-
Šiandien

Kaune praūžė siautulingas vakarėlis 4 min.

Šeštus metus iš eilės vienas populiariausių šalies DJ'jų šventė gimtadienį Mojo Lounge Kaunas, skelbiama pranešime spaudai.

68-erių Pugačiova cerkvėje susituokė su 41-erių Galkinu (33) 1 val.

68-erių Ala Pugačiova ir 41-erių Maksimas Galkinas susituokė cerkvėje. 16 metų kartu esanti pora civilinę santuoką įregistravo dar 2011-aisiais.

Mirė legendinis AC/DC gitaristas Malcolmas Youngas (56) 2 val.

Mirė vienas grupės AC/DC įkūrėjų Malcolmas Youngas . Grupės gitaristas bei dainų tekstų kūrėjas mirė būdamas 64-erių.

Ričardas Garbačiauskas: abstrakti tapyba – kaip džiazas 3 val.

Latvijos Daugpilio Marko Rothko centre atidaryta dailininko prof. Ričardo Garbačiausko paroda „Mano teritorijos“. Solidžioje ekspozicijoje – 72 įvairaus formato darbai, aliejinė ir akrilo tapyba ant drobės. Tai pastarųjų dvylikos metų abstraktaus pobūdžio dailininko kūryba.

Gabija Grušaitė: dar neperžengėme suvokimo, kad vyno taurė su vyru negarantuoja jam teisės į kūną (52) 3 val.

Gruodžio 6 – 10 d. Vilnius City Opera pristatoma naujausia premjera - C. Saint – Saënso „ Samsonas ir Dalila“ priverčia ne juokais krūptelėti – čia nagrinėjamos moralinės temos taip taikliai atitinka nūdienos realybę, kad net sunku patikėti, jog prieš porą tūkstančių...

Sostinės centre suniokotos Manto Petruškevičiaus kurtos dekoracijos (108) 3 val.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį suniokotos Manto Petruškevičiaus sostinės desertinei kurtos dekoracijos.

Už ką Valinską išmetė iš universiteto (77) 5 val.

Arūnas Valinskas Lietuvos NT brokerių forume prisipažino, už ką buvo išmestas iš Vilniaus universiteto, kuriame praeitame amžiuje mėgino studijuoti teisę.

Seksualinis priekabiavimas: kodėl aukos prabyla tik po kelerių metų (425) 8 val.

Prieš savaitę apie seksualinį priekabiavimą prabilusios Julija Steponaitytė bei Paulė Bocullaitė, regis, suskaldė visuomenę į dvi dalis: vieni teigia, kad nereikia be teismo „nuteisti“ režisieriaus Šarūno Barto ir nagrinėja jaunų moterų istorijų detales, o tuo tarpu kiti...

Fergie pristatė naują dainą, patikusią jos buvusiam vyrui 10 val.

Dainininkė Fergie pristato naują singlą „Save It Til Morning“. Tai daina , patikusi jos buvusiam vyrui Joshui Duhameliui: ir ne šiaip patikusi, o buvusi jo favoritė visame naujame albume.