Koks dainininkas kuo tapo šioje laidoje?

Irena Starošaitė - Jennifer Lopez

Dainininkė prieš pasirodymą prasitarė, kad jai suvaidinti Jennifer Lopez bus vieni juokai. Ar manote, kad I.Starošaitei pasisekė tai atlikti?

Ruslanas Kirilkinas - Virgilijus Noreika

„Aš labai norėčiau nusipirkti tokį balsą, kaip Virgilijaus Noreikos. Tačiau jį suvaidinti buvo tikrai labai sunku, dėl to, kad būti operos solistu yra didžiulis išbandymas visam kūnui. Tai tikrai juodas darbas“, - prieš pasirodymą jaudinosi R.Kirilkinas.

Liepa Mondeikaitė - Michaelas Jacksonas

„Aš manau, kad man dainuoti net nereikės - aš iš prigimimo esu labai panaši į M.Jacksoną. Na, gal dar jums parodysiu, kaip mėnulio eiseną išmokau“, - prieš pasirodymą pokštavo L.Mondeikaitė. Ar jai užteko tik išvaizdos įtikinti savo panašumu į M.Jacksoną?

Ramūnas Rudokas - Selas, Egidijus Dragūnas

„Na, kad gerai suvaidinčiau Egidijų Dragūną, tereikia užsidėti fonogramą, ir prieš pasirodymą gerai prikalti. Tada, manau, tikrai su Egiu supanašėsime“, - prieš pasirodymą lengvai praslysti tikėjosi R.Rudokas.

Renata Norvilė - Axelis Rose'as, "Guns'n'Roses" vokalistas

Labiausiai po pasirodymo priblokštas liko vienas iš komisijos narių, Renatos Norvilės vyras dainininkas Deivis. „Na, ką tu čia išdarinėji žmona? Košmaras“, - po pasirodymo žodžių savo partnerei negailėjo Deivis.

Viktoras Malinauskas - Stingas

Viktorui Malinauskui ši savaitės užduotis labai patiko. Vienam garsiausių Lietuvos dainininkų Stingas yra vienas iš tų, iš kurių galima pasimokyti. Ar pavyko V.Malinauskui persikūnyti į legendinį atlikėją Stingą?

Soliaris - Lenny Kravitz

Soliariui nusibodo būti „Muzikinės kaukės“ vidutinioku ir jau šiai savaitei projektui dainininkas ruošėsi labai stropiai. Ar jis vertas šios savaitės nugalėtojo titulo?

Donalda Meiželytė - Nijolė Tallat-Kelpšaitė

Ar linksmoji Donalda yra tiesiog neįtikėtina dainininkės Nijolės Tallat-Kelpšaitės kopija? Spręsti Jums, mielieji žiūrovai.


Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (101)