Nesėkmes jau ima vadinti mistinėmis

Ištikimiausi „Lietuvos balso“ fanai turbūt jau pastebėjo, kad Beno Aleksandravičiaus komandoje – nemažai viso projekto lyderiais vadinamų dalyvių. Jauniausias projekto mokytojas sulaukia komplimentų ne tik dėl išskirtinių balsų ir asmenybių pulko, bet ir subtiliai jiems parinktų kūrinių. Deja, nokautų repeticijose nesėkmės ima lydėti net pačius stropiausius Beno mokinius. Viena iš jų – ankstesniuose etapuose vien nepriekaištingai pasirodžiusi Beata Beatričė.

„Nežinau, kas nutiko. Tiesiog jaučiu, kad visiškai nebegirdžiu kūrinio, tiesiog varau pro šalį: net suabejojau, ar turiu klausą, bet juk anksčiau pavykdavo“, – apmaudo neslėps Beata. „Nesuprantu, kas darosi, taip dar nebuvo – kas čia vyksta? Kažkokie mistiniai dalykai“, – emocijų užkulisiuose neslėps Benas, o jam pritars kūrybinė komanda.

„Atsižvelgę į tiesiog puikius ankstesnius Beatos pasirodymus ir tai, kaip keistai, neapaiškinimai jai šiandien nesiseka scenoje, mes nusprendėme, kad čia yra grynai emociniai dalykai: ji turi pailsėti ir sugrįžti į repeticijas vėliau“, – sako Benas.

Sklandžiai ruoštis sekasi tik kukliausiai dalyvei

Nokautų krizė ištiko ne tik Beatą Beatričę. Ant scenos už galvos susiėmę sėdi ir Dovilė Davidavičiūtė, kuriai taip pat niekaip nepavyksta pasiekti išsvajotų natų ar Lukas Bartaška, sunkiai susidraugaujantis su jam paskirta lietuviška daina.

„Nežinau, kas nutiko. Dvikovose jie visi pasirodė puikiai. Gal nuovargis daro savo – visgi įtampa auga, jau imama pasvajoti ir apie finalą Kauno „Žalgirio“ arenoje, – sako Benas.

Tiesa, vienai vienintelei dalyvei Benas pastabų neturi.

„Perla, nors yra pati jauniausia ir kukliausia, atėjo sau tyliai ramiai į repeticiją, visus padėjo į vietą ir sau ramiai išėjo. Gal jos paslaptis, kad tiesiog nepersiplėšia, pasitaupo, nežinau. Ji taip atsargiai išklauso pastabas, net kartais atrodo, kad neatkreipė į jas dėmesio, tačiau po to ateina puikiai pasiruošusi ir dar nuo savęs pridėjusi dalykų– net nenoriu per daug kištis, nes ji puikiai viską jaučią“, – komplimentų negaili Benas Aleksandravičius. „Žodžiu, Perla yra tikras perlas. Sakėm, kad visiems reikia būti, kaip ji“, – šypsosi mokytojas.

Kaip visiems Beno dalyviams sekėsi ruoštis, ar pavyko sutramdyti įtampą ir kurie keturi iš aštuonių jo dalyvių keliaus į kryžminių dvikovų etapą, bus galima pamatyti jau šį sekmadienio vakarą „Lietuvos balse“, 19.30 val., per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės