aA
Artėjant Naujiesiems metams net didžiausi skeptikai paslapčia domisi astrologų prognozėmis, tad paskutinėje šių metų laidoje „Pasaulis pagal moteris“ jos viešnia astrologė Palmira Kelertienė atskleis, kas gi laukia kiekvieno mūsų ateinančiais 2020-iais, rašoma spaudos pranešime.
Palmira Kelertienė
© TV3

Avinams – kontrastinis dušas

Po avino ženklu gimusių laukia labai intensyvūs, įdomūs ir intriguojantys metai. Anot astrologės, bus visko – kontrastinis dušas garantuotas. Beveik visus metus avinų ženklo žmonės į viršukalnes kops be jokių apsaugų, juos ves tik dvasios jėga ir tikėjimas pergale.

„Patarčiau labai susitelkti, sausis avinams dar yra palankus, tad svarbiausias metų užduotis ir darbus reikėtų planuotis pačiai metų pradžiai, vėliau palengva prasidės problemėlės“, – pasakoja astrologė P. Kelertienė, paguosdama, kad šis metas baigsis spalio pabaigoje, tad lapkritis ir gruodis atneš tikrąsias pergales ir po avino ženklu gimusieji gaus tai, ko siekė visus metus.

Jaučiams – romantika ir sėkmė

Po jaučio ženklu gimusieji galės lengviau atsipūsti – jų laukia be galo romantiški ir sėkmingi metai, jiems, anot laidos viešnios Palmiros, seksis viskas, ypač – toli nuo namų.

„Jei ieškote savo antrosios pusės, ją ko gero, taip pat sutiksite toli nuo namų. Jaučiams seksis visose gyvenimo srityse. Jei sumanėte kažką naujo, galite to imtis drąsiai. Jei atsibodo senasis darbas – keiskite jį, tikrai rasite žymiai geresnę vietą“, – drąsina po jaučio ženklu gimusiuosius astrologė, primindama, kad šis išskirtinai palankus metas truks iki spalio pabaigos.

Dvyniai – ties praraja užmerktomis akimis

Po dvynių ženklu gimusiems žmonėms astrologė palinkės kuo daugiau optimizmo, nes jiems teks ne kartą suklusti, įsitempti ir pradėti balansuoti ties praraja užmerktomis akimis.

„Pasiruoškite kažką paaukoti, prarasti, su kai kuo atsisveikinti. Maža gudrybė – kažkas kažką nori atimti – pats duok. Kai pats duodi, gaunasi šiek tiek mažiau, lengviau ir ne taip skausminga. Tad vienas iš svarbių dalykų, padėsiančių dvyniams išgyventi 2020-uosius bus labdara. Kai labiau susitelksite ties kitų nelaimėmis, pamatysite, kad jūsiškės galbūt ne tokios sudėtingos“, – guodžia astrologė.

Vėžiams – tobuli metai tuoktis

Po vėžio ženklu gimusieji ateinančiais metais bus vieni iš lyderių meilėje, tai, anot astrologės, tobuli metai tuoktis.

„Drąsiai įsimylėkite, ieškokite antrosios pusės ir kurkite savo laimę jau dviese. Šie metai padės jums geriau suvokti save, savo poreikius, padės tinkamiau įvertinti antrąją pusę, suprasti, ar tai tikrai tas žmogus“, – laidos žiūrovams pasakoja P. Kelertienė.

Galas liūtų karaliavimui

Laidos vedėjai Kristinai Rimienei pasiteiravus, kas gi laukia liūtų, kuriems šie metai buvo vieni geriausių, astrologė turės prastų žinių – karaliavimas baigtas.

„Karališkai metus praleidusių liūtų laukia eilinių žmonių kasdienybė, teks pabūti tokiems, kaip ir visiems kitiems – eilinėms darbo bitėms, dirbi, dirbti, vargti. Dabar už gražias akis nieko nebegaus, teks viską užsitarnauti savo darbu, įrodyti savo meistriškumą, profesionalumą ir mokėjimą būti tyliais, kantriais ir netgi paklusniais“, – apie liūtams ne itin įdomią perspektyvą pasakoja laidos viešnia. Romantiškuose santykiuose liūtai taip pat aprims, pagrindinė jų meilužė bus... darbas.

Tokia, anot P. Kelertienės, išmintinga zodiako tvarka: po to, kai karaliauji, būk malonus pabūti ir pavaldinio pozicijoje.

Meilės karalienė – mergelė

Mergelės ženklo žmonės taps meilės karaliais. Nors, pasak astrologės, darbas yra pagrindinis mergelių meilės objektas, ateinančiais metais teks būti truputį jam neištikimoms. Laukia itin romantiški metai, puikūs įsimylėti, tuoktis, gimdyti vaikus.

„Jei mergelės darbas yra kūrybinis – labai seksis. Seksis scenos žmonėms, pramogų verslo atstovams, metai iš tikrųjų bus puikūs, jūs būsite laimingi. Iki pat metų pabaigos lydės sėkmė“, –pradžiugins laidos žiūrovus, gimusius po šiuo ženklu, astrologė. „Norite kad sektųsi – ieškokite tarp draugų mergelės ir būkite kartu. Mergelė spinduliuos laimę, kuri nušvies ir aplinkinių gyvenimą“.

Svarstyklės nustums karjerą į šoną

Po svarstyklių ženklu gimusieji yra vieni laimingųjų, jeigu jų pagrindinis tikslas yra meilė, šeima, namai. Šių metų užduotis, anot astrologės, būti čia ir namie, tad vertėtų atsisakyti komandiruočių, kelionių į užsienį, kur svarstyklių ženklo žmogus gali jaustis blogai.

„Ateinantys metai svarstyklėms skirti labiau susirūpinti namais, šeima, o karjerą reikėtų nustumti į antrą planą. Jūsų užduotis nebus karjeros darymas. Netgi atvirkščiai, jei susitelksite ties karjera – galite patirti ir nesėkmių, tada bus blogai visur, ir darbe, ir namie“, – apie tai, kad svarstyklių ženklo žmonėms verta atsitraukti nuo aktyvios veiklos pasakoja laidos viešnia.

Skorpionai džiaugsis gyvenimu it paaugliai

Šio dramatiško ženklo laukia visiškai nedramatiški, bet linksmi ir įdomūs metai. Skorpionai tarsi paaugliai džiaugsis gyvenimu, jų laukia smagios naujienos, linksmos permainos, daug bendravimo. Ateinantys metai skirti mokytis, ypač – kalbų, kurios tikrai pravers tiek bendraujant, tiek keliaujant.

„Baltasis mėnulis skorpionams suteiks daug žavesio, jis atneš tą laimingą pažintį, tą laimingą meilę. Manau, kad skorpionai tikrai neturės progų skųstis 2020 metais“, – teigia astrologė P. Kelertienė.

Šauliai tęs laimingą etapą

Sėkmė po šaulio ženklu gimusiems žmonėms ir toliau šypsosis, šie metai jiems buvo įspūdingi, jie daug ką gavo, laimėjo ir tai, anot Palmiros, tęsis toliau.

„Viskas bus gerai, gausės, tai – gausos metai. Šauliai turės intensyviai skaičiuoti naujas pajamas, naujus pinigus. Seksis visose gyvenimo srityse ir meilėje jiems nestigs žavesio, veikloje – geri užsakymai, pasiūlymai, jie bus viskuo patenkinti, laimingi“, – astrologė paragins šaulio ženklo žmones tęsti tai, ko imtasi šiais metais, juk rezultatai, anot jos, bus puikūs.

Ožiaragiai – sėkmės kūdikiai

Sėkmingiausi metai laukia po ožiaragio ženklu gimusiųjų.

„Fortūnos numylėtinių sąraše ožiaragiai bus pirmieji. Jiems bus daugiausia atseikėta sėkmės, jie bus tikrieji lyderiai, tikrieji nugalėtojai. Jiems bus atvertos visos durys. Jie galės pradėti viską iš naujo, tai išties gerų ir didelių permainų metai. Seksis viskas“, – apie sėkmingiausią ateinančių metų zodiako ženklą pasakoja laidos viešnia, patarianti po šiuo ženklu gimusiems žmonėms ateinančiais metais drąsiai tuoktis, jų pasirinkimas bus laimingas.

Vandenių sėkmės raktas poilsis

„Vandeniams galiu palinkėti įsigyti gerą pagalvę. Metai skirti poilsiui, geram miegui. Kuo daugiau miegosite – tuo bus geresni metai. Pamirškite rūpesčius, reikalus, tiesiog ilsėkitės ir atsipalaiduokite“, - pataria astrologė, pabrėžianti, kad šio ženklo atstovams pačios geriausios idėjos ir mintys kils būtent ilsintis.

Aktyvi veikla, anot laidos viešnios, nieko gero neduos, kuo mažiau vandeniai stengsis, tuo geriau gausis, Palmira tai vadina nauda iš neveikimo. „Paskutinysis ateina pirmas“ – tikram vandeniui tai neskambės keistai, juk jis – paradoksų ženklo atstovas.

Žuvims pritrūks laiko miegui

Priešingai nei vandenių, po žuvų ženklu gimusiųjų laukia pakankamai aktyvus periodas. Toks įdomus, aktyvus ir intriguojantis, kad miegui gali laiko pritrūkti.

„Bus visko, tiesa, viskas tikrai gerai baigsis, ypač po sausio 27 dienos, kai pagaliau juodasis mėnulis išeis iš jų ženklo. Tad nuo pavasario visi reikalai pradės suktis gerąja linkme, viskas ims keistis ir žuvys galės daryti ką nori, jos pasijus laisvos. Daug draugų, bendraminčių, naujų galimybių, sumanymų. Žuvims bus tikrai gera, jos galės nevaržomai džiaugtis po sudėtingų metų. Pakentėti liko labai nedaug, tik sausio mėnesį“, – paguos šio ženklo atstovus astrologė.

Europietiškos floristikos tendencijos – tolimojoje Malaizijoje

Laidos vedėja, floristikos dizainerė K. Rimienė rubrikoje „Floristinis desertas“ pasidalys su žiūrovais įspūdžiais iš savo floristinės kelionės į tolimąją Malaiziją, jos sostinę Kvalą Lumpūrą, kur vyko floristikos meno paroda. Šioje grožio ir žiedų parodoje dalyvavusi K. Rimienė buvo vienintelė atstovė iš Europos ir, žinoma, vienintelė, pristačiusi europietiškas floristikos tendencijas.

Savo floristinę instaliaciją dizainerė pavadino „Gyvenimo tyrumu“, ji buvo net 2, 5 m aukščio ir 3,5 m ilgio, kupina simbolių ir nepakartojamo žavesio.

„Atsigręždami į gamtą, gėles, prisimindami tikrąsias vertybes mes visuomet galime išlaikyti mūsų gyvenimo tyrumą. Labai džiaugiuosi, kad mano floristinė instaliacija buvo apdovanota kaip geriausias kompozicinis darbas šiame renginyje“, – apie savo pasiekimus papasakos K. Rimienė, ne tik pati kūrusi gožį parodoje, bet ir pati kaip teisėja vertinusi kitų dalyvių instaliacijas. Laidos žiūrovai galės gėrėtis šios parodos darbais, kurie savo grožiu užgniauš kvapą bei išgirs, kokių nuotykių patyrė laidos vedėja, kai suplanuota kelionė pasisuko kiek netikėta linkme. Gyvenimas tuo ir įdomus, kad tuomet, kai nutinka kažkas netikėto, nesuplanuoto, galime atrasti netikėčiausių ir nuostabiausių patirčių...

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(32 žmonės įvertino)
3.7812

„Lietuvos balse“ – blokuojami mokytojai ir įspūdingo vokalo „anime“ mergina (6)

Jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK tęsis žiūrimiausio muzikinio projekto šalyje „Lietuvos...

Romas Dambrauskas: prieš metus maniau, kad sveikata daugiau nebeleis koncertuoti (5)

„Nesaugojau savęs ir organizmas pats parodė, kad metas susirūpinti, nes atrodė, kad dar akimirka...

„Lietuvos balse“ jėgas bandysianti prezidento Gitano Nausėdos krikšto dukra savo pavarde ir ryšiais girtis nemėgsta (9)

Jau šį sekmadienį LNK projekto „Lietuvos balsas“ scenoje savo balsu mokytojų kėdes...

Prieš pusmetį mama tapusi aktorė Skaistė Vievesė seriale nuo šiol vaidins su sūnumi Vėju (3)

Serialų aktorė Skaistė Vievesė šiandien itin atvira – gimus sūneliui Vėjui gyvenimas...

Neįtikėtinas sutapimas: „Žemaitukai“ Linas ir Ovidijus tėvais taps vienu metu (6)

Grupės „Žemaitukai“ vaikinai Linas ir Ovidijus – geriausi draugai. Studijų metais gyveno...

Top naujienos

Kokias karines pajėgas iš tikrųjų turi Iranas? Mini „galingą ir baimę sėjantį ginklą“ (95)

Po Qasemo Soleimani nužudymo drastiškai padidėjus Jungtinių Valstijų ir Irano konflikto...

Svajonių darbą galima rasti ir Lietuvoje: dirba keturias dienas per savaitę, tik su viena sąlyga (36)

Lietuvoje specialistai tampa vis reiklesni – vien tik geras atlyginimas „nebepaperka”...

Orai: žiemos nematyt (19)

Sekmadienį šiauriau Lietuvos slinks ciklonas. Šio sūkurio įtaka šalies orams bus nedidelė, tad...

Moteriškas kerštas: mamytė nori pašėlti, jeigu nori ir tu, – paskambink (112)

Daugybę kartų administracine tvarka bausta, kartą dėl smurto teista ir jau areštinės gultą...

Po Meksiką keliavusi lietuvių šeima: čia patyrėme tai, ko net nesusapnuotum (136)

Neseniai iš kelionės po Kenijos safarius grįžusi Marijos ir Algirdo Vaičaičių šeima trumpam...

Mūšis, apie kurį meluojama iki šiol: kodėl sovietai net kelis mėnesius nedrįso įžengti į Klaipėdą (1087)

Klaipėda – vienintelis Lietuvos miestas, kurį sovietai užėmė 1945-aisiais. Tam tikra...

Iš Dakaro sugrįžę Žala ir Juknevičius pažadų apie startą kitąmet nedalija: laukia namų darbai

Po daugiau nei dviejų savaičių Saudo Arabijoje, kur šiemet vyko Dakaro ralis, į Lietuvą...

Karališkieji rūmai: princas Harry su Meghan oficialiai lieka be titulo, lėšų ir turės grąžinti pinigus už būstą (233)

Nuo pavasario princas Harry ir Meghan neteks lėšų, skirtų vykdyti karališkąsias pareigas, ir...

Gediminas Jankauskas. Net popiežiai mėgsta tango ir futbolą (22)

2013 metų kovą viso krikščioniško pasaulio dėmesys buvo nukreiptas į Vatikaną, o reportažuose...

Ryškėja „Eurovizijos“ atrankos lyderiai, keliaujantys į pusfinalį: 6 dalyviai ištarė „sudie“ (191)

Šį šeštadienį suskambo jau antroji „ Eurovizijos “ nacionalinės atrankos „Pabandom iš...