Žurnalistas ir rašytojas Andrius Užkalnis nė kiek nesistebi, kad šiuo metu įvairios sunkiai paaiškinamos nesąmonės – itin gajos, rašoma spaudos pranešime. Žmonės tiki, kad pasaulį valdo galingieji masonai ar iliuminatai ir nuo jų priklauso mūsų likimas. Anot Andriaus, tai visų pirma – pervargusios, įbaugintos visuomenės ženklai, kurie, deja, akistatoje su Covid–19 vis labiau ryškėja.

Kad sąmokslo teorijos išties plinta, kone kasdien įsitikina ir gydytojas Valerijos Morozovas, kurio pacientai dažnai klausinėja pačių keisčiausių klausimų. Pavyzdžiui, ar darant covid testą galima pradurti aurą, ar pašvietus termometru į kaktą, galima pažeisti „trečią akį“, ar korona iš tiesų egzistuoja, ar reikia skiepytis... O naujausias „topas“ – kad „skiepą bando platinti per moteriškus tamponus...“

Beje, sąmokslo teorijos lydi ne tik koroną, bet ir kitas paslaptingas vietas. Pavyzdžiui, Astravo atominę elektrinę ar Černobylį. Pasimokę iš Černobylio avarijos žmonės dažnai skambina į radiacinės saugos centrą Vilniuje pranešti, kad iš Astravo jau virsta dūmai, kad atominė katastrofa – jau įvyko... Ar tokiai nelaimei jau reikia būti pasiruošus? Ar namuose būtina turėti vandens, vaistų ir kitokių atsargų? Ar mus išgelbėtų... bunkeriai? Kas ir kodėl tuos bunkerius stato? Ir kaip pasaulio kataklizmams ruošiasi Merkinės piramidės statytojas Povilas Žėkas?

Apie visa tai – jau šį vakarą 19.30 „KK2 penktadienyje“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)