Jonas šiandien „Dangaus“ gyvo garso koncerte atliks „Sielos“ kūrinį „Vieną naktį“. „Pagaliau gavau dainą, kuri man artima, šilta ir labai jautri“, - pasakoja Jonas.

Rasa ruošė „Lemon Joy su Irma“ sukurtą dainą „Balta meilė“. Šiam pasirodymui Raselė pasikvietė Joną ir paprašė net...lovos. Galiausiai, regis, jie dainuos su kėdėmis. Kokiu tikslu? Pamatysime jau šįvakar.

Vaidas šiandien atliks grupės „Empti“ dainą „Pabandyk“, Virgis – hitą „Gal ir teks bučiuot“ ir pirmąkart „Dangaus“ savaitės finale pasirodysianti Dovilė - šlagerį „Raganų puota“.

Septintosios „Dangaus“ savaitės Fantomas Antanas TV3 „Dangaus“ gyvo garso koncerte atliks dainą „Apie Antano norą ženytis“. Jis pasirengęs parodyti ne tik ssavo muzikinį, bet ir aktorinį talentą. „Mano daina – gyvas anekdotas, - sako Antanas. - Joje – net trys veikėjai: pasakotojas, tėvas ir motina. Vadinasi, visiems trims turiu sukurti atskirus balsus bei nuotaikas. Tikiuosi, mano atlikimas iššauks juoko bangą, bus suprantama ir priimtina. Juk dainuosiu kaip kaimo Jurgis“, - savo užmačių neslepia Fantomas Antanas.

Naujokai Marta ir Donatas šiandien taip pat dainuos. Jie kartu atliks Gyčio Paškevičiaus „Dalia dalužė“. Padedami Virgio ir Raselės, naujieji „Dangaus“ balsai sugalvojo sentimentalų hitą atlikti naujai: veržliai, energingai ir linksmai. „Stengiamės, kiek tik galim. Suprantam, kad jau „Dangaus“ talentai pasistūmė į priekį taip, kad turim paknopstom juos vytis. Tačiau savo gabumus parodysim iš visos širdies“, - pasakoja Donatas. Pirmąjai scenai juos ruošė ir aktorinio meistriškumo „Dangaus akademijos“ dėstytoja Ilona Balsytė.

Septintosios savaitės finalistus Kauno klube „Oazė“ vertins trys komisijos nariai. Tai jau puikiai pažįstami B.Dvariono muzikos mokyklos direktorė Laimutė Užkuraitienė ir radijo stoties „Radiocentras“ programų direktorius Donatas Bučelis. Kartu su jais lapkričio 12 d. gyvo garso TV3 „Dangaus“ koncerte savo taškus skirs ir muzikos prodiuseris Dalius Pletniovas. Lemiamos kovos tarp Fantomo ir silpniausiai pasirodžiusio finalisto rezultatus nusprendžia TV3 žiūrovai, balsuodami trumposiomis žinutėmis numeriu 1673.

„Dangaus“ gyvo garso koncerte taip pat pasirodys ir Lino Adomaičio su gyvai muziką grojančia grupe „UAB Music“. „Dainuoti „Dangaus“ koncerte man ir išdidu, ir smagu, ir atsakinga: juk pasirodau kartu su tais žmonėmis, kuriems dalinu savo žinias ir kartu tie mano studentai – mano lygiaverčiai muzikos kolegos“, - prieš koncertą sako Linas. Įspūdingas „Dangaus“ savaitės finalas – jau šį šeštadienį, lapkričio 12 d., Kauno laisvalaikio ir pramogų centre „Oazė“. Tiesioginė transliacija per TV3 – 19.05 val.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės