25-ąjį sezoną eteryje pradės ir ilgiausiai transliuojama LNK laida „Nuo... Iki...“, kurią ves Giedrė Talmantienė. Greta jos – ir ilgus metus eteryje skaičiuojančios laidos „KK2“ ir KK2 penktadienis“, šeštąjį sezoną pradėsianti Gintarės Gurevičiūtės „Bus visko“ ir naujos „Vido Video“ laidos su Vidu Bareikiu.

Dabar LNK priklauso didžiausia šalyje kanalų grupė, o visa jos istorija prasidėjo kukliai, 1995 metais, Lapių kaimelyje. Naujai įsikūrusi LNK televizija savo transliacijas pradėjo gegužės 5-ąją pramogine informacine laida „Ryto ratas“ kurią vedė žurnalistai Darius Lukoševičius ir Nemira Pumprickaitė.

Per 25 metus transliuota tūkstančiai laidų ir šimtai premjerų. Televizijos archyvuose sugulė seniai matytų TV veidų fotosesijos, filmavimų užkulisiui ir įdomiausios spaudos reklamos, rašoma spaudos pranešime.

Artėjančio sezono proga LNK atrinko 25 kadrus, kurie trumpai primins televizijos istoriją. Nuo provokuojančios „Telepicos“ su Marijonu Mikutavičiumi, kultinės „Atleisk“ su Palmira Galkontaite ir Egidiju Knispeliu, „Dviračio šou“ su Vytautu Šerėnu iki „Šešių nulių – milijono“ su Arūnu Valinsku. Nuo „Nekviestos meilės“ su Inga Jankauskaite iki „Lalailos“ su Vyšniuku, Zita ir Gita. Nuo šokių ant parketo iki šokių ant ledo. Nuo itin populiarių realybės šou „Baras“ ir „Kelias į žvaigždes“ sezonų, dešimtmetį transliuotų „Žvaigždžių duetų“ iki solidaus „Lietuvos balso“.

„LNK. Norisi žiūrėti“ – naujas sezonas nuo rugsėjo 7-osios.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)