„Labai svarbu žinoti, kad yra žmonių, iš karių gali mokytis. Mokytis ne amato, ne profesijos, o žmogiškumo. Sveikintina, kad tie žmonės žmogiškumą pasirinko kaip savo gyvenimo būdą. Dėl to lenkiu prieš juos galvą ir tyliai galvoju: Dieve, ir man leisk būti panašiai į juos“, - LNK pranešime spaudai sako „Auksinės širdies“ ceremonijos vedėja Inga Jankauskaitė.

„Kai šie žmonės daro gerus darbus, jie nesitiki padėkos. Mūsų padėka bent jau pasakyti „ačiū“. Mes ne tik pasakysime, bet ir įteiksime simbolines „Auksines širdis“, - sako Rolandas Vilkončius. Rolandas kartu yra ir „Auksinių širdžių“ apdovanojimų komisijos narys.

Iš viso bus įteiktos aštuonios „Auksinės širdys“, apdovanojimus kuria žinomas juvelyras Audrius Bagočius. Didžioji auksinė širdis bus įteikta už viso gyvenimo darbus, „Auksinė širdelė“, „ Jaunoji auksinė širdis“, „Kilnioji auksinė širdis“ – skirtingų amžiaus grupių savanoriams, „Pasaulio auksinė širdis“ – tam, kuris rūpinasi ne tik savo šalies žmonėmis.

Laimėtojus „Auksinės širdies“ kategorijose išrinks ne tik komisija, bet ir televizijos žiūrovai bei DELFI lankytojai.

„Auksinės širdys“ - Šv. Kūčių vakarą per LNK.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją