Pasveikinę visus susirinkusiuosius, vakaro „dirigentai“ kvietė vaišintis ir ekranuose stebėti penktadieninio koncerto akimirkas.

Po valandėlės, visi svečiai sugužėjo į erdvią salę, kur juos pasitiko gana netikėtas atlikėjų tandemas. Nedidelį muzikinį humoristinį spektaklį scenoje atliko puikiai pažįstamos LNK žvaigždės: Algis Ramanauskas – Greitai, Giedrius Leškevičius, Berneen, Inga Jankauskaitė, Mia ir Leonardas Pobedonoscevas.

Amerika, gangsteriai ir Franko Sinatros dainos – tokia buvo pasirodymo tematika. Valandą trukęs šou spėjo ir nusibosti, ir prajuokinti, ir maloniai nustebinti. Netikėtas G. Leškevičiaus muzikinis debiutas publikos liko kiek nesuprastas, tačiau bendrame vakaro kontekste jis puikiai tiko.

Scenoje dainuojantiems atlikėjams talkino apsinuoginusios „plunksnuotos“ kabareto šokėjos. Pakeitę net kelis minimalistinius kostiumus merginos išraiškingai šoko ir dar ryškesnėmis spalvomis nutapė vakaro paveikslą.

Po pasirodymo svečiai sugrįžo prie šventinių stalų ir aptarinėjo ką tik matytą šou. „Man tai priminė didelės firmos Kalėdų balių“, - tikino vienas iš vakaro dalyvių.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją