Įgyvendino pirkėjų svajonių būsto viziją

Nuo galimybės įsirengti sauną bute iki pušyne bendruomenei skirtų lauko terasų su moderniais lauko baldais. Tai tik kelios prabangios detalės, išskiriančios ,,Pušų parką“ iš kitų projektų. Viena didžiausių verčių Lazdynėlių mikrorajone, greta didžiausio Vilniuje Bukčių miško, Neries upės bei teritorijoje esančiame NT projekte - galimybė nedelsiant įsikurti pušų parku kvepiančiuose namuose, gyventi ramybėje, gamtoje, tačiau visiškai paprastai ir greitai pasiekti Vilniaus centrą. Atrodo, kad čia pagalvota apie visapusišką komfortą.

,,Patirtis rodo, kad būstui, kaip ir kasdieniams daiktams, pasiteisina universalumo ir transformacijos savybės. Planuodami kiekvieną butą ypatingą dėmesį skiriame jo pritaikymo galimybių paieškai, todėl kiekvienam suprojektuotam butui galime pasiūlyti kelis skirtingus planavimo būdus. Net ir paklausiausius „Pušų parkas“ 31 ir 33 kv.m. butus galima įrengti trimis skirtingais būdais, jau nekalbant apie stilių įvairovę. Projekto sėkmė yra galimybė transformuoti bet kurį butą ir taip realizuoti bet kurio pirkėjo poreikį – erdvesnis dviejų kambarių butas gali turėti erdvų uždarą sandėliuką, prabangią drabužinę, uždarą darbo kambarį ar net su miegamuoju sujungtą san. mazgą – ir tai bus tas pats butas, tačiau kokiu jis taps priklausys nuo būsimųjų gyventojų poreikių ir pomėgių. Beveik neįmanoma, kad pirkėjui projekte „Pušų parkas“ neatrastume labiausiai jo poreikius atitinkančio būsto“, komentavo projekto vystytojo „Orner“ plėtros vadovė Kornelija Kazlauskytė.

Projekto atstovė akcentuoja, kad klientus dažnai vargina butų įrengimo etapas, ypač, kai reikia išspręsti ir suderinti techninius bei inžinerinius klausimus, todėl projekto vystytojai pasiūlė įsigyti butus su skirtingais apdailos lygiais, taip nuimdami šį rūpestį nuo klientų pečių. ,,Pastebime, kad pirkėjai su malonumu įsirengimo klausimus derina su mūsų dizainere, taip prisidėdami prie savo namų kūrimo, o tuo pačiu ir nepatirdami naujakurystės sunkumų. Mūsų įrengti butai sulaukė didžiulio pirkėjų susidomėjimo – vieni surado savo svajonių namus vos į juos įžengę, kiti aiškiai suvokė, kokius sprendimus nori perkelti į naujus savo butus ir ką nori pakeisti, kad jie atitiktų būtent jų šeimos poreikius“, sakė K. Kazlauskytė.

Kornelija Kazlauskytė

,,Vyšnia ant torto“ modernus holas

Pasak K. Kazlauskytės, kiekvienas butas projekte turi savų pliusų – galimybę mėgautis saulėtekiu ar saulėlydžiu, išskirtinai apželdintu kiemu be automobilių, pasodintomis brandžiomis pušimis ar tiesiog į namų kiemą ateinančiu, Bukčių mišku. Visi pirmo aukšto butai turi erdvias apželdintas terasas, o antro – ketvirto aukštų butai erdvius balkonus.

Ypatingas dėmesys skirtas visų amžiaus grupių gyventojų laisvalaikiui, suplanuojant ne tik vaikų bet ir suaugusiųjų žaidimo, sporto ir poilsio zonas, o lyg vyšnia ant torto, yra įrengtos pirmų aukštų bendrosios erdvės su autoriniais lietuvių kūrėjų veidrodžiais, skirtingų tipų apšvietimu ir nuolat grojančia fonine muzika.

,,Vystydami projektą „Pušų parkas“ daug dėmesio skyrėme tiems sprendimams, už kurių įgyvendinimą išties atsakingas statytojas – užtikrinome, kad viso projekto pirkėjai turėtų galimybę automobilius parkuoti požeminėje stovėjimo aikštelėje, suprojektavome daug įvairaus dydžio sandėliukų, kad nereiktų nekasdienio naudojimo daiktais apkrauti namų, ir nors 4 aukštų pastatai priskiriami mažaaukštei statybai, įrengėme kiekviename po kelis liftus, su kuriais grįžimas namo iš požeminio parkingo su pirkiniais, mažamečiais vaikais ar lagaminais nekels jokio streso“, pabrėžė patogumus K. Kazlauskytė.

Paskutinė galimybė įsigyti – ieškantiems privatumo išskirtinis pasiūlymas

,,Pušų parkas” projektą sudaro A, B ir C korpusai. Šiuo metu galima rinktis iš paskutinių 53 likusių butų pusantro, dviejų, trijų kambarių. ,,Tik vasarį pristatėme paskutinį - C projekto korpusą ir iš 68 butų jau keturiasdešimt proc. parduota. Džiaugiamės sėkme, įspūdingais rezultatais ir skatiname ieškančius namų gamtos apsuptyje paskubėti, asortimentas sparčiai tirpsta. Viršijome pardavimų plano greitį, džiaugiamės, kad ,,Pušų parkas” yra toks populiarius, iki šiol už paskutinius dvylika mėnesių yra geriausiai parduodamas Vilniuje“, akcentavo projekto pardavimus ir rinkodarą koordinuojančios įmonės „RSM“ vadovė Olga Lapinskė.

Olga Lapinskė

A korpuse liko tik keturi laisvi butai, o B korpuse – septyni. Didžiausias laisvų butų asortimentas neseniai klientams pristatytame naujame C korpuse. Plėtra nenumatyta, tad tai paskutinė galimybė įsikurti ,,Pušų parke“.

C korpuse skirtingų kvadratūrų butai parduodami su daline arba pilna apdaila. Tai išskirtinė galimybė ieškantiems privatumo, nes įrengtas atskiras, pušimis apgaubtas kiemelis su privačia, atskira nuo kitų korpusų teritorija. Atvirų durų metų klientai gali apžiūrėti demonstracinį butą. Atidarėme lauko terasas su moderniais lauko baldais, kviečiame atsigerti kavos ir išsirinkti širdžiai jaukiausią būstą“, kvietė O. Lapinskė.

Svajonių namai už įspūdingą kainą – Atvirų durų dienose nuolaidų festivalis

Dabar svajonių būstą galima įsigyti net su 20 000 eur nuolaida, o įsikelti nedelsiant! „Pušų Parko“ projektas – jaukūs namai unikalioje vietoje, kur susitinka modernaus miesto privalumai ir gamtos ramybė. Patogi infrastruktūra leis lengvai pasiekti viską, ko reikia šiuolaikiškam miesto gyventojui ir jo šeimai.

TOP 3 kambarių butai su terasa

Ieškantiems namų šeimai, privatumo ir jaukios erdvės džiaugtis maloniomis šeimos akimirkomis gamtos apsuptyje – idealiai pritaikyti 3 kambarių butai su vaizdu į pušyną, rytų arba vakarų kryptimi orientuotais langais bei erdviais balkonais arba privačiomis terasomis net iki 23 kv. m. ploto. Ir tai dar ne viskas – pro visus butų langus matosi gražus vaizdas į brandų pušyną.

Kaina nuo 89 700 eurų

Jei aktualu išskirtinės koncepcijos, tačiau racionalios kainos būstas gyvenimui arba investicijai, puikus pasirinkimas 1.5 kambario butai. Šie būstai turi atskirą miegamojo erdvę, o pasimėgauti šalia esančia gamta ir pušynu galima iš erdvaus balkono arba terasos, kurios plotas gali siekti net iki 16 kv. m. Tai patraukliausios kainos butai „Pušų parke“, todėl jų kiekis sparčiai tirpsta.

TOP butai – 2 kambarių su terasa

Populiariausio išplanavimo ir geriausiai parduodami 2 kambarių butai su pilna apdaila – čia galėsite mėgautis prabangiu interjeru, miegamuoju su atskira drabužine bei erdviu balkonu, kuriame matysite Bukčių miško pušyną. Mes pasirūpinome šių būstų pilnos apdailos darbais, įsikūrus jums reikės įsigyti tik baldus.

Butai su galimybe įsirengti sauną

Naujas erdvių trijų kambarių butų asortimentas ,,Pušų parke“ su drabužine, galimybe įsirengti sauną arba infraraudonųjų spindulių pirtį, šalia pušyno ir Neries! Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško išties išskirtinio būsto. Šie erdvūs butai turi net po kelis balkonus ir yra ypatingai šviesūs. Tokių butų yra ribotas asortimentas, be to, šiuo metu jiems taikomos išskirtinės nuolaidos.

Išsirinkite savo namus bei pasinaudokite naujais speciacialiais pasiūlymais – paskubėkite, nes pastatytų butų su daline apdaila kiekis sparčiai tirpsta, o butų su pilna apdaila skaičius ribotas. Klientų patogumui įrengtas demonstracinis butas – kviečiame registruotis į atvirų durų dienas ir gyvai apžiūrėti jaukų bei išskirtinės koncepcijos projektą.

Kviečiame registruotis susitikimui darbo dienomis arba savaitgaliais.

Registracija į atvirų durų dienas:

Tel. 846302520, pardavimai@r-sm.lt