-
Šiandien

Iškilmingo labdaros renginio metu raudonuoju kilimu žengė garsūs žmonės 3 val.

Penktadienį būrys žinomų žmonių rinkosi į Nacionalinę dailės galeriją, kurioje įvyko iškilmingas iniciatyvos „Sužydėjusi viltis“ labdaros vakaras.

Filmo „Skūbis Dū“ žvaigždė pasikeitė neatpažįstamai: naujausiuose kadruose – žilstelėję plaukai ir kelių dienų barzda 4 val.

Nuo tada, kai išgarsėjo Shaggy vaidmeniu franšizėje „Skūbis Dū“, aktorius Matthew Lillardas įkūnijo visą galybę personažų, tačiau nė vienas neišgarsino jo taip, kaip tas, kurį išvystame animacinėje komedijoje.

Translytė neslepia išvaizdai išleidusi milijonus eurų: vieniems aš panaši į barbę, kitiems – į pabaisą 5 val.

40-ies metų amžiaus Nikki Exotika yra translytė moteris iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV), kuri nepagailėjo daugiau nei milijono eurų plastinėms operacijoms.

Modelis Kotryna Kozlovaitė susidūrė su internetiniais sukčiais: prarado kelis šimtus eurų, kreipėsi į policiją 6 val.

Ketvirtadienį modelis Kotryna Kozlovaitė susidūrė su itin nemaloniu incidentu. Iš žinomos moters populiarioje daiktų pirkimo ir pardavimo platformoje sukčiai išviliojo 500 eurų. Nieko nelaukdama ji kreipėsi į banką bei policiją, šiuo metu tikisi, kad pinigus pavyks atgauti....

Markas Zuckerbergas su žmona Priscilla susilaukė trečio vaiko 7 val.

Markas Zuckerbergas ir jo žmona Priscilla paskelbė, kad jų gretas papildė dar vienas narys – pora sulaukė šeimos pagausėjimo.

Roko grupės „Imagine Dragons“ koncertą Vilniuje pradės populiarus amerikiečių trio „AJR“ 7 val.

Vasarą Lietuvoje koncertuosianti Amerikos roko grupė „Imagine Dragons“ oficialiai patvirtino, kad jos koncertą Vilniaus Vingio parke pradės populiarus trio „AJR“. Garsieji roko „drakonai“ savo pasaulinių gastrolių „Mercury World Tour“ koncertą mūsų šalyje surengs...

Karolio III karūnavimas: naujai restauruotos grindys, kurios dėl prastos būklės buvo slepiamos po kilimu 7 val.

Britai intensyviai ruošiasi artėjančiam karaliaus Karolio III karūnavimui. Vestminsterio abatijoje karūnavimo dieną, gegužės 6-ąją, šiai progai restauruotas karališkasis sostas stovės taip pat ant naujai restauruotų grindų, kurios ankstesnių karūnavimų metu dėl blogos būklės...

Į „Eurovizijos“ dainų konkursą norvegai siunčia jaunajai kartai puikiai pažįstamą atlikėją 8 val.

Norvegijai 2023 metų „Eurovizijos“ dainų konkurse Liverpulyje atstovaus Alessandra. Atlikėja šią garbę pelnė po to, kai vasario 4 dieną laimėjo Norvegijos „Melodi Grand Prix“ su daina „Queen of Kings“.

Netoli Ukrainos sienos apsilankiusiam princui Williamui – atviros rusų pašaipos (5) 9 val.

Rusijos diplomatė sumanė pasišaipyti iš princo Williamo, apsilankiusio netoli sienos su Ukraina esančioje vietovėje Lenkijoje ir padėkojusio britų kariams už tai, kad gina laisvę.

Italų tenoras Andrea Bocelli uždainavo „Times“ aikštėje 9 val.

Tenoras iš Italijos Andrea Bocelli kovo 23 dieną savo dainavimu pradžiugino gerbėjus Niujorko „Times“ aikštėje, kur pristatė savo filmą „The Journey: A Music Special from Andrea Bocelli“. Dainininką palaikė jo sutuoktinė Veronica Berti Bocelli.

Trynukus auginantys Simona ir Mindaugas Lipniai atostogavo Brazilijoje: nustebino ne tik gamtos grožis, bet ir kainos 12 val.

Trejus metus iš eilės nuomonės formuotojai ir parduotuvės „Simitri“ įkūrėjai Simona ir Mindaugas Lipniai žiemojo Tenerifėje. Tačiau šįmet po beveik dviejų mėnesių Kanarų salyne trims savaitėms išvyko ir į Braziliją – šioje egzotiškoje šalyje jie ne tik ilsėjosi, bet...

Atlikėjo „Daddy Was A Milkman“ tėtis atskleidė sūnaus sceninio vardo reikšmę: deja, ne aš buvau tuo pienininku 12 val.

Populiarus Lietuvoje atlikėjas Ignas Pociūnas , geriau žinomas kaip „ Daddy Was A Milkman “, meilę muzikai paveldėjo būtent iš savo tėčio Antano. 71-erių metų senjoras visą gyvenimą derino dvi didžiules aistras: sportą ir akordeono skambesį. Tačiau iki šiol aktyviai...

Ingrida Martinkėnaitė apie nuovargio akimirkas: trūksta ir miego, ir gero maisto, ir laiko sau 13 val.

Nuovargis – bene dažniausiai pasireiškianti sveikatos problema. Tačiau kartais net nesusimąstome, kad tai gali būti ne tik įtempto gyvenimo pasekmė, bet ir užklupusių ar besiformuojančių ligų pranašas.

Pirmasis jautrus Agnės Jagelavičiūtės mamos interviu po dukros netekties: ji visuomet mane mokė teisingų įpročių (6) 13 val.

Visas Lietuvos pramogų pasaulis dar ne taip seniai išgyveno itin skaudžią stilistės bei nuomonės formuotojos Agnės Jagelavičiūtės netektį. Ši gili žaizda niekuomet neužgis ir jos mamos Nijolės Jagelavičienės širdyje.

Įvertino Monikos Linkytės šansus patekti į finalą: skaičiai intriguoja 13 val.

Paaiškėjus visoms šių metų „ Eurovizijos “ dainoms ir atskleidus būsimą pusfinalių pasirodymų tvarką, besidomintys konkursu bando įvertinti sėkmės tikimybę. Kaip jau skelbta, Lietuvos atstovė Monika Linkytė antrajame pusfinalyje pasirodys priešpaskutinė. Portalas...

Paramos koncertą vesianti Simona Nainė: mamai tekdavo iš nieko priruošti maisto ne tik man, bet ir mano draugams 14 val.

Šeimos finansai ne visada leisdavo mėgautis sočiu maistu, gausiu stalu ar geresniu pirkiniu, bet namuose visada buvo laukiami ir pietumis pavaišinami visi. Ką turėjo – tuo dalindavosi, kiek turėjo – visiems užtekdavo. Tokiais vaikystės prisiminimais dalinasi dainininkė,...

Ieva Zasimauskaitė laukiasi pirmagimio: netrukus gimsiančiam vaikeliui skyrė dainą (21) 14 val.

Pastarąjį pusmetį Ieva Zasimauskaitė nuo savo klausytojų buvo priversta slėpti labai svarbią naujieną. Tačiau pagaliau ji gali garsiai visiems pranešti, kad išsipildė jos didžiausia svajonė – atlikėja kartu su vyru Simu Grabausku laukiasi pirmagimio! Įkvėpta jaudinančių...

„The Roop“ naujoje dainoje originaliai suskamba Donelaičio „Metai“ 14 val.

Šiandien „ The Roop “ kartu su spalvingu vaizdo klipu pristato naują kūrinį „Pavasaris“. Pasak muzikantų daina yra apie gamtos ir kiekvieno vidaus prabudimą. Apie ėjimą pirmyn, atvirumą. Pokalbis su grupės nariais apie dainos gimimą, vaizdo klipo filmavimo užkulisius ir...

Po apklausos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kovotojo Remigijaus Viršilos smurto prieš nepilnametį reperį (1) 14 val.

Kauno apylinkės prokuratūra vadovauja ikiteisminiam tyrimui dėl kovo 13 d. nestandartinių kovų renginio metu galimai sumušto nepilnamečio. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, vienas iš renginio organizatorių, Remigijus Viršila , sužalojo nepilnametį ranka smogdamas jam į veidą.

Vairavimo instruktorė Edita – apie liguistas mokinių baimes, nevaldomą pyktį ir stereotipus: pasakė, ko labiausiai stinga vairuotojoms moterims 17 val.

56-erių Editą Vasaitienę būtų galima pristatyti ne tik kaip savo darbą ypač mylinčią vairavimo mokytoją. Kalbant su moterimi galima greitai suprasti, kad ji išties kitokia, toli gražu ne standartinė instruktorė. Kaip sako pati Edita, tik 20 procentų jos darbo sudaro tiesioginis...