Toks laidos vedėjo atvirumas priblokš ir privers raudonuoti studijoje apsilankiusią aktorę Kristiną Kazlauskaitę.

Vienam jaunam vaikinui jus tapote tikra sekso ikona. Tai man“, – laidos studijoje aktorei K. Kazlauskaitei prisipažins A. Valinskas. Laidos vedėjas atskleis, kad sekso ikona aktorė jam tapo po to, kai jis pamatė ją vaidinančia lietuviškame kino filme „Dičiaus karjera“. Po tokio atviro prisipažinimo studijos viešnia liks priblokšta: „Visai pasimečiau. Kurioje vietoje ten aš jums tapau ta sekso ikona?“

Daugiau nei prieš tris dešimtmečius pastatytame lietuviškame kino filme K. Kazlauskaitė vaidino kartu su šviesios atminties Rimantu Sipariu. Aktorė prisipažino, kad vaidindama jo žmoną, ji jautėsi susivaržiusi. „Aš vaidinau su vyresniuoju Sipariu. Vaidinau ir buvau tokiame šoke. Jis vaidino mano vyrą ir aš save labai kontroliavau tame filme. Arūnai, bet prisiminti po tiek metų? Kokia gėda, kur man akis dabar dėti?“ – juokdamasi sakys aktorė.

Ne vieną įsimintiną vaidmenį teatre, kine ir televizijoje sukūrusi aktorė pasakos, kad bene garsiausias jos personažas – Zita iš Mažeikių – gyvena ir realybėje. Kadaise tai sužinojusi aktorė buvo rimtai susikrimtusi. Pasak Kristinos, ji niekada neįsivaizdavo, kad toks žmogus egzistuoja, o kai sužinojo, bijojo, kad tikroji Zita gali skaudžiai reaguoti į tokią parodiją.

Tiesa, K. Kazlasukaitė prisipažins, kad būtent Zita iš Mažeikių buvo pats nemėgstamiausias personažas, kurį jai teko kurti. „Iš savęs išspausti tokį elgesį, tą maivymąsi, nebuvo lengva. Aš kalbėdavau ir galvodavau: „O Dieve, man bloga“. Man tikrai nuo to paskui pasidarydavo bloga. Ir kol aš sugrįždavau į normalią būseną iš to maivymosi…“ – pasakos aktorė.

K. Kazlauskaitė atskleis, ką jai teko patirti dėl šio personažo: „Kai nuvažiuodavau į Mažeikius, tai bijodavau į gatvę išeiti. Bijojau, kad manęs palauks kur nors ir „nupils“. Garbės žodis, aš pirmą kartą išsigandau to, ką aš darau“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)