„Parduotuvė, kurioje dirbau, turėjo didžiules vitrinas, ir buvo pakankamai populiariame prekybos centre, pačiame pietinės Tenerifės centre, kur daug turistų. Būdavo netgi tokie momentai, kada aš vaikštau, kažką dėlioju, matau, kaip praeina porelė, o tada atbulom grįžta. Na, galvoju, šimtas procentų, kad lietuviai. Įeina taip nedrąsiai, vaikšto, eina pro šalį, kol aš prekes dėlioju. Sakau: tai labas vakaras, gal norėtumėte ko nors? Tada nustemba, sako, laba diena.

Arba yra buvę tokių variantų, kai lauke už lango ant suoliuko atsisėdę su telefonu bando slapčia užfiksuoti. Galvoju: taigi ateik, pasakyk labas, paklausk, kaip laikais ir viskas, tai normalu... Iš tiesų nemažai lietuvių ten sutikau“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo šokėjas Andrius Butkus.

„Galvoji, kad tave čia visi šlovins ir girs, ir kaip čia fainai. Po pirmų pasirodymų taip ir buvo, kol niekas tavęs nepažįsta, sakydavo kaip fainai pasirodei, kokia charizma. O po to einant metams, mėnesiams atsidarai komentarus, ir matai, kad visi geri komentarai dingo: storas, pažiūrėk į jo ausis, pažiūrėk į galvą, kaklas kaip žirafos, kreivos kojos ir t.t. Po kelerių metų tapom protingesni, ir nustojom skaityti, kas ką rašo. Juk kai eini į viešą tualetą, nekiši pagalio ir nemaišai žiūrėdamas kas ten ką, atsiprašant, pakakojo...“ – pasakojo šokėjas.

Lietuvoje Andrius negyvena jau septynerius metus. Dvejus iš jų praleido Tenerifėje, penkerius – Jungtinėse Amerikos Valstijose. Prieš išvykdamas Andrius, rodos, gyveno daugelio svajonių gyvenimą. Sportinių šokių šokėjas išgarsėjo sudalyvavęs televizijos šokių projekte, kuriame šokdino Ingą Valinskienę, rašoma pranešime spaudai.

Po šou charizmatiškas, iškalbingas ir dailus vyras nuolat sulaukdavo pasiūlymų ne tik dalyvauti televizijos projektuose, tačiau ir juos vesti. Vėliau pradėjo muzikinę veiklą vyrų šokėjų grupėje „Džentelmenai“. Tačiau vieną dieną, Andrius iš televizijos ekranų tarsi dingo. Žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad šokėjas išvyko į Tenerifę. Andrius sako po penkerių metų televizijoje vieną dieną supratęs, kad viso to jau gana.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ su A. Butkumi jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Kodėl Andriui Butkui pabodo būti televizijos žvaigžde Lietuvoje?


Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją