Eglė, Justinas, Skirmantė, Liudas, Živilė ir Marius. Šiuos vardus turėtų atsiminti visi muzikinio realybės šou „Dangus 2” gerbėjai. Tai – žmonės, kurie kovos dėl „Dangaus 2” nugalėtojo vardo balandžio 28 dieną vyksiančiame realybės šou superfinale.
"Dangus 2" dalyvė Raimonda
© Dangus 2
Paskutiniame „Dangaus 2“ savaitės finalo koncerte triumfavo Justinas, verkė Raimonda ir Adelija, džiaugėsi į superfinalą „praslydęs“ Marius ir iš nuostabos aikčiojo Marijonas Mikutavičius, mat „dangiečiai“ jį netikėtai pasveikino su santuoka. Dalyviai įšuoliavo į sceną dainuodami „Oi laukiam laukiam mes svetelių laukiam“, nešini vestuviniu šakočiu, balionais ir vaikišku vežimėliu.

Tai buvo ne vienintelė staigmena. Koncertą pradėjo mažojo „Dangaus“ – konkurso, kuriame dalyvauja dainuoti trokštantys moksleiviai, nugalėtoja – Nora, sudainavusi pietietišką dainą „Karibų jūra“.

Paskutinio savaitės finalo koncerto dalyvių pasirodymus vertinę komisijos nariai buvo kaip niekad solidūs: Andrius Mamontovas, Jurgis Didžiulis bei kandusis radijo stoties „M-1“ programų prodiuseris Mindaugas Stasiulis.

Visi savaitės finalo dalyviai – Justinas, Raimonda, Adelija, Živilė ir Marius balansavo ties labai pavojinga riba: nė vienas negalėjo džiaugtis garantuota vieta superfinale.

Merginų numylėtinis Justas ilgą laiką negalėjo susitvarkyti su jam skirta daina „Su pavasariu“. Tačiau po kelių savaičių darbo Justas pagaliau parengė dainą. Jam atliekant kūrinį oranžinėmis kepurėlėmis mojuojančios jo gerbėjų klubo narės leido pajuokauti: galbūt Justas taip pat gali pradėti oranžinę revoliuciją. Tik muzikoje...

Živilė praėjusią savaitę išgyveno Fantomo dalią. Tačiau tik toji Fantomo dalia ir laimėta kova prieš Soliarį jai užtikrino trečią vietą turnyrinėje lentelėje. Specialiai šiai kovai Živilė pavirto blondine ir sudainavo savo kūrybos dainą „Kartu“.

"Dangus 2" dalyvė Raimonda
© Dangus 2

Raimonda savaitės finalo koncertui paruošė lyrišką kūrinį „Pažadėk palaukt“. Raimonda ant scenos išėjo viena ir akomponuojat klavišiniams sudainavo iš visos širdies.

Coliukei Adelijai šis savaitės finalas taip pat buvo paskutinė galimybė patekti į superfinalą. „Dangietė" pirmą kartą scenoje pasirodė kaip tikra moteris ir sudainavo jausmingą, pačios sukurtą dainą „Aš nebeverksiu“. Deja, šie žodžiai neišsipildė. Sužinojusi, kad kartu su Raimonda nepatenka į superfinalą, mergina gailiai kūkčiojo ir neslėpė nusivylimo.

Marius paskutinę savaitę daugiau dėmesio skyrė meilės reikalams, o ne muzikai. Pasirinkęs dainą „Lietus“ jis scenoje sukūrė sau būdingą šou. Šokėjos grojo gitaromis, o Mariui pritarė jo nauja mylimoji „Danguje 2” – Edita.

Po komisijos vertinimo pirmavo Raimonda. Ji turėjo 34 balsus. Justas taip pat jautėsi užtikrintai. Marius, Adelija ir Živilė jaudinosi: po komisijos verdikto jie neturėjo pakankamai balsų.

Visų dangiečių, dalyvaujančių paskutiniajame savaitės finalo koncerte, širdys plakė dažniau, akys lakstė greičiau, nes Marijono ištarti skaičiai turėjo atskleisti visą tiesą: kas dalyvauja „Dangaus 2“ superfinale, o kas lieka už borto.

Žiūrovai 24 balus skyrė Adelijai, pamalonino 30 balų žemaitį Marių ir apdovanojo Justą 36 balais, kurie ir padėjo vaikinui iškovoti paskutinio savaitės finalo koncerto nugalėtojo vardą ir kelialapį tiesiai į superfinalą.

Kol Justas klykė iš džiaugsmo, turnyrinėje lentelėje švietė ne visiems malonūs duomenys. Į superfinalą pateko Liudas, Skirmantė, Justas, Živilė, Marius, Eglė.

Šie šeši dangiečiai kausis dėl šou nugalėtojo vardo. Vieną dalyvį į superfinalą gali deleguoti ir žiūrovai. Visą savaitę iki penktadienio žiūrovai kviečiami balsuoti už bet kurį iškritusį iš „Dangaus 2“ dalyvį arba nepatekusį į superfinalą paskutiniame savaitės finalo koncerte. Siųskite SMS su dalyvio vardu telefonu 1609. SMS kaina – 1 litas.

Savo nuomonę galite pareikšti ir DELFI portale.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Perėjusi tikrą pragarą žydė į Vilijampolę grįžo ieškoti užkastos dėžės (6)

Izraelyje šiuo metu gyvenanti Kaune gimusi Dita Šperling savo akimis regėjo, kaip baltaraiščiai...

Lenkijos ekonomikos architektas: sukame pavojingu keliu (1)

Pirmosios nekomunistinės Lenkijos vyriausybės finansų ministras Leszekas Balcerowiczius sako, kad...

Šveicarų specialistai įvertino Gedimino kalno gelbėjimo planą: tikrai yra dėl ko nustebti (345)

Lietuvos mokslininkai ir specialistai vis dar nesutaria, kaip gelbėti Gedimino kalną. Kol mūsų...

Nori uždirbti padėdami išvengti įvestų „Sodros“ mokesčių (54)

Netylant kalboms dėl nuo šių metų įvestų „Sodros“ grindų ir jau prasidėjusių atleidimų,...

Orai: laukia šalčiausia šios žiemos naktis (17)

Antradienio naktis bus bene šalčiausia šią žiemą. Vietomis, rytiniuose ir pietiniuose šalies...

Woody Alleno įdukros pasakojimas apie tvirkinimą sukrečia: ar tikrai režisierius tai darė 7-erių mergaitei vasarnamio palėpėje? (7)

Dylan Farrow sako norinti, kad režisieriui Woody Allenui būtų pateikti kaltinimai dėl seksualinės...

Šimonytė pasakė, ką reikėjo daryt LRT: kliuvo ir Karbauskiui, ir Jakilaičiui (300)

Didesnis Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) finansinių duomenų viešumas būtų apsaugojęs...

Galingas Kuzminsko dėjimas išplėšė dramatišką „AX Armani“ pergalę (14)

Italijos pirmenybėse pirmadienį vakare Milano „AX Armani“ namuose po atkaklios kovos 82:80...

Turi priekaištų vilniečiams: kas jums darosi, kad taip pripratote skųstis? (63)

Per paskutinius kelerius metus teko lankytis aštuoniose Europos valstybių sostinėse ir dar bent...