-
Šiandien

Filmo „Kingsman. Aukso ratas" recenzija: daug brutalesnis, vulgaresnis ir kruvinesnis tęsinys 9 min.

Chuliganiškų ir labai brutalių veiksmo trilerių „Sluoksniuotas pyragas" ir „Ateini čia arba gausi į dūdą" bei vieno geriausių 2011 metų blokbasterių „Iksmenai: Pirma klasė" režisierius Matthew Vaughnas 2015 metais pateikė tikrą staigmeną visiems komiksų gerbėjams – jis...

„Saulėlydžio“ žvaigždė K. Lutzas pasipiršo mylimajai 25 min.

Daugiau nei metus su mylimąja susitikinėjęs aktorius Kellanas Lutzas pasipiršo. 32-ejų aktorius su televizijos laidų vedėja Brittany Gonzales susipažino gerokai anksčiau, tačiau kurį laiką draugavusi pora neskubėjo žengti lemtingo žingsnio, skelbia dailymail.co.uk.

Amžiną meilę mylimajam Klaipėdoje prisiekė „Mango“ lyderė R. Petrauskytė (12) 1 val.

Šiltą šeštadienio popietę Klaipėdos Kristaus Karaliaus bažnyčioje aukso žiedus sumainė praeityje buvusi garsi atlikėja Rima Petrauskytė ir jos mylimasis Rolandas Paulauskas. Tai antroji santuoka jiems abiems, skelbia zmones.lt

Vardan gero darbo M. Šalčiūtei teko priaugti svorio (30) 2 val.

Penktadienį neatlygintina kraujo donore tapusiai socialinių tinklų žvaigždei ir šokėjai Monikai Šalčiūtei teko ne tik priaugti svorio, tačiau ir atlaikyti susilpnėjusią sveikatą. „Vakar netekau sąmonės ir vėliau dar perpūtė, tad sloguoju“, – DELFI pasakojo ji.

P. Hiltonas apie K. Jenner nėštumą: jei būčiau jos motina, liepčiau pasidaryti abortą (3) 4 val.

Šou pasaulio atstovas ir tinklaraštininkas Perez Hilton penktadienio vakarą išpublikavo video, kuriame puikiai matoma jo reakcija į žinią apie jaunesniosios Kim Kardashian sesers Kylie nėštumą. Dvidešimtmetė mergina ir jos penkeriais metais vyresnis draugas Travis Scottas laukiasi...

Žinomos moterys rudenį lepinasi grybais ir ypatingais grožio ritualais (27) 5 val.

Atvėsus orams daugelis laiką mieliau leidžia namuose ar prisimena senus pomėgius. Ne išimtis ir žinomos moterys, kurios DELFI papasakojo apie savo pomėgius ir paprastus malonumus, kuriuos vėl ir vėl iš naujo atranda atėjus rudeniui.

Žiaurūs kovos su repo atlikėjais ir narkotikų platintojais metodai Filipinuose 5 val.

Filipinų kino teatruose buvo pradėtas rodyti nepriklausomas filipiniečių gamybos filmas, kurio tema – smerktina policijos savivalė ir žiaurūs susidorojimo su hiphopo ir repo atlikėjais metodai prezidento Rodrigo Duterte valdymo metais.

Britų aktorius C. Firthas įgijo Italijos pilietybę (5) 7 val.

Britų aktorius Colinas Firthas , labiausiai žinomas dėl jam būdingų stereotipinio anglo vaidmenų, tapo italu.

Virtuvės šefė atskleidė neįtikėtiną „Victoria's Secret" angelo puikios figūros paslaptį (9) 8 val.

Buvusi australų supermodelio Mirandos Kerr virtuvės šefė atskleidė, kaip reikia valgyti, kad turėtume tokį kūną, kaip buvęs „ Victoria's Secret " angelas. Ji taip pat papasakojo, kuo mėgsta pasilepinti Miranda, rašo „The Daily Mail ".

Jaunesnioji K. Kardashian sesuo Kylie laukiasi pirmagimio (18) 17 val.

Neseniai su reperiu Tyga išsiskyrusi realybės šou žvaigždė Kylie Jenner laukiasi vaikelio. Skelbiama, kad jos kūdikio tėvu taps Travis Scottas. 20-metė Kim Kardashian sesuo ir penkeriais metais vyresnis jos draugas apie tai pirmiesiems papsakojo savo draugams, skelbia tmz.com.