„Prieš ateinant į „Venipak” panašų darbą dirbau mažesnėje bendrovėje, tačiau visada svajojau apie galimybę save realizuoti didelėje tarptautinėje kompanijoje, kur yra daugiau atsakomybių ir iššūkių, o kartu ir galimybių tobulėti. Ir nors čia vadybininkės karjerą pradėjau nuo bendravimo su pačiais smulkiausiais klientais, tačiau kasmet jie vis augo, o kartu su jais didėjo ir mano atsakomybių ribos bei pareigos”, – pasakoja A. Gylienė.

„Šiame kelyje mane labiausiai motyvavo tai, kad patekau į tikrų savo srities profesionalų aplinką, ilgai kartu dirbančių bendraminčių būrį, iš kurių nuo pat pirmos dienos galėjau mokytis ir tobulėti. Geranoriškai nusiteikusių kolegų ir vadovų taip pat buvau nuolat skatinama siekti vis daugiau”, – priduria pašnekovė.

Dabar A. Gylienė, gabiems ir idėjų turintiems darbuotojams pati stengiasi suteikti tokias pačias tobulėjimo ir savęs realizavimo galimybes, kokios kažkada buvo suteiktos jai, todėl nevengia iniciatyviems darbuotojams suteikti papildomų atsakomybių, padedančių atsiskleisti.

Andželika Gylienė

Kolegų stipriųjų pusių suradimas – motyvuoja

Kaip didžiausią savo, kaip vadovės, privalumą, A. Gylienė įvardina gebėjimą ne tik įkvėpti kolegas, bet ir būti empatiška: juos suprasti, greitai pastebėti ir efektyviai išspręsti kylančias problemas. Pasak moters, tokie iššūkiai jos negąsdina, priešingai – motyvuoja.

„Man patinka bendrauti su žmonėmis, todėl tikrai vertinu bendrovės suteiktą galimybę išnaudoti savo geriausias savybes. Rasti tiesiausią kelią prie bendradarbio, užmegzti su juo atvirą ir tvirtą kontaktą, nukreipti jį tinkama linkme – nėra paprasta. Todėl kiekviena, net ir maža pergalė šioje srityje, mane labai džiugina ir įkvepia. Kai atrandi būdą kaip motyvuoti savo komandos narį, surandi ir atskleidi jo stipriausias puses, pats nuo to labai pasikrauni. Tuomet augi ne tik kaip profesionalas, bet ir kaip asmenybė”, – aiškina A. Gylienė.

„Ko pati per tuos penkerius metus čia išmokau, tai visiškai atsikračiau išankstinės baimės jausmo: nežinodama nebebijau klausti. Manęs taip pat nebetrikdo atmetimo reakcijos. Be to, bendraudama su įvairiais klientais atradau, kad turiu ir neblogą derybininko gyslelę: galiu laisvai užmegzti nuoširdų pokalbį su skirtingų požiūrių žmonėmis, sudalyvauti diskusijoje, galiausiai rasti ir klientui, ir bendrovei priimtą sprendimą”, – priduria pašnekovė.

Venipak

Naujovės skatina darbuotojų profesinį tobulėjimą

Tarptautinę verslo mokyklą baigusi moteris pabrėžia, kad bendrovėje vyrauja įsitraukimo ir nuolatinio tobulėjimo atmosfera, kur darbuotojai visokeriopai yra skatinami kurti, o įmonė nebijo darbuotojų klaidų – jos vertinamos, kaip dar viena proga pasimokyti.

„Bendrovėje egzistuoja praktika, kad prieš klientams pasiūlant bet kokį naują produktą ar paslaugą, iš pradžių ją visapusiškai ištestuojame mes – tie kurie esame arčiausiai klientų, nes geriausiai žinome jų poreikius. Labai motyvuoja, kad įmonės vadovai atsižvelgia į mūsų pastabas, daro atitinkamas korekcijas, o patobulinimai, tarp jų ir sisteminiai, įvykdomi labai greitai”, – sako „Venipak“ smulkių ir vidutinių klientų grupės vadovė.

Pasak A. Gylienės, dėl įmonėje dažnai diegiamų naujovių, darbuotojai yra skatinami nuolat atnaujinti žinias, plėsti savo kompetencijų krepšelį.

Andželika Gylienė

„Šiuo požiūriu „Venipak” yra išskirtinai inovatyvi bendrovė, kur naujovės yra kasdienybės dalis. Darbuotojams čia irgi sudaromos labai geros sąlygos profesiniam augimui, todėl tik nuo konkretaus žmogaus vidinės motyvacijos priklauso, nori jis šito ar ne. Įmonė darbuotojams vos ne kas mėnesį siūlo gilinti esamas žinias bei išbandyti naujų dalykų, organizuoja įvairius mokymus: tiek vidinius, tiek išorinius. Visada raginu kolegas išbandyti ką nors naujo, o ir pati, pagal galimybes, stengiuosi sudalyvauti, nes vis dar jaučiu žinių alkį”, – tikina „Venipak“ smulkių ir vidutinių klientų grupės vadovė.

Pasak pašnekovės, naujų kompetencijų ugdymas ir mokymasis gali būti labai individualus, tačiau tiesioginis žinių pritaikymas praktikoje palengvina ugdymo procesą.