aA
Sekmadienį laidoje „Lietuvos talentai“ buvo paspaustas auksinis mygtukas. Juo laidos vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys pradžiugino itin talentingą šokėją.
"Lietuvos talentų" akimirkos
© TV3

Kaip rašoma organizatorių pranešime spaudai, akordeonistų mėgėjų orkestras į sceną žengė pasitikėdami savimi. Nuotaikingas pasirodymas neliko nepastebėtas. „Jūs turite viską, esate pilnas orkestras“, – sakė J. Jankevičius. Muzikantai išgirdo tris taip!

Bankininkė Augmantė Ališauskaitė labai nori dainuoti. Deja, bet neišklausę viso pasirodymo, teisėjai paspaudė X. „Dainuok sau ir kolegoms per organizacijos vakarėlį. Ir viskas bus gerai“, – sakė M. Mikutavičius. Mergina į kitą etapą nepateko.

Šokių studija G&G UNITED susijungė dėl projekto. Šokėjai save vadina viena didele šeima. Vedėjai studijos šokį pavadino apeiginiu, o teisėjai ir pagyrų, ir kritikos. „Žiūrėjau susidomėjęs, nes jūs iškrentate iš konteksto. Nežinau, ar tai tinka šiam projektui, bet smalsu į jus žiūrėti“, – sakė M. Mikutavičius. I. Stasiulytė pasigedo sinchrono ir pasakė ne, tačiau kiti teisėjai nusprendė, kad šokėjai verti kito etapo.

„Mayhem vaikų“ treneriai jau yra laimėję šį projektą. Deja, bet iki trenerių pasirodymo jiems pritrūko. Vaikinai išgirdo du ne ir nepateko į kitą etapą.

Dvylikametė Atėnė Načajūtė – labai talentinga mergina. Ją žavi daug veiklų, tačiau labiausiai – muzika. Scenoje mergaitė atliko netikėtą kūrinį, o teisėjai buvo sužavėti. „Labai gražus tavo balsas. Dainuoji ir aš nebijau, kad tu suklysi“, – sakė I. Stasiulytė. Atėnė kitame etape.

MODE šokių studija teisėjus ir žiūrovus nukėlė į Havajus. Mergaitės šoko havajiečių gyvenimą atspindintį šokį. Teisėjai matė, kad mergaitės labai ruošėsi, tačiau to neužteko. „Džiaugiuosi, kad turite galimybę būti šioje scenoje. Rimtesniems dalykams reikia paaugti“, – sakė M. Mikutavičius.

Algirdas Vaičaitis groja akordeonu trylika metų, tačiau teisėjams vaikino pasirodymas nepaliko įspūdžio. Jie nutraukė studentą spausdami jam X – pritrūko emocijų. „Negana atsisėsti ir pagroti. Jūs kažkur iškeliavote“, – sakė Ineta. Trys ne.

Stefanija Nosovaitė ir Jokūbas Nosovas – brolis ir sesė, be šokio neįsivaizduojantys savo gyvenimo. Šeima šoka visą gyvenimą! Scenoje jie atliko fanko stiliaus nuotaikingą šokį. „Vienas iš geriausių „Lietuvos talentų“ šokių pasirodymų“, – sakė M. Mikutavičius. 3 taip!

Simonas Miknius groja fortepijonu. Pianistas tą daro nuo mažų dienų, o didžiausias jo palaikytojas yra tėtis. Deja, bet teisėjai nutraukė Simono pasirodymą. „Kad tu moki groti ir gerai groji yra faktas. Bet kad tai būtų daugiau nei grojimas... Nebuvo“, – sakė I. Stasiulytė. „Tavo technika puiki, bet buvo nuobodu“, – neslėpė J. Jankevičius. Trys ne...

„Redfoxes“ yra krepšinio palaikymo komandos šokėjos. Mergaitės šoka rungtynių metu ir labai myli tai, ką daro. „Kai kurios iš jūsų yra labai geros, kai kurios – geros. Turite rūpintis viena kita“, – sakė J. Jankevičius. Deja, bet šokėjos į kitą etapą nepateko.

Eduardas Butiuto su futbolo kamuoliu atlieka įvairius triukus. Vaikinas Europoje užima 7 vietą! Eduardas išgirdo tris taip ir pateko į kitą etapą!

Kotryna Dabrovolskaitė labai mėgsta dainuoti. Mergaitę dainuoti įkvėpė jos mokytojas, o ji jam skyrė dainą. Deja, bet teisėjai nutraukė Kotrynos pasirodymą... „Turi bėgti mokytis ir mes vėl susitiksime. O tai, kad moki dainuoti, yra faktas“, – sakė J. Jankevičius. Kotryna į kitą etapą nepateko.

Aušra Gakaitė gieda laidotuvėse, o Jonas Jackevičius buvo žvejys ir verslininkas. Porą suvedė Jono noras išmokti dainuoti, todėl muzika jų poroje yra labai svarbi. Po pasirodymo J. Jankevičius plojo atsistojęs, o teisėjai negailėjo pagyrų. „Kodėl jūs profesionaliai nedainavote tiek daug laiko?“ – klausė J. Jankevičius. Trys taip!

Auksinis mygtukas! Jį šou vedėjai paspaudė talentingam šokėjui. Edgaras Kerpė – šokėjas, sužibėjęs tarp pasaulinių šokėjų (3 kartus pasaulio čempionas!) ir šokantis su Monique.

„Tu esi talentas. Tai, ką tu darai, yra taip gerai“, – sakė I. Stasiulytė. „Nerealu“, – nedaugžodžiavo M. Mikutavičius. Edgaras neabejotinai kitame etape!

Kevinas Jasinskis groja klarnetu. Nors vaikinas buvo labai įsijautęs į savo pasirodymą, tačiau ne visiems teisėjams patiko pasirodymas. „Nereikėjo to karnavalinio kostiumo“, – sakė M. Mikutavičius. Kevinas išgirdo du ne ir vieną taip. Į kitą etapą jis nepateko.

Vėliau „Lietuvos talentų“ scenoje įvyko sprogimas. Jį sukėlė Pijus Vaškevičius su komanda. Pijui – 25 metai ir jis rengia pasirodymus, susijusius su mokslu. Tai dūmai, ugnies kamuoliai, sprogimai ir kiti panašaus pobūdžio triukai. „Aš gailiuosi, kad mokykloje nesimokiau chemijos. Jūs esate fantastiški, geriausia, ką aš mačiau šioje „Lietuvos talentų“ scenoje“, – gyrė Justinas Jankevičius.

Laidos akimirkos:

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(1 žmogus įvertino)
5.0000

Su Meksikos milijonieriumi gyvenusios lietuvės drama: vienatvę draugas gydė kreditine kortele (37)

Su Meksikos multimilijonieriumi kartu gyvenusi lietuvė Goda Stasiulaitytė papasakojo, kodėl ji...

Stonkuvienė apie netipišką vaikystę: daktarai sakė, kad negyvensiu ir pakrikštijo reanimacijoje (5)

Laidoje „KK2 penktadienis” mažieji talentai ir žinomi žmonės kalbės apie nelengvą kelią į...

Vaikystę ligoninėse praleidęs Arūnas Valinskas palaiko priverstinę donorystę (7)

Statistiniais duomenimis, vienas donoras gali išgelbėti septynis žmones. Širdis, inkstai, kepenys,...

Po skyrybų su Meksikos turtuoliu lietuvė vėl ieško meilės: kelionės, privatūs lėktuvai ir asmeniniai vairuotojai buvo kasdienybė (39)

Pirmadienį startuojantis LNK realybės šou „Sala“ beveik mėnesį buvo filmuotas Kanarų salose...

Valinskas apie jaunąją kartą: dar ilgai nesulauksime konkurencijos, nes nėra kam mūsų pakeisti (24)

Kiekvienas žmogus svajoja tapti sėkmingu, turtingu ir laimingu. Apie tą patį svajoja ir vaikus...

Top naujienos

Šimonytė išdėstė savo komandos viziją ir pažėrė netikėtų pastabų kai kuriems ministrams (280)

Į antrąjį prezidento rinkimų turą patekusi Ingrida Šimonytė sakė, kad į savo komandą, jei...

Techninių apžiūrų tvarka gali keistis: pajudino dešimtmečius veikiantį monopolį (169)

Privalomąją techninę apžiūrą Lietuvoje teikia dešimt pelningai dirbančių įmonių. Visos jos...

Rusijos nešvarios naftos krizė ligi galo neišspręsta: uostus toliau pasiekia užteršta žaliava Rusija nekomentuoja (42)

Rusijos pastangos įveikti beprecedentę naftos taršos krizę buvo nesėkmingos, šaliai pakrovus dar...

Tomas Sinickis. O dabar apie „Euroviziją“ rimtai, be humoro atsakymas Gediminui Jauniui (52)

Aš norėjau patylėti. Ir jau buvau pamiršęs Euroviziją. Bet šiandien perskaičiau Gedimino...

Mirė legendinis austrų F-1 lenktynininkas Niki Lauda (17)

Austrijos sostinėje Vienoje mirė triskart F-1 lenktynių pasaulio čempionas Niki Lauda , pranešė...

Europos šalys ir JAV užblokavo Rusijos prašymą (7)

Europos šalys ir JAV pirmadienį užblokavo Rusijos prašymą surengti Jungtinių Tautų Saugumo...

Siūlo prisidėti prie žalesnio Vilniaus: subūrę draugus balsuoti gaus išskirtinę dovaną (4)

Europos Parlamento ( EP ) rinkimai lietuviams šiemet taps ne tik Europos lyderių išrinkimo...

Greitina medžiagų apykaitą ir lėtina senėjimą: specialus maitinimosi metodas pranoksta bet kokias dietas (4)

Vienas iš naujausių tyrimų, kurį atliekant buvo aiškinamasi, kokią įtaką žmogaus organizmui...

Lietuviai užsibrėžė tikslą išmokyti viso pasaulio žmones atsisakyti materialių dovanų (14)

„Jei Lietuvoje, gatvėje, paklausite žmonių, ar jie žino, kad galima dovanoti ne tik fizines...

Septyni klausimai, kurie kelia didžiausią nerimą dėl „Google“ ir „Huawei“ skandalo (24)

Visus technologijų srities atstovus sukrėtė JAV prezidento Donaldo Trumpo įsakas, kuriuo Amerikos...