Iki šio ketvirtadienio, spalio 8 d., projekto gerbėjai gali savo nuomonę išreikšti portale „xfaktorius.lt“. Tryliktasis dalyvis paaiškės sekmadienį, pirmojo tiesioginio eterio metu. Projekto rengėjai atskleidžia, kurie dalyviai šiuo metu yra tarp 5 populiariausių. Kol kas daugiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė: Šarūnas Banevičius ir Gytis Laskovas su grupe „Stereotipai“, Dijora Petrikonytė, Deimantė Vaičiūtė-Dejmukas, Tadas Gryn, Gerda Žemaitė ir operatorius, rašoma pranešime spaudai.

Laidos „TV pagalba“ žurnalistė G. Žemaitė neslėpė, kad šis žiūrovų įvertinimas ją pradžiugino. Į projektą ji labai nori grįžti, nes dar turi ką parodyti. „Norime pajausti tiesioginio eterio adrenaliną. Žinome, kad visi dalyviai labai stiprūs, tačiau esame įsitikinę, kad mūsų duetas gali paįvairinti projektą. Daug kartų žiūrėjome savo pasirodymą ir žinome, ką reikia patobulinti. Laikome kumščius ir toliau raginsime balsuoti“, – sako garsenybė, projekte dalyvaujanti su savo kolega.

Video tinklaraštininkė, „TikTok“ žvaigždė D. Vaičiūtė-Dejmukas taip pat labai džiaugėsi žiūrovų palaikymu. Ji teigė norinti grįžti į projektą, nes tiki, kad visko dar neparodė ir į kitus pasirodymus įdėtų labai daug darbo. „Visą laiką svajojau dainuoti ant didelės scenos. Norėčiau grįžti ir realizuoti save projekte taip, kaip tai matau aš! Žmonės gali rinktis, ką palaikyti, tačiau jauniems žmonėms dalyvavimas tokiame projekte yra labai svarbus. Neturiu daug patirties, noriu viską išbandyti, o tam reikia padrąsinimo ir palaikymo iš kitų“, – sako jauniausia projekto dalyvė.

Dar viena dalyvė, kurią žiūrovai nori grąžinti į „X faktorių. Žvaigždės“, yra Dijora Petrikonytė. Viena iš laidos „Gero vakaro šou“ vedėjų sako, kad į gyvenimą žiūri kaip į nuotykį. Dijora visą laiką nori išbandyti savo limitus, išeiti iš komforto zonos ir išmėginti kažką naujo. „Manau, „X faktorius“ yra ta vieta, kur galiu atskleisti žiūrovams ir sekėjams dar nežinomas savo puses“, – sako profesionalus modelis.

Dviprasmiški jausmai aplankė profesionalius aktorius, grupės „Stereotipai“ narius. Duetas teigia, kad neturėjo išsikėlę tikslo projekte ir muzikos industrijoje nuversti kalnus. Scenos artistai teigia, kad turi kitų kalnų, kuriuos nori įveikti. „Norėjome tiesiog subtiliai pakvailioti, perlipti per savo baimes, patirti kažką naujo ir gyventi toliau. Vis dėlto „X faktoriaus“ blizgučiai ir ten tvyranti adrenalino bomba kelia priklausomybę. Nesvarbu, ar turi kažkokių ambicijų, ar tiesiog esi nuotykių ieškotojas. Kai viskas baigėsi, apėmė savotiška tuštuma“, – sako grupės nariai Š. Banevičius ir G. Laskovas.

Duetą itin maloniai nustebino, kai po pasirodymo žiūrovai apipylė palaikymo žinutėmis ir komplimentais, o po iškritimo sekė nusivylimo ir pasipiktinimo žinutės. Žmonės rašė, kad duetas privalo grįžti, neteisybė, kad Saulius Urbonavičius-Samas jų nepasirinko.

„Nepaisant to, kad keletą vietų stipriai pylėme pro šalį, musų su žemėmis nesumaišė, mandagiai nutylėjo šią skaudžią tiesą. Sulaukėme žiauriai daug palaikymo, o kad mes penketuke, tai daugiau nei netikėta. Nesiruošiame agituoti balsuoti, jau ir taip daug agitacijų per tuos rinkimus. Esame aktoriai, davėme savotišką Hipokrato priesaiką tarnauti žiūrovui. Jeigu žiūrovai nuspręs, kad turime grįžti, tai reiškia taip mums ir reikia“, – sako aktoriai.

Aktorius, TV projektų dalyvis T. Gryn, sulaukęs žiūrovų palaikymo, taip pat labai nudžiugo. Kino ir teatro žvaigždė neslėpė – sulaukti teigiamo įvertinimo už savo darbus yra labai malonu. „Smagu, kad kažkam patiko mano pasirodymas. Žymiai geriau, kai kažkas į tave atkreipia dėmesį, nei kad praslysti ir niekas nieko nematė. Į projektą grįžti tikrai norėčiau, jame – labai gera atmosfera. Kartais daryti dalykus, kurie nėra tavo profesija, yra labai malonu. O jei dar kažkam kyla geros emocijos – viskas dar nuostabiau“, – sakė T. Gryn.

Kviečiame balsuoti portale „xfaktorius.lt“ ir sugrąžinti tą dalyvį, kuris yra verčiausias tęsti kovą muzikiniame projekte.

„X faktoriuje. Žvaigždės“ sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)