"Maistas yra mūsų gyvenimas, tuo tikriausiai niekas neabejoja. O maistas kino filme dažnai būna dar svarbesnis, nei gyvenime, - sako B. Nicholson. - Kas neatsimena iš vaikystės jau legendinio Mickey Rourke ir Kim Basinger pasitepliojimo šokoladais ir plaktom grietinėlėm filme “Devynio su puse savaitės”? O kur Juliet Binoche ir visą pasaulį užvaldęs jausmingasis “Šokoladas”? Ar galima buvo ramiai žiūrėti tą filmą nenubėgant į virtuvę ieškoti užslėpto šokoladuko?.. Arba neužsinorint įsimylėti... Ir niekada nepamiršiu pačios gražiausios pasaulyje kulinarinės laidos vedėjos ir virėjos, kurią įkūnija Penelope Cruz filme “Woman on top”.

Taigi, Beatai filmai apie maistą, kaip numanote, labai patinka. Ji džiaugiasi, kad vis daugiau filmų kuriama apie maistą, šefus, maisto gamybos tendencijas ar patiekalų ingredientus.

El Bulli - išradingiausi eksperimentai virtuvėje (El Bulli - Cooking in Progress)
"Taip pat kulinarinis kinas išpopuliarėjo ir dėl to, kad šefai tapo tokios pat žvaigždės, kaip ir aktoriai ar režisieriai. Dėl to apie juos ir kuriami filmai. Kaip, pavyzdžiui, apie Ferran Adria, garsųjį El Buli restorano įkūrėją. El Bulli dabar uždarytas,ir neaišku kada atsidarys, bet filmas manau tikrai bus geras, “El Bulli – cooking in progress” - kaip bebūtų tai šefas legenda", - sako žurnalistė bei kulinarinių laidų vedėja.
Ne mažiau legendinis ir garsus yra sush meistras Jiro, kurio restoranas Tokijuje turi tris Michelin žvaigždutes. "Pas jį patekti dar sunkiau, nei į El Buli, tai kodė gi nepažiūrėjus filmo apie jį? Vadinasi “Jiro dreams of sushi”, - rekomenduoja B. Nicholson. - Kitas filmas, kurį rekomenduočiau pažiūrėti maisto gerbėjams – tai “Mussels in love”. Nuostabus filmas apie geldeles – nuo jų gyvenimo jūros dugne, iki patiekimo lėkštėse. Vienintelės sąlyga – reikia mėgti tas geldeles."
Meilė midijoms (Mussels in Love)
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės