Po įspūdingo pasirodymo komisijoje esantys vyrai liko išsižioję: „Aiste, jūs nudžiuginot mano širdį, mano sielą savo laisve. Man labai patiko pasirodymas, man patikot jūs, jūs tokia graži ir aš kalbu ne vien apie fiziologinį grožį, aš kalbu ir apie vidinį grožį. Ačiū jums už šitą dainą, šitą pasirodymą! Vau! Kietai! Žiauriai kietai!“ – BTV šou laidoje „Muzikinė kaukė“ neslėpė aktorius Tadas Gryn.

Po tokio jo pasisakymo „Radiocentro“ laidų vedėja Livija Gradauskienė juokėsi: „Aš manau, kad vyrai jau nusišneka, nes kaip jiems atsilaikyti?“

Kiekvienoje laidoje vis su nauju iššūkiu susidorojančiam Norbertui šį kartą teko tapti legendiniu Kastyčiu Kerbedžiu: „Koks tu daugiabriaunis esi! Kaip brangus akmuo!“ – po jo pasirodymo kalbėjo komisijos narys Tadas Gryn.

LNK serialo „Rimti reikalai“ aktorius Josifas Baliukevič išbandė savo galimybes įkūnyti legendinį dainuojamosios poezijos bardą Kostą Smoriginą.

„Aš manau, kad Josifui kiekvieną laidą galima būtų skirti po dvylika balų už tai, kaip jis įsikūnija nuo lifto iki scenos“, – pagyrų negailėjo operos solistė Ieva Prudnikovaitė.

Vis dėlto visi net sulaikę kvapą laukė Mildos MAIMO pasirodymo. Jai mygtukas lėmė pirmą kartą šiame projekte pakeisti lytį ir tapti „Bee Gees“.

„Labai charakteringi šitie vyrukai! Šiaip apsidžiaugiau, nes turiu gerą prisiminimą, kaip dar mokyklos laikais, per Naujametinį koncertą, savo gimtuosiuose Zarasuose dainavau šitą dainą su draugėmis. Žinoma tada mes dainavome savo balsu, o čia reikės tapti jais tai, neslėpsiu, iššūkiu buvo“, – prieš pasirodymą užkulisiuose kalbėjo ji.

Pati Milda MAIMO sako, kad neįtikėtinos išvaizdos transformacijos ir nepriekaištingo grimo darbo buvo neįmanoma nepastebėti.

„Kai atsistojau nuo grimo kėdės ir pati į save žiūrėjau, na, pagalvojau, kad gerai padirbėjo komanda, bet labiausiai supratau kaip man tiko šis įvaizdis iš kolegų reakcijų. Nors pati sau buvau panaši į jauną tėtį“, – juokėsi ji.

Ar ZIP FM radijo laidų vedėjui Žygimantui Gečui pavyks pavergti moterų širdis su romantiška Enrique Iglesias daina? O Simonai Nainei užkurti vakarėlį su Miley Cyrus kūriniu užkariavusiu visą pasaulį? Viskas ir dar daugiau jau šį šeštadienį, „Muzikinėje kaukėje“, 19.30 val., tik per BTV.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės