aA
Prabėgo antrosios LNK muzikinio projekto Finalinės kovos. Po kurių paaiškėjo, jog projektą paliko būsimas lėktuvų mechanikas Paulius Noreika, latvė Sandra Kisele, pati vaikinui pasipiršusi Rosita Valančiūtė ir operos solistas Vytautas Vepštas. O DELFI simpatijų prizą laimėjo Donato Montvydo mokinys Domas Rolis.
Sandra Kisele
Sandra Kisele
© DELFI / Orestas Gurevičius

Renginį atidarė visų mokytojų pasirodymas. O pirmieji į sceną žengė trys Deivio ir Renatos mokiniai – Paulius Noreika, Aurelija Čižauskaitė ir Viktorija Simonaitytė.Donatas Montvydas neliko sužavėtas buvusio savo mokinio Pauliaus pasirodymu: „Tu save varžei. O šiame etape jau reikia parodyti viską, ką gali.“ O Rūtai pasirodė, jog vaikinui pritrūko sceninės patirties. „Tu nuostabi. Man visuomet labai patinki. Bet šįkart nepatiko tavo interpretacija“, – po Aurelijos pasirodymo sakė Rūta Ščiogolevaitė. Su kolegės nuomone nesutiko Fara: „Ši daina labai atitinka tave. Tavo daina.“„Tai nebuvo pats geriausias pasirodymas apskritai. Bet žiūrint į visą trejetą – veikiausiai tai stipriausias pasirodymas“, – apie Viktorijos pasirodymą sakė Donatas Montvydas.Visgi lemiamą žodį tarė Deivis su Renata ir jie savo 50 proc. skyrė Aurelijai Čižauskaitei, 30 proc. – Viktorijai ir 20 proc. – Pauliui.

Kita ant scenos pasirodė Donato komanda: Kotryna Juodzevičiūtė, Domas Rolis ir Sandra Kisele.„Tu sudaužei širdį, kad esi ne mano komandoje. Tai didžiausias mano įvertinimas ir daugiau nieko nesakau“, – amo netekęs sakė Fara. Rūtai taip pat labai patiko šešiolikmetės pasirodymas, ji net prisipažino – kad serga už Kotryną.Po Domo pasirodymo Rūta komentavo, jog ekrane jai vaizdas patiko labiau nei vaizdas scenoje. „Artistiškumas. Ši sąvoka, kuri man asocijuojasi su tavimi. Tu vienareikšmiškai tobulėji. Bet ar to užtenka?“, – apie savo mokinį pasakė Donatas.

„Iki galo profesionalus ir dinamiškas pasirodymas. Nepakartojamas. Man Sandra visuomet buvo šio projekto favoritė“, – sakė Fara. Pačiam Sandros mokytojui šis pasirodymas paliko didelį įspūdį: „Ji verta superfinalo. Noriu, kad žiūrovai šįkart vertintų objektyviai.“ Tačiau Donatas šiandien savo balsus skyrė vertindamas šio vakaro pasirodymus. Visgi 50 proc. skyrė Kotrynai, 30 proc. – Sandrai, o Domui – 20 proc.

Kita į sceną lipusi komanda – Rūtos trijulė: Rosita Valančiūtė, Živilė Gedvilaitė ir Carol. Donatui pasirodė, jog Rosita vis dar bijo: „Ji tau trukdo. Jaučiau tą nestabilumą. Ir man tai trukdė įsijausti.“ O po Živilės pasirodymo Donatas pajuto didžiulį nusivylimą savimi: „Per šiuos tris sezonus tai buvo didžiausias mano failas, kad tave praradau.“ Kiti mokytojai taip pat sėdėjo netekę žado – puikus šou, nuostabus balsas. O mokytoja net susisuko plaukus kaip atlikėja: „Živile, noriu su tavimi draugauti, su tavimi būti, dainuoti. Tu nuostabi.“ Po paskutinės pasirodžiusios Rūtos mokinės – Carol, pasirodymo mokytojams pritrūko žodžių. O Donatas pripažino, jog tai antras jo „failas" per visus tris sezonus. „Tu mane nustebinai. Aš žinojau, kad tu kieta, bet kad tokia kieta...“ – apie Carol atsiliepė mokytoja. Visgi Rūta turėjo apsispręsti ir savo 50 proc. skyrė Carol, 30 proc. – Živilei, o 20 proc. Rositai.

Paskutinioji į sceną žengė Aleksandro Ivanausko-Faros komanda: Vytautas Vepštas, Augustė Jucytė, Kathrin Kulik. „Vytautas įtaigus. Tačiau kaip klasikiniams atlikėjams nepavyksta dainuoti laisviau? Kodėl dainuojate visuomet tik į natą?“ – klausimą iškėlė Rūta. „Na, patiko. Stilinga. Šypsenos užteko ir pajudėjo“, – Augustės pasirodymą gyrė Rūta. O paskutinė pasirodžiusi Kathrin Kulik sulaukė ypatingų pagyrų. „Tu mane nustebinai. Tiesiog star quality“, – amo netekusi sakė Rūta. Pasirinkimas buvo nelengvas – tačiau 50 proc. savo balų Fara skyrė Kathrin Kulik, 30 proc. – Augustei, o 20 proc. – Vytautui.

Žiūrovų balsai
Paulius Noreika 20 proc.
Aurelija Čižauskaitė 47 proc.
Viktorija Simonaitytė 33 proc.
Kotryna Juodzevičiūtė 28 proc.
Sandra Kisele 11 proc.
Domas Rolis 61 proc.
Rosita Valančiūtė 12 proc.
Živilė Gedvilaitė 72 proc.
Carol 16 proc.
Vytautas Vepštas 8 proc.
Kathrin Kulik 60 proc.
Augustė Jucytė 32 proc.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Vienos geriausių gimnazijų Lietuvoje abiturientė: išėję iš kabinetų verkėme – iš mūsų tiesiog pasišaipė (62)

Birželio 14 d. Lietuvos abiturientai laikė anglų kalbos egzaminą, kuris dalį jų jau spėjo...

Skandalingas policijos tyrimas: po svaiginančios šlovės pramogų pasaulyje – gėdingas nuopolis (177)

„DJ mokykla – tai ne tik galimybė gauti mokymų pradmenis, bet ir įsitraukti į pramoginę...

Aistė Žebrauskienė | D+

Geidžiamiausi darbdaviai ir tūkstančius siekiantys atlyginimų skirtumai: kai kur situacija – paradoksali

„Sodrai“ pradėjus skelbti vyrų ir moterų atlyginimų skirtumus, kai kuriose didelėse Lietuvos...

Lietuvoje nustatyti 75 nauji koronaviruso infekcijos atvejai, mirė 4 žmonės (60)

Praėjusią parą, penktadienį, Lietuvoje patvirtinta 75 nauji koronaviruso ( COVID-19 ) atvejai,...

Transliacija / Alfas live. Lektorė atskleis: kaip ir kur ieškoti paparčio žiedo? kokius patiekalus reikėtų gaminti ir valgyti per Jonines? (1)

Paparčio žiedo ieškojimas, laužai ir trumpiausia metų naktis. Taip tai – Joninės....

Romas Sadauskas-Kvietkevičius. Sveiki, atvykę į Pagiežos atrakcionų parką (170)

Mano niūrioje vėlyvojo sovietmečio vaikystėje tokiu metų laiku, kai pamiškės jau kvepia...

Pasiruoškite: į Lietuvą ateina stichinė kaitra – įspėjo, kur situacija gali būti pavojinga (44)

„Artimiausiomis dienomis vyrausiančių orų jau tikrai nepavadinsi lietuviška vasara, tai –...

Regimantas Dima | D+

Tinkamiausi tinginio sodo augalai: eglė puode, lochelis ir uogos, kurių baisu net paragauti

Vėl vaikštinėju po savo sodą. Krūva augalų turi keistų ypatybų, o kai kurie net humoristinių...

Transliacija / įVARtis Euro2020. Anglų liūdesys, grėsmė finalui Wembley ir mirtininkų desertas

Kasdienė Europos futbolo čempionato apžvalga „įVARtis Euro2020“. Vedėjai Ervinas Kvitkauskas...

Vytenis Miškinis | D+

Vieno žymiausių Lietuvos mafiozo nužudyme – mįslingo milijonieriaus šešėlis

Prieš 7 metus Lietuvą sudrebino mafijos laikus primenantis nusikaltimas – 4 šūviais nužudytas...