Palangos kainų perliukai: parodė, kaip atrodo pica už 8,50 euro

 (516)
Palangos J. Basanavičiaus gatvėje esančioje „deCuba“ kavinėje apsilankęs poilsiautojas tuo, ką ten išvydo, nusprendė pasidalinti net savo feisbuko paskyroje.
Palangos kainų perliukai: parodė, kaip atrodo pica už 8,50 euro
© Facebook

Palanga, J. Basanavičiaus g., restoranas „deCuba“. „Pica su saliami“. Kaina – 8.5 eurų“, – taip valgytą patiekalą apibūdino jis.

Restorano meniu ši pica įvardyta kaip „Originali itališka“. Jos dydis – 30 centimetrų.

Restoranas: mūsų picos visada taip atrodo

DELFI kreipėsi į restoraną „deCuba“, klausdami, ar iš tiesų nuotraukoje matoma pica – iš jų meniu. Telefonu atsiliepę barmenai ragelį perdavė esą restorano vadovui, kuris sutiko pateikti savo komentarą po to, kai pamatys aptariamą fotografiją.

Tiesą, persiuntus ją el. paštu, telefonu susisiekti su minėtu asmeniu nebepavyko. Atsakymas redakcijai buvo atsiųstas iš bendrojo restorano el. pašto. Perskambinus bendruoju telefonu, barmenai patikslino, kad jo autorius – restorano vadovas Ričardas Macionis.

„Peržiūrėjome nuotraukas. Taip, mūsų picos visada taip atrodo“, – rašoma laiške DELFI.

Aiškina, kad kainų madas diktuoja Palanga

Jame taip pat dėstoma, kad restorano atstovai prieš kurį laiką buvo pasikvietę „picininką“ iš Italijos, kuris įvedė jiems „technologines“.

„Daug metų jomis naudodamiesi kepame picas. Vizualiai jos atrodo kitaip nei kitur, nes mes nenaudojame šaldytų produktų. O, kas susiję su kainomis, kaip mums patiems bebūtų liūdna, tokias madas diktuoja Palanga“, – aiškinama komentare DELFI.

Aptariamame restorane iš viso siūlomos penkių rūšių picos. Jų kaina – nuo 7 eurų už „Margherita“ iki 10,50 euro už „Quanttro stagione“ pavadintą. Po eurą įkainoti ir priedai.

Yra vietų, kurios nuleido kartelę

DELFI primena, kad šiemet Palanga kai kuriuos poilsiautojus nustebino ir itin mažomis kainomis – „Laukinių Vakarų salūno“ kavinėje šią vasarą atsirado 1 euro meniu. Nuo 11 iki 18 valandos čia papietauti, užkąsti ir išgerti galima ir neišleidžiant daugiau vieno euro. Savo ruožtu „Cepeliniškės“ nusprendė atsisakyti padavėjų ir tapo savitarnos kavine.

„Pagalvojome, kad segmentas žmonių, kurie atvyksta į Palangą ir vaikšto, klausinėja, kur pigiau pavalgyti, yra pakankamai didelis, tad, kodėl nepadarius taip, kad tikrai būtų pigu? Nusprendėme visus valgius, kurie pigesni, įkainoti po eurą. Ko gero, J. Basanavičiaus gatvėje daugiau niekas taip nedaro“, – paklaustas, kas lėmė pokyčius, DELFI sakė „Laukinių Vakarų Salūno“ vadybininkas Audrius Mikalauskas

Savo ruožtu „Cepeliniškių“ atstovai su DELFI apie šių metų naujoves kavinėje kalbėti nepanoro. Vadybininke prisistačiusi moteris tepaaiškino, kad savitarnos kavine jie tapo, nes taip esą patogiau klientams, ir patikino, kad kainų dėl to nemažino, nes esą jos ir taip pakankamai nedidelės.

Dažniausiai už brangią kainą tikimasi gauti ir kokybišką prekę, bet pasirodo tokia taisyklė galioja ne viskam. Prašome skaitytojų pasidalinti nuotraukomis, kur, jūsų nuomone, už prastai atrodančią prekę prašoma neadekvati kaina. Rašykite ir siųskite pavyzdžius el. p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Neadekvatu“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Orai: po stulbinančios vasaros pabaigos ruduo parodys savo veidą (59)

Paskutinė vasaros diena bus tobula, tačiau vos vasara išeis, baigsis ir visi gražumai: dangus apsiniauks, pasipils lietus, šiluma išblės.

Lietinga vasara nuskriaudė ne visus: šaltalankių augintojai netveria džiaugsmu (3)

Šaltalankių augintojai tikina tokio gero derliaus kaip šiemet seniai neskynę. Šaltalankių augintojų Lietuvoje yra apie 100, konkurencijos nėra, nes uogų ir perdirbtos produkcijos trūksta. Lietuviškos uogos keliauja į Vokietiją, Švediją, Suomiją, Norvegiją.

Įspėja vairuotojus: dabar keliuose – grėsmingiausias metas (15)

Ruduo – ypač pavojingas vairuotojams, sako gamtininkas Selemonas Paltanavičius, mat kasmet pastebimas laukinių žvėrių suaktyvėjimas.

Orai: vasara sugrįžta (31)

Šią savaitę turėsime dar vieną puikią progą pasidžiaugti vasariškais orais: temperatūra kasdien kils aukščiau, debesys vietą užleis saulei. Na, o šventiniam penktadieniui orai bus tarsi užsakyti: daugelyje šalies vietovių bus saulėta ir šilta.

Manot, kad vasara buvo nenormali? Dar palaukit (51)

Baigiantis rugpjūčio mėnesiui galima drąsiai sakyti, kad šiais metais vasara Lietuvos gyventojų geru oru nelepino - stiprios liūtys, dažna temperatūros kaita ir mažai šilumos. Kodėl šiais metais turėjome tokią neprognozuojamą vasarą bei ko tikėtis ateityje pasakoja žinomi šalies klimatologai.