„Vaikai taip greitai auga, kad nusprendžiau, jog reiktų keisti darbo įpročius. Noriu jiems skirti dar daugiau laiko. Kalbant apie praėjusią savaitę, atidirbau ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį dar turėjau renginį. Gulėjau lovoje ir bandžiau į save sugrįžti, kad atrasti tą laimės žiburiuką, ir galėčiau su vaikais dar užsiimti. Juk ne tiek daug liko ir jie tuoj patys nebenorės leisti savaitgalių su manimi“, – atviraus R. Mackevičius.

Ypatingą ryšį turintis ir išskirtinį dėmesį savo šeimai rodantis laidų vedėjas atskleidė itin asmeniškus ritualus, nuo kurių prasideda beveik kiekviena jo diena, rašoma pranešime spaudai.

„Mano sūnui Motiejui yra septyneri su puse, o dukrai Meilei treji su puse. Visada atsisveikindami su Meile būtinai turime apsikabinti, duoti bučkį, parodyti širdelę su rankomis, parodyti širdelę su pirštais, tada duoti penkis ir žaibą. O Motiejus, kai jį apsikabinu, tai jis jau ne į mane žiūri, o dairosi aplinkui ar niekas kitas to nematė“, – apie ritualus šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ pasakos R. Mackevičius.

Ir nors iš šalies atrodo, kad Rolandas turi gražią, darnią šeimą, retkarčiais, jis stengiasi pašmaikštauti ir pagražinti vidinius šeimos santykius žiūrovams. Tik anot jo, jo žmona Ieva tam nepritaria.

„Ievutė man nuolat sako, kodėl tu, Rolandai, laidose kalbi dalykus, kurių nėra? Nes aš dažnai sakau, kad mes su ja pykstamės, mušamės, riejamės. Bet aš visada atsakau, kad, Ievute, niekam neįdomu klausytis, kaip mes apsikabinę filmus žiūrim. Mums juk gera, tu žinai, kaip yra? Na, taip. Tai tu dabar ant manęs pyksti, kad aš kažkur nuėjęs sakau, jog santuoka yra skausmas ir kančia? Juk viskas juoko forma“, – apie dialogus su žmona pasakos Rolandas.

„Su Ievute mes esame jau dešimt metų kartu. Todėl noriu perduoti žiūrovams, ypač tiems, kurie dar tik kartu pradeda bendrą gyvenimą. Tai žinokite, kad pirmi dešimt metų – patys sunkiausi“, – šypsenos neslėps Rolandas.

„Rolandai, gal gali žiūrovams paaiškinti kas yra „roastinimas“?“ – teirausis vedėjas D. Siaurusaitis.

„Tai yra dalykai, apie kuriuos visi tyli ir apie juos pradedama kalbėti garsiai. Tai tarsi kito „čirškinimas“. Turėjome labai fainą laidą, kurioje mes „čirškindavome“ kitus, tačiau joje dalyvauti, kaip dalyvis, atsisakiau. Nes bijau, man nepatinka. Juk šlykštu klausytis tiesos apie save“, – paaiškins Rolandas.

Šį trečiadienio vakarą laidoje dalyvaus ir sujungęs jėgas Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio muzikinis duetas, kurį jau netrukus klausytojus palydės į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Antroje laidos pusėje iš tiesų netrūks juoko, kadangi laidos vedėjas Džiugas turės įvairiausiais klausimais kalbinti savo žmoną Liną.

„Lina, jūs vis tiek savo vyrą geriau pažįstate. Gal papasakokite, kaip jis reaguoja į repeticijas ir tuos padainavimus namuose?“ – klaus D. Siaurusaitis.

„Jeigu tiesą pasakyti, tai jis nelabai to toleruoja“, – juoko neslėps L. Rastokaitė-Siaurusaitienė.

Šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ žiūrovų laukia išskirtiniai pokalbiai su vakaro svečiais, ir naujos rubrikos, kuriose R. Mackevičius susidurs su viena iš savo baimių, o L. Rastokaitė-Siaurusaitienė ir J. Bareikis susirungs su vedėju Giedriumi muzikinėje kovoje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės