Aktorė atskleidė pagrindinę priežastį, kuri labiausiai trukdė mokyti vaiką.

„Čia susiję su tuo nuotoliniu mokymu. Būdavo momentų, kai aš staugiu, arba dukra staugia... Nes staiga paaiškėja, kad vaikas nieko nemoka, staiga paaiškėja, kad kamera „neįsijungia“, ir tuo metu yra užsiimama kitokiais reikalais, pavyzdžiui, valgymu. Mano dukrai tuo metu buvo aštuoneri su puse, ir ji sugalvojo įvairiausių dalykų, kad tik išsisuktų nuo to mokymo. Tačiau daugiausiai protestavo prieš tai, kad mama tapo tamsta mokytoja“ – prisiminimais apie pirmąjį karantiną dalinosi garsi aktorė Edita Užaitė.

Editos Užaitės vyras Linas sugalvojo sprendimo būdą, kuriuo stengėsi sustabdyti įtampą tarp savo šeimos moterų, kurią sukeldavo mokymasis namuose. Tačiau netyčia ir pats į jį įsitraukė.

„Susitarimas buvo toks. Mano vyras vieną dieną taip vyriškai pasakė, kad jeigu mes abi su dukra dar staugsim viena ant kitos, tai bėgsim aplink namą 10 ratų. Ta, kuri kalta, ta ir bėga. Ir vieną dieną atsitiko taip, kad vienu metu rėkėme mes visi trys. Iš pradžių visi bėgome į skirtingas puses ir net nežiūrėjome vieni į kitus, bet prabėgus trečią ratą jau visi juokėmės ir bėgome viena kryptimi“, – apie nuotolinio mokymo pasekmes pasakojo Edita.

Ilgai netrukus, laidos „Šeškinės 20“ vedėjai prisiminė mokymosi ypatumus, rašoma pranešime spaudai.

„Mes kaip tik su Džiugu kalbėjome, kad dabar negali nusirašyti“, – teigs laidos vedėjas G. Savickas.

„Tu juokauji? Nusirašyti labai paprasta, jie gi nusirašo, nusižiūri nuo knygų ir ko tik nesugalvoja, kad kuo paprasčiau būtų galima išsisukti iš situacijos“, – pertraukė Giedrių Edita.

„Bet žinai, Edita, mokykloje duoti kitam klasės draugui nusirašyti, tai moko dalintis“, – su šypsena veide tęsė Giedrius.

Kita laidos viešnia, laidų vedėja, etnomuzikologė – Zita Kelmickaitė.

Kartu su vedėjais ji diskutavo apie meilę, ašaras ir burtus, kuriuos jai teko išbandyti asmeniškai, kad pavyktų sužinoti, kas bus jos mylimasis.

„Dėl vyrų nesu daug verkusi, bet dėl moterų – esu. Ir viskas dėl intrigų... Intrigos, intrigos, intrigos! Anksčiau galvojau, kad vis tik burtų esama, bet, kai išsibūriau pirmame kurse, supratau, kad burtų nėra. Neišsipildė ir tikrai nebetikiu“, – įsitikinusi Z. Kelmickaitė.

„Aš žinau vieną, labai gerą burtą, apie kurį man kažkada papasakojo mama. Įdėmiai klausykite! Tu susapnuosi savo mylimąją, jei 9 vakarus iš eilės suskaičiuosi po 9 žvaigždes iš eilės. Bet suprantat, kad to padaryti neįmanoma, nes vieną iš tų devynių naktų Lietuvoje tikrai būna dangus apsiniaukęs“, – juokavo laidos vedėjas G. Savickas.

Kaip dar karantinas bei nuotolinis dukros mokymasis pakeitė E. Užaitės gyvenimą ir kokį jaunikį vedėjai siūlys vis dar vienišai Z. Kelmickaitei – jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“ per LNK televiziją.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės