Naujasis gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ sezonas – dar labiau intriguojantis. Žiūrovai ir toliau kiekvieną sekmadienį išgirs atvirus pokalbius su ryškiausiomis asmenybėmis bei jų neeilinius ir dar niekur negirdėtus pasakojimus, rašoma pranešime spaudai.

Šiandienos laidoje jos kūrėja ir vedėja Vaida Skaisgirė kalbėsis su vienu ryškiausių Lietuvos pramogų pasaulio vyrų – J. Jankevičiumi. Garsusis komikas pasakos, kad jo kelias iki dabartinių karjeros aukštumų buvo sunkus ir pilnas ieškojimų, jis išbandė ne vieną profesiją – dirbo bare, viešbučio restorane bei skambučių centre, o vėliau net dirbo administratoriumi striptizo klube.

„Man visą laiką labai patiko prajuokinti žmones. Kiek aš save prisimenu, aš visą laiką jausdavau didžiausią malonumą tada, kai man pavykdavo ką nors prajuokinti“, – apie savo tikrąjį pašaukimą pasakos laidų vedėjas.

Puikios, sportiškos išvaizdos J. Jankevičius papasakos, kad darbas televizijoje visuomet buvo jo svajonė ir būtent tai tada dar visai jauną ir „žalią“ televizijoje Justiną paskatino atsikratyti daugiau nei 40 kg. „Svėriau beveik 120 kilogramų, bet tada numečiau iki 79 kg ir įgavau formą, kokios neturėjau nuo kokių 17 metų. Kad ir kaip ten bebūtų, tavo išvaizda yra tavo darbo įrankis“, – pasakos J. Jankevičius.

Niekuomet apie savo asmeninį gyvenimą ir santykius nepasakojantis J. Jankevičius tik laidai „Raudonas kilimas“ atskleis jo ir 2012 metais konkurse „Mis Lietuva“ pirmąja vicemis tapusios ir Lietuvai konkurse „Mis visata“ atstovavusios gražuolės, šokių mokytojos G. Mikalauskytės pažinties istoriją. Žinomas vyras papasakos – į pasimatymą G. Mikalauskytė sutiko nueiti tik iš trečio karto.

„Ji daro labai didelę auką draugaudama su manimi, aš jai dėl to labai dėkingas“, – pasakos J. Jankevičius.

Kaip karjeros aukštumų pasiekė dabar vienas žymiausių šalies televizijos veidų? Kaip atrodė J. Jankevičiaus pažintis su jo širdį užkariavusia G. Mikalauskyte? Apie visa tai ir daugiau – jau šiandien 18 val. gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

Antrajame gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ sezone – dar daugiau atvirų ir nuoširdžių pokalbių su ryškiausiomis Lietuvos ir užsienio asmenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios turi ką papasakoti.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)