Renginio metu žiūrovai išvys mylimų atlikėjų pasirodymus, kartu švęs triumfo akimirkas. O ceremonijos vedėjai – humoristai Mantas Katleris ir Mantas Stonkus išaiškins, kas yra kas šių dienų šou versle.

„Mums visuomet rūpi aukšta renginio kokybė, todėl ir šiais metais sukurta itin moderni scena, įdiegtos naujovės, atnaujinta M.A.M.A apdovanojimų vaizdo grafika. Programoje taip pat bus šviežias kūrybinis gūsis: Justė Arlauskaitė-Jazzu pristatys dar karštą savo dainos premjerą. Lig šiolei niekas jos nėra girdėjęs. Tai laukta, išsvajota daina. Jazzu dainuos gyvai, nes šiame kanale ji visuomet dainuoja gyvai, – šypsodamasis pranešime spaudai pasakoja Saulius Urbonavičius-Samas. – Su ilgamečiu scenos partneriu Leonu Somovu šį kartą jie pasirodys jau ne kaip grupė, o kaip atskiri atlikėjai. Leonas koncertuos su savo kompanija „Highly Sedated“ ir tai bus švediškos kokybės pasirodymas, o kaip žinome, švedų muzika valdo pasaulį.“

J. Arlauskaitę-Jazzu muzkinėje dalyje bus galima išvysti du kartus, pirmąjį – drauge su Monique ir Neda Malūnavičiūte. „M.A.M.A pirmoji pradeda švęsti Lietuvos 100-metį ir skiria specialų pasirodymą – legendinį mūsų išsilaisvinimo kūrinį. Tai bus stiprus vokalinis pasirodymas, skirtingų muzikantų kartų susivienijimas.“

Anot prodiuserio, Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančios ceremonijos metu skambės ir skandalingiausia praėjusių metų daina „Nieko verta“. Be to, laukia radijo stočių ir diskotekų hito „Superstar“ atlikėjos Beatrich pasirodymas, kuris bus šiuolaikinio šokio, muzikos ir šou sprogimas. „Į šį pasirodymą įtraukėme keliasdešimt šokėjų, pritaikėme šiuolaikinius apšvietimo ir specialiųjų efektų sprendimus. „Superstar“ yra didysis Beatrich hitas, pretenduojantis tapti metų daina. Jau dabar ji repetuoja savo pasirodymą arenoje, nors tik šiąnakt grįžo iš Los Andželo“, – kalbėjo Samas.

TV3 tiesioginės transliacijos žiūrovai taip pat bus pamaloninti auksinių 100-mečio hitų rinkiniu. M.A.M.A 2017 scenoje pasirodys po metų pertraukos sugrįžtantys „Skamp“, šįkart – su svečiais iš Didžiosios Britanijos. Jubiliejų šiemet švenčianti grupė „Mango“ leis prisiminti šlovingą pirmąją grupės sudėtį. Didįjį hitą „Pamiršk mane“ atliks „Lemon Joy“, naujai nuskambės „Rondo“ ir Lainiaus Diniaus atliekama daina „Tau“.

„Labai pasitikime ceremonijos vedėjais. Su M. Stonkumi ir M. Katleriu tikrai bus linksma. Ko gero, apie visą šou pasaulį dar nė viena M.A.M.A nebus girdėjusi tiek, kiek penktadienį išgirs. Taigi, laukia 3 valandos nepakartojamo humoro, emocijų, ir aukščiausios kokybės muzikos“, – sakė prodiuseris.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės