„Jūs darėte vaizdą, kad išgyvenate dėl to, apie ką dainuojate, bet iš tiesų visai neišgyvenote, nes nežinojote, apie ką dainuojate. Kaip parodijos kūrėja“, – Lotynų Amerikos muzikai skirtame vakare Karinai negailestingas buvo komisijos narys smuikininkas Zbignevas Levickis.

Dainininkės garbę puolė ginti orkestro dirigentas Vytautas Lukočius: „Kas galėjo patikėti, kad ta mergaitė, kuri čia įsiveržė su sportbačiais ir treningu, pasirinks tokią dainą? Kiekvienoje laidoje ji nustebina mane, ypač su akustinėmis dainomis...“ Tačiau jau buvo vėlu – Karinos veidu upeliais tekėjo ašaros. Pirmąkart į nepatogią padėtį dėl konkurso dalyvės ašarų pakliuvęs laidos vedėjas Andrius Rožickas ir salė su palengvėjimu atsiduso tik tuomet, kai šmaikštusis dirigentas vainikavo savo komplimentą: „Tai yra stebuklas, ką daro Karina, ir noriu skirti jai 10“.

Gerų balų jausmingą Yasmine Levy flamenko stiliaus dainą „Me voy“ atlikusiais Karinai Krysko nepagailėjo ir kiti komisijos nariai: keturi komisarai iš viso dainininkei skyrė 38 balus.

O kas iš tiesų kaltas dėl Karinos ašarų ir kaip ji pati paaiškino savo emocinį protrūkį, galite pamatyti čia:

Šį šeštadienį pasirodymas „Auksiniame balse“ bus lemtingas vienam iš aštuonių gyvo garso projekte dalyvaujančių atlikėjų – mažiausiai balų bendroje komisijos ir žiūrovų lentelėje surinkęs dainininkas bus priverstas pasitraukti. Iš devynių vasarį „Auksiniame balse“ startavusių dainininkų jį anksčiau jau paliko Aistė Pilvelytė.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (76)