Nors Arūną esame įpratę matyti televizijoje, tai – ne vienintelė žinomo vyro veikla. Pasirodo, kad jis dar yra ir ūkininkas! Jau daugelį metų jis rūpinasi arčiausiai Vilniaus esančiais tvenkiniais, suburiančiais galybę žvejybos mylėtojų. Žvejams čia – tikras rojus, mat A. Valinsko tvenkiniuose galima rasti ir karpių, ir lydekų, ešerių, šamų ar net ungurių, rašoma pranešime spaudai.

Arūnas pasakojo, kad žvejybą mėgsta ir daugiau televizijos veidų. Jis pats ar Marijonas Mikutavičius – tik keli iš daugelio. O žvejybos gudrybių jis pabandė išmokyti ir laidos vedėją.

Tiesa, kitaip nei žvejybai neabejingo A. Valinsko, jo žmonos, žinomos dainininkės Ingos Valinskienės, idėja pradėti tokį verslą niekuomet nežavėjo. Arūnas sakė, kad sunkiausias išbandymas jų šeimoje matyt ir buvo tai, kad jis nusprendė tapti ūkininku.

„Tai tikrai nebuvo Ingos svajonė. Ji vis klausdavo, kam to reikėjo? Tačiau dabar mes čia esame jau 20 metų, o aš oficialiai esu ūkininkas – man reikėjo išsilaikyti egzaminus, gauti specialų pažymėjimą“, – juokėsi A. Valinskas.

O šiandien A. Valinskas čia lankosi ir tuomet, kai žvejoja, ir tuomet, kai tiesiog nori pabūti gamtoje. „Galiausiai čia būti apsiprato ir Inga. Be to, ji labai mėgsta žuvį, o pati skaniausia žuvis Ingai – jos pačios keptas karpis. Ne kažkaip ypatingai įdarytas, bet tiesiog keptas ant aliejaus. Skonis – kaip pas mamą“, – žmonai komplimentų negailėjo Arūnas.

Arūnas Valinskas, Inga Valinskienė, Gian Luca Demarco

Žvejyba A. Valinsko kraujyje įsitvirtino dar vaikystėje. Šiandien su juoku jis prisimena ir vieną įvykį iš gimtosios Šilutės. „Tai – praktiškai Lietuvos žvejų Meka. Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos atsimenu, buvo žiema, kai visi žvejojo, ir tėčiui užkibo lydeka. Jis puolė traukti, o visi aplinkui – jam padėti. Kadangi daug žmonių supuolė į vieną vietą, ledas įlūžo ir aš įkritau į vandenį. Bet vietoje to, kad vežtų mane namo džiovinti, tėvukas įsodino mane į mašiną, užkūrė variklį ir toliau žvejojo“, – pasakojo A. Valinskas.

O štai pats kadaise Taityje A. Valinskas netgi yra pagavęs rają! Tiesa, tai neapsiėjo be iššūkių – kuo baigėsi ši istorija, žiūrovai sužinos laidoje.

Taip besikalbant, Gian Lucai ir Arūnui pagaliau užkibo ir laimikis. O vėliau, vienas kitam padėdami, jie karpį paruošė pagal ypatingą Gian Lucos receptą. Pasirodo, kad žuvį kuo puikiausiai galima suderinti ir su šonine!

O ar pats A. Valinskas mėgsta gaminti? „Man kartais patinka daryti tradicinius dalykus. Jei atvyksta svečių, aš gaminu baltą mišrainę. Atsisėdu prieš televizorių, pasidedu bulves ir morkas, ir žiūriu Ingos įskaitytus filmus apie gamtą. Tuomet jaučiuosi taip, tarsi medituočiau“, – pasakojo jis.

Laidos pabaigoje tiek žiūrovų, tiek ir vedėjo laukė staigmena – Gian Luca pagaliau susipažino su A. Valinsko žmona Inga!

„Gian Luca man labai patinka, o po to, ką jis pagamino – ir dar labiau. Labai smagu šiandien būti viešnia, nieko negaminti ir tik ateiti prie tokio stalo, nes taip pateikto karpio dar niekuomet nesu nei mačiusi, nei ragavusi“, – sakė ji, o Valinskas pridėjo, kad ši skonių vaivorykštė – išankstinė Ingos gimtadienio dovana.

Daugiau A. Valinsko istorijų ir ypatingas Gian Lucos receptas, nustebinęs I. Valinskienę, jau šį sekmadienį. „La maistas“ – sekmadieniais, 9.30 val. per TV3!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės