Jam likimas praėjusį šeštadienį iškrėtė linksmą pokštą, rašoma spaudos pranešime. Kuomet visa Lietuva sulaikiusi kvapą laukė, kas gi laimės nacionalinę Eurovizijos atranką, Alen Chicco burtai lėmė po savaitės įkūnyti būtent Eurovizijos nugalėtoją Moniką Liu: „Sureagavau labai gerai, nes man ji labai patinka ir mes esam pažįstami. Dabar dar didesnė atsakomybė, nes įkūnysiu ne šiaip atlikėją, o mūsų šalies atstovę Turine“, – emocijų neslėpė vyras ir prisiminė, kad Monika Liu buvo tas žmogus, kuris, tuo metu, kai Alen Chiccho tik pradėjo savo sceninį kelią, labai jį palaikė.

„Kai aš pats dalyvavau Eurovizijoje, sulaukiau iš Monikos žinutės. Ji parašė – žiauriai faina yra tai, ką tu darai! Buvo labai malonu! Dar pamenu, kai mokiausi mokykloje, ji jau dainavo su grupe „Sel“ ir buvo mano akyse wow žvaigždė! Ir aš ją kažkur sutikau, ir ji iš karto man taip paprastai sako – labas! Kaip senam pažįstamam. Tai tas Monikoje labai sužavėjo. Ji neskirsto žmonių ir jai nesvarbu ar tu turi apdovanojimų ar tik pradedi savo kelią. Su ja susitikęs kiekvieną kartą jautiesi lyg šimtą metų būtum pažįstamas. Aš manau šios savybės iš jos reikėtų pasimokyti visiems atlikėjams. Ir, man atrodo, kad tai atsispindi ir jos kūryboje. Tas paprastumas labai žavi“, – sako atlikėjas.

Alen Chicco įkūnijo Moniką Liu

Niekam ne paslaptis, kad pats Alen Chicco prieš dvejus metus taip pat bandė laimę nacionalinėje Eurovizijos atrankoje. Todėl puikiai supranta ten dalyvaujančius: „Man visada būna labai juokinga, kai kas nors paklausia – kodėl žmonės dalyvauja Eurovizijoje? Aš tuomet atsakau – o kodėl sportininkai dalyvauja olimpiadoje? Juk nėra vieno atsakymo. Kiekvienas eina turėdamas tam tikrą tikslą. Vieni nori parodyti savo muziką platesnei auditorijai, kiti prisistatyti patys kaip atlikėjai, o treti – laimėti. Bet, manau, svarbiausia, jog daugelis tikisi, kad juos pastebės koks nors tarptautinis muzikos prekinis ženklas, nes tik taip dainininkai gali gyventi. Retas atlikėjas yra ir geras verslininkas. Tai aš ėjau turėdamas visus šiuos tikslus. Aš norėjau, kad ne tik užsienio Eurovizija, bet ir Lietuva pamatytų, kad yra visai kitokios kūrybos ir manau man visai pavyko“, – prisimena Alen Chicco.

Jam įkūnyti priešingą lytį nebuvo sunku, sunkiausia užduotis vaidinant moterį – atkartoti balso tembrą. Kaip seksis Alen Chicco šį šeštadienį? Pamatysite įsijungę BTV televiziją. Tačiau tai ne vienintelė šeštadienio vakaro staigmena.

„Žemaitukui“ Linui Vaitkevičiui teko nelengva užduotis – jis ne tik turėjo atidaryti šeštadienio vakarą, bet ir įkūnyti ilgus metus svajonių jaunikiu vadintą Marijoną Mikutavičių.

„Turiu pripažinti, kad ir tu mūsų projekte esi oj oj oj! Ir aš galvoju, kad čia buvo rimta“, – po pasirodymo sakė dainininkė Inga Valinskienė, kuri prisipažino nesitikėjusi, kad kam nors pavyks suvaldyti Marijono energetiką.

„Buvo visiškas rokenrolas! Buvo koncertinis jausmas! Nuotaika buvo tikrai puiki, norėjosi pakartoti”, – antrino muzikos prodiuseris Leonas Somovas, jam pritarė ir operos solistas Jonas Sakalauskas.

Tuo metu moteriškumu spinduliuojanti aktorė ir dainininkė Austėja Lukaitė taps vyru ir įkūnys legendinę grupę „Portugal. The man“.

„Aš jau labai norėjau pakeisti lytį. Tačiau analizuodama šį atlikėją pasimečiau, nes visiškai nespinduliuoja energetikos publikai. Juokingiausia tai, kad kai draugams pasakiau, jog dainuosiu šį gabalą visi, kaip susitarę, sakė – galvojau, kad čia dainuoja moteris. Užkulisiuose vaikščiojau ir klausinėjau visų vyrų, kaip jie vaikšto, kaip atlošia tuos pečius. Grimo ir kostiumų komanda padarė neįtikėtiną darbą ir užkulisiuose mane pamatęs Tadas Gryn vis juokėsi. Tiesą sakant, aš pati vis ėjau ir žiūrėjau į save veidrodyje. Sunku buvo patikėti tuo ką matau“, – šypsosi Austėja.

Po jos netikėto pasirodymo, komisijos kėdę užėmusi 2020-ųjų metų nugalėtoja, aktorė Aleksandra Metalnikova ne tik prisiminė savo dalyvavimą šiame projekte, bet ir davė neįkainuojamą patarimą Austėjai, bei kitoms projekte dalyvaujančioms moterims be ko persikūnyti į vyriškos lyties atlikėją yra neįmanoma.

Koks tai patarimas ir kas šį kartą pelnys komisijos simpatijas? Viską sužinosite jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., tik per BTV.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės