aA
Prabėgo antrosios LNK muzikinio projekto Finalinės kovos. Po kurių paaiškėjo, jog projektą paliko būsimas lėktuvų mechanikas Paulius Noreika, latvė Sandra Kisele, pati vaikinui pasipiršusi Rosita Valančiūtė ir operos solistas Vytautas Vepštas. O DELFI simpatijų prizą laimėjo Donato Montvydo mokinys Domas Rolis.
Sandra Kisele
Sandra Kisele
© DELFI / Orestas Gurevičius

Renginį atidarė visų mokytojų pasirodymas. O pirmieji į sceną žengė trys Deivio ir Renatos mokiniai – Paulius Noreika, Aurelija Čižauskaitė ir Viktorija Simonaitytė.Donatas Montvydas neliko sužavėtas buvusio savo mokinio Pauliaus pasirodymu: „Tu save varžei. O šiame etape jau reikia parodyti viską, ką gali.“ O Rūtai pasirodė, jog vaikinui pritrūko sceninės patirties. „Tu nuostabi. Man visuomet labai patinki. Bet šįkart nepatiko tavo interpretacija“, – po Aurelijos pasirodymo sakė Rūta Ščiogolevaitė. Su kolegės nuomone nesutiko Fara: „Ši daina labai atitinka tave. Tavo daina.“„Tai nebuvo pats geriausias pasirodymas apskritai. Bet žiūrint į visą trejetą – veikiausiai tai stipriausias pasirodymas“, – apie Viktorijos pasirodymą sakė Donatas Montvydas.Visgi lemiamą žodį tarė Deivis su Renata ir jie savo 50 proc. skyrė Aurelijai Čižauskaitei, 30 proc. – Viktorijai ir 20 proc. – Pauliui.

Kita ant scenos pasirodė Donato komanda: Kotryna Juodzevičiūtė, Domas Rolis ir Sandra Kisele.„Tu sudaužei širdį, kad esi ne mano komandoje. Tai didžiausias mano įvertinimas ir daugiau nieko nesakau“, – amo netekęs sakė Fara. Rūtai taip pat labai patiko šešiolikmetės pasirodymas, ji net prisipažino – kad serga už Kotryną.Po Domo pasirodymo Rūta komentavo, jog ekrane jai vaizdas patiko labiau nei vaizdas scenoje. „Artistiškumas. Ši sąvoka, kuri man asocijuojasi su tavimi. Tu vienareikšmiškai tobulėji. Bet ar to užtenka?“, – apie savo mokinį pasakė Donatas.

„Iki galo profesionalus ir dinamiškas pasirodymas. Nepakartojamas. Man Sandra visuomet buvo šio projekto favoritė“, – sakė Fara. Pačiam Sandros mokytojui šis pasirodymas paliko didelį įspūdį: „Ji verta superfinalo. Noriu, kad žiūrovai šįkart vertintų objektyviai.“ Tačiau Donatas šiandien savo balsus skyrė vertindamas šio vakaro pasirodymus. Visgi 50 proc. skyrė Kotrynai, 30 proc. – Sandrai, o Domui – 20 proc.

Kita į sceną lipusi komanda – Rūtos trijulė: Rosita Valančiūtė, Živilė Gedvilaitė ir Carol. Donatui pasirodė, jog Rosita vis dar bijo: „Ji tau trukdo. Jaučiau tą nestabilumą. Ir man tai trukdė įsijausti.“ O po Živilės pasirodymo Donatas pajuto didžiulį nusivylimą savimi: „Per šiuos tris sezonus tai buvo didžiausias mano failas, kad tave praradau.“ Kiti mokytojai taip pat sėdėjo netekę žado – puikus šou, nuostabus balsas. O mokytoja net susisuko plaukus kaip atlikėja: „Živile, noriu su tavimi draugauti, su tavimi būti, dainuoti. Tu nuostabi.“ Po paskutinės pasirodžiusios Rūtos mokinės – Carol, pasirodymo mokytojams pritrūko žodžių. O Donatas pripažino, jog tai antras jo „failas" per visus tris sezonus. „Tu mane nustebinai. Aš žinojau, kad tu kieta, bet kad tokia kieta...“ – apie Carol atsiliepė mokytoja. Visgi Rūta turėjo apsispręsti ir savo 50 proc. skyrė Carol, 30 proc. – Živilei, o 20 proc. Rositai.

Paskutinioji į sceną žengė Aleksandro Ivanausko-Faros komanda: Vytautas Vepštas, Augustė Jucytė, Kathrin Kulik. „Vytautas įtaigus. Tačiau kaip klasikiniams atlikėjams nepavyksta dainuoti laisviau? Kodėl dainuojate visuomet tik į natą?“ – klausimą iškėlė Rūta. „Na, patiko. Stilinga. Šypsenos užteko ir pajudėjo“, – Augustės pasirodymą gyrė Rūta. O paskutinė pasirodžiusi Kathrin Kulik sulaukė ypatingų pagyrų. „Tu mane nustebinai. Tiesiog star quality“, – amo netekusi sakė Rūta. Pasirinkimas buvo nelengvas – tačiau 50 proc. savo balų Fara skyrė Kathrin Kulik, 30 proc. – Augustei, o 20 proc. – Vytautui.

Žiūrovų balsai
Paulius Noreika 20 proc.
Aurelija Čižauskaitė 47 proc.
Viktorija Simonaitytė 33 proc.
Kotryna Juodzevičiūtė 28 proc.
Sandra Kisele 11 proc.
Domas Rolis 61 proc.
Rosita Valančiūtė 12 proc.
Živilė Gedvilaitė 72 proc.
Carol 16 proc.
Vytautas Vepštas 8 proc.
Kathrin Kulik 60 proc.
Augustė Jucytė 32 proc.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Skandalingoje viloje „Auska“ svečių netrūksta: norinčius išvysti autentišką prabangą kviečia paskubėti (26)

Kol prokuratūra tiria Palangos mero pareiškimą dėl turto viloje „ Auska “ pasisavinimo bei...

Raminta Rakauskė | D+

Bijodami infliacijos šuolio lietuviai santaupas merkia į tauriuosiuos metalus: ekspertai įspėja apie rizikas

Bijodami infliacijos šuolio ir norėdami apsaugoti savo turtą, lietuviai šiandien santaupas...

Feisbuke žaibišku greičiu pasipuikuoti norėjusiam BMW vairuotojui – skaudi pamoka (135)

Vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas chuliganiškas vairavimas, demonstravęs tauragiškis nebuvo...

Ekspertų dokumente – rimti pavojaus signalai dėl delta atmainos: karas pasikeitė (476)

Koronaviruso delta atmaina sukelia sunkesnę ligos formą ir plinta taip pat lengvai, kaip...

Krauju pasruvęs berniuko-krabo gyvenimas: kai kas net lygino jį su šėtonu (21)

1937 metais Pensilvanijos Pitsburgo mieste gimęs Grady Stilesas jaunesnysis, dar vadintas berniuku...

Pateikė išsamią neteisėtų migrantų Lietuvoje statistiką: iš kokių šalių, kokio amžiaus (374)

Statistikos departamentas pradeda skelbti išsamius duomenis, susijusius su neteisėtų migrantų...

Andrius Užkalnis | D+

Iššifruoti Rusiją. Nevzorovas lietuvius už kvailą naivumą nubaudė šaltu ir intensyviu mėšlo dušu (4)

Šie propagandos pavyzdžiai yra tokie pamatiniai, tokie būtini mokantis Rusijos propagandos...

LVŽS perspėja: jei rudenį kas nors palaikys partnerystę, bus šalinami iš frakcijos Savickas: panašu, kad partijoje sėkmingas karjeros kelias klojamas tik „pritarėjams“, papildyta 22.00 (1030)

Penktadienį posėdžiavusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ( LVŽS ) taryba ne tik...

Savaitgalį neišvengsime lietaus, tačiau sinoptikai turi ir gerą žinią (2)

Liepos 31-os naktį nepastoviai debesuota. Vietomis, daugiausia šiaurės vakarinėje šalies pusėje,...

Į mažą avariją patekusį „CityBee“ automobilio vairuotoją ištiko didelės problemos – paaiškėjo, kad jis girtutėlis (43)

Penktadienio vakarą, kiek po 20 val., Vilniuje dideli nemalonumai ištiko „ CityBee “ automobilį...