiams po jų santuokos, pradėjo sklisti gandai apie poros problemas. Televizijos žvaigždė pardavė savo namus, bet neigė paskalas, sakydama, kad jiems tiesiog reikia daugiau erdvės. Tais pačiais metais jiedu tyliai susitarė dėl skyrybų teismo būdu.

Netrukus J. Priestley Londone atsitiktinai sutiko gražuolę Naomi, jiedu abu laukė prie šviesoforo, norėdami pereiti sankryžą. Tuo metu Naomi buvo ką tik baigusi universitetą ir gavusi vaizduojamojo meno bakalauro diplomą. Kol Jasonas buvo Londone, pora tapo neišskiriama. Kai jis baigė savo darbą Anglijoje, Naomi žengė drąsų žingsnį – persikėlė su juo į Niujorką.

Jasonas Priestley su šeima

Jasonas dėl filmavimų turėjo daug keliauti. Siekdama būti arčiau savo mylimojo, Naomi nusprendė tapti makiažo meistre, kad galėtų dirbti bet kurioje pasaulio vietoje. Ji įstojo į Toronto Makiažo meno mokyklą.

Po penkerių pažinties metų Jasonas ir Naomi 2005-asiais susituokė Bahamose. Vestuvėse taip pat dalyvavo buvę serialo „Beverly Hilsas, 90210“ aktoriai Tori Spelling, Jennie Garth ir Ianas Zieringas.

Dabar pora du vaikus – Avą Veronicą ir Dashiellį. Ava Veronica gimė 2005 m., o sūnus – 2007-aisiais. Duodamas interviu pernai, aktorius prisipažino, jog pastarieji dešimt metų buvo tokie įtempti, kad norėtų sau patarti.

2016 m. J. Priestley gavo pagrindinį vaidmenį televizijos seriale „Sekliai“, kuris buvo filmuojamas jo gimtojoje Kanadoje, Toronte. Interviu „The Canadian Press“ aktorius pripažino, kad Torontas pamažu tampa pasaulinės klasės miestu. Daug filmų kūrėjų mato miestą kaip kino juostų filmavimo aikštelę.

Jasonui seriale „Sekliai“ atiteko Meto Šeido, buvusio ledo ritulio žaidėjo, tapusio detektyvu, vaidmuo. Studentų laikais Metas buvo sėkmingas ledo ritulininkas. Jam buvo pranašauta svaiginanti sportininko karjera, minios gerbėjų ir galimybė tapti aukšto lygio žvaigžde. Tačiau vienu metu vaikinas kardinaliai pakeitė savo gyvenimą. Po vieno įvykio Metas nusprendžia baigti sportininko karjerą ir susirasti kitą užsiėmimą. Jį domina privatūs tyrimai. Su ilgamete drauge jis atidaro savo detektyvų agentūrą. Mergina, kurį laiką dirbusi policijoje, detektyvo darbą žino iš pirmų rankų. Porelė specializuojasi tirdami ypač sudėtingas bylas. Aišku, jie neturi policijos galių, todėl jiems reikia surasti ne tik nusikaltėlį, bet ir nepaneigiamus jo kaltės įrodymų. Jie abu dirba išvien, suprasdami vienas kitą. Tačiau asmeniniai santykiai dažnai trukdo sutelkti dėmesį į tyrimą.

Detektyvinis serialas „Sekliai“ su Jasonu Priestley‘iu – nuo pirmadienio iki penktadienio 20 val. per TV1.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės