Nuo gimimo invalido vežimėlyje sėdintis berniukas ir ryškiausia visų laikų lietuvių krepšinio žvaigždė tapo šiųmetės gerumo akcijos „Išriesk gerumui ranką“ veidais, jau keletą dienų besišypsančiais iš vaizdo klipų, transliuojamų LRT televizijos eteryje.

„Kas sieja šiuos du žmones? Abu jie yra dvasios milžinai, savo stiprybe esantys pavyzdžiu kiekvienam iš mūsų", – sako labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ vadovė bei akcijos sumanytoja Aušra Stančikienė.

Kaip ir kasmet, artėjant gražiausioms metų šventėms nacionalinio transliuotojo eteryje šurmuliuos tiesioginis telemaratonas „Ištiesk gerumui ranką“, skirtas negalią turintiems vaikams paremti.

Ryškiausių Lietuvos scenos žvaigždžių koncerte netrūks geros nuotaikos bei tikrų emocijų. Gruodžio 12-osios vakarą, iškart po „Panoramos“ savo dainomis visus Lietuvos žmones parodyti gerumą ragins Rūta Ščiogolevaitė, Rytis Cicinas, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Atlanta, grupės „ŠarkA“, „Kvinta“ ir kiti.

„Visi atlikėjai sutiko dainuoti be honoraro ir taip prisidėti prie kilnios misijos", – sako telemaratono „Ištiesk gerumui ranką“ prodiuseris Edvardas Žičkus.

Gruodžio 12 dieną LRT televizija jau ketvirtus metus iš eilės kviečia įsijungti tiesioginį labdaros telemaratoną „Ištiesk gerumui ranką“, skirtą negalią turintiems vaikams paremti. Akcijos globėja – Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Renginio vedėjai – Marijus Žiedas ir Eglė Daugėlaitė.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)