aA
Realybės šou “Ferma” dalyvė vilnietė Žaneta Krasilnikova dievina adrenalino teikiančius pojūčius. Ji mokosi vairuoti sunkvežimį, šokinėja nuo televizijos bokšto žemyn galva, dalyvauja įvairiuose televizijų projektuose. Tačiau, kad ir kaip keistai skambėtų, ši šviesiplaukė nesvajoja apie darbą ekrane ir nenori, kad gatvėje visi ją pažintų.
"Fermerė" Žaneta
© DELFI
Tu visiškai nepanaši į fermerę. Kaip visą laiką sostinėje gyvenusi atsidūrė fermoje?

Viskas prasidėjo nuo atrankos į nuotykių šou “Robinzonai”.Atėjau į atranką, bet išvažiavau ne į Malaiziją, o į Estiją ir dalyvavau realybės šou “Ferma”. Dabar labai džiaugiuosi, kad dalyvavau šiame, o ne kokiame kitame šou. „Akvariume“ išprotėčiau iš neturėjimo ką veikti, o Estijos fermoje, man atrodo, buvo įdomiau nei Malaizijoje, nes mes galvojome ne tik apie valgį.

Kai pasiūlė dalyvauti nuotykių šou „Ferma“ nebuvo minčių atsisakyti, juk visą laiką gyvenai mieste? Vasaras leisdavau kaime. Jau girdėjau apie save įvairiaisių atsiliepimų, kad esu visiška blondinė ir nieko nesugebu. Nelabai daug ką mokėjau išvažiuodama, nelabai ir dabar ką moku, bet, aišku, patirties dirbti įvairius darbus turiu gerokai daugiau. Anksčiau savarankiškai nebuvau dirbusi jokių žemės ūkio darbų. Kaime padarydavau tai, ką liepdavo teta, ir viskas. Visada smagu mokytis naujų dalykų.

„Fermoje“ išmokai austi...

Taip, man tai labai patiko. Esu impulsyvi, o audimas - labai kruopštus darbas, todėl niekada negalvojau, kad sugebėsiu tai daryti. Fermoje atradau savyje tokių savybių, kurių nemaniau turinti. Žmonės ten ir čia yra labai skirtingi. Realybės šou dalyvius pirmiausiai pažinau fermoje, tačiau kaip parodė ateitis, gyvenime jie yra visiškai kitokie.

Realybės šou „Ferma“truko penkiasdešimt dienų. Negaila prarastos vasaros, juk galėjai ją praleisti kartu su artimais žmonėmis?

Ten visai kitoks gyvenimas. Jei čia laikas slenka lėtai, vadinasi, tau nuobodu. Fermoje nuobodu tikrai nebuvo. Aišku, labai pasiilgau artimųjų, tačiau Estijoje nuostabiai praleidau laiką. Tai buvo geriausiai mano praleista vasarą per pastaruosius keletą metų.

Santykiai tarp visų „fermerių“ išliko labai draugiški, jūs karts nuo karto susitinkate…

Taip, svečiavomės pas Izoliną Šeduvoje, su Andriumi buvome nuvykę į Latviją aplankyti jų “fermerių”. Aišku, “Fermoje” tarp mūsų buvo šiokia tokia trintis. Estijoje jaučiausi nejaukiai, nes, pagal kontrakto sąlygas viską, ką galvojau apie projekto dalyvius, turėjau išsakyti prieš kamerą, jiems negirdint, o aš esu įpratusi viską sakyti į akis. Jaučiausi taip, tarsi žmones apkalbėčiau.

Ko labiausiai ilgėjaisi fermoje?

Tikrai ne televizoriaus ar mobiliojo telefono (juokiasi - aut. past). Vaikinai labai ilgėjosi alaus, merginos – kavos ir saldumynų.

Dar kartą važiuotum į fermą?

Aišku.

Žinau, kad savo gyvenimą paįvairini gana aštriais pojūčiais: šaudai, esi šokusi su parašiutu, vasaros metu padėdavai organizuoti šuolius su guma žemyn galva nuo Vilniaus televizijos bokšto ir pati ne kartą šokai… Nebuvo baisu?

Juokinga, kai klausia, ar nebaisu. Aišku, kad baisu. Kodėl šokinėjau? Adrenalino gyvenime juk reikia. Kai šoki pirmą kartą, būna baisu todėl, kad žinai, jog taip turi būti. Tačiau tu realiai nesuvoki, kas įvyko. Kai šoki antrą kartą, jau žinai, koks tai pojūtis, ir baisu būna dėl jau pažįstamo jausmo. Girdėjau, kad moki vairuoti ne tik mašiną, bet ir motociklą...

Taip, o šiuo metu mokausi vairuoti sunkvežimį ir autobusą. Nežinau, kam man to reikia, tačiau mano klasės draugai pamena, jog vaikystėje svajojau važinėti sunkvežimiu. Mane nuo mažų dienų traukė mašinos, bet mašinėlėmis tikrai nežaidžiau.

Vaikystėje geriausi draugai nebuvo berniukai?

Nežinau. Dabar, be kelių geriausių draugių, yra ir keli vaikinai, su kuriais mes kalbamės apie viską. Aš nesirenku draugų pagal lytį, vienodai myliu visus žmones, tačiau visada, be geriausios draugės turėdavau ir labai gerą draugą.

Pirmą kartą tave pamačiau praėjusią vasarą LNK televizijoje. Dalyvavai “LNK vasaros žvaigždės” atrankoje. Kodėl ten atsidūrei - nori dirbti televizijoje?

Oi, ne! Tikiuosi gauti vadybininkės diplomą ir dirbti pagal specialybę. Jei ieškočiau darbo televizijoje, tai tik vadybininkės. Tikrai nenoriu, kad mane nuolatos rodytų per televizorių. O atrankoje dalyvavau dėl to, kad man įdomu save išbandyti įvairiose srityse. Tačiau, kai paskambino iš TV3 ir pasiūlė dalyvauti „Fermoje“, atsisakiau LNK pasiūlymo filmuotis ir dalyvauti “vasaros žvaigždės” rinkimuose. Būtų neetiška dalyvauti dviejų konkuruojančių televizijų projektuose. Dabar visiškai nesigailiu dėl savo sprendimo.

Dažnai tave galima sutikti vakarėliuose, naktiniuose klubuose?

Nelabai. Turiu draugų, su kuriais man smagu leisti laiką, ir man nereikia svetimų žmonių. Tačiau ir užsidariusi namuose tikrai nesėdžiu.

Ko gero, TV3 pradėjus rodyti “Fermą” gerbėjų būrys gerokai padidėjo. Tačiau, kiek žinau, tavo širdis užimta ir visiems naujiems gerbėjams teks nusivilti…

Na, taip (šypsosi – aut. past). Turiu dabar labai gerą vaikiną, su kuriuo man patinka būti. Kai mus filmavo prieš “Fermos” pristatymą, sakiau, kad esu viena ir gyvenimu nesiskundžiu, tačiau po to pradėjau bendrauti su vienu žmogumi, kurį jau seniai labai gerai pažinojau, todėl visoms merginoms noriu pasakyti: „Neieškokite meilės toli, ji dažniausiai būna labai arti jūsų, tik jūs jos nepastebite“.

Suradai savo gyvenimo meilę?

Oi, nežinau... Gyvenimas parodys, tačiau dabar esu laiminga ir džiaugiuosi. Pažiūrėsime, kas bus ateityje.

Tačiau nepasakei, kas bus su gerbėjais. Draugas nepavydės?

Nežinau. Reikia jo klausti (juokiasi – aut. past). Tačiau nejaučiu, kad mūsų santykiai būtų pasikeitę. Gal dėl to, kad nekreipiu dėmesio ir neieškau žvilgsnių gatvėse. Dabar esu laiminga, tačiau gal tokie visada būna įsimylėję žmonės. Viena moteris man pasakė, kad kiekvienoje situacijoje - ir kai tau gerai, ir kai blogai - yra dvi pusės. Pavyzdžiui, dabar aš neturiu darbo ir labai intensyviai jo ieškau, tačiau turiu draugą, su kuriuo man gera, ir galiu jam skirti daugiau laiko.

Tau svarbi aplinkinių nuomonė?

Man svarbi artimųjų nuomonė, tačiau nepatinka, kai žmonės apie “Fermos” dalyvius sprendžia visiškai mūsų nepažinodami. Internete apie save skaičiau ne pačius geriausius atsiliepimus. Aš nevažiavau į fermą avėdama aukštakulniais ir pasidariusi nepriekaištingą manikiūrą. Juk normalu, kad visi nori gražiai atrodyti, aš irgi to noriu. Nors, manau, pažiūrėję visas “Fermos” serijas žmonės mūsų gerai ir nepažins, nes daugelis iki galo taip ir neatsivėrė.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Žvėryno žemgrobiai provokuoja Šimašių: meras žada vėl traukti pjūklą (30)

Vilniaus Žvėryno mikrorajone iš žemgrobių per didelį vargą atsiėmus valstybinę žemę ir joje...

Lauras Bielinis. Manote, kad Seimo salėje buvo karšta? Dabar sužinosite, kas yra karštis

Visi, kurie domisi politika, stebi užsitęsusią balsavimo „dramą“ dėl nepasitikėjimo Seimo...

Veterinarai pateikė oficialias išvadas dėl nugaišusio kiškio: pasitvirtino blogiausias scenarijus (8)

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba ( VMVT ) paskelbė oficialias išvadas dėl tyrimams...

Vladimiras Pozneris: kodėl Stalino Vakarai tik bijojo, o Putino – nekenčia paskelbė diagnozę ir žiniasklaidai, ir politikai (112)

„Vakaruose požiūris į Staliną (šis, mano supratimu, už Putiną daug baisesnis politikas) buvo...

Trijų automobilių avarija Vilniuje, prie Vingio parko: sužalotas vaikas, susidarė spūstis (3)

Trečiadienį, 10.39 val., Vilniaus policijai, ugniagesiams gelbėtojams ir greitajai pagalbai...

Nauji mokesčiai nepraėjo: prabilo apie biudžeto išlaidų karpymą (47)

Antradienį Seimas atmetė naujus transporto priemonių taršos ir finansų rinkos dalyvių...

Alytaus meras: atsibudusios tarnybėlės puolė persekioti nemokamai vežusius ugniagesiams maistą paramos fonde jau 40 tūkst. eurų (160)

Alytaus meras Nerijaus Cesiulis savo feisbuko paskyroj parašė, kad, nors gaisras dar rusena,...

Turkijos ir Rusijos pavyzdžiai siunčia pavojingą žinią – teritorijų grobimas duoda vaisių (85)

Turkijos prezidento Recepo Tayyipo Erdogano teritorijų užgrobimas Sirijoje, visai kaip ir jo kolegos...

Paguglino ir pakraupo: keliais žingsniais – lengvai pasiekiamos asmeninės nuotraukos ir dokumentai (96)

Noras dalytis su kitais savo įspūdžiais internete atsiliepimų forma gali jums padaryti meškos...

Gyvai / A lygoje dominuojanti „Sūduva“ ir likę „Žalgirio“ teoriniai šansai

Po A lygos 27-ojo turo savo pozicijas sustiprino šalies čempionų titulą ginanti „Sūduva“,...