Verslo tinklo plėtra ir naujos pažintys

Workland“ pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių vadovė Lietuvoje Laura Panovienė teigia, kad viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vis daugiau žmonių renkasi darbą bendradarbystės erdvėse – tai žmogiškojo ryšio, bendravimo poreikis: „Pastaruosius kelis metus dėl pandeminės situacijos bendravimas buvo smarkiai apribotas. Apklausę savo narius, kitų verslų atstovus, išgirdome labai aiškią žinutę – jie išsiilgo bendravimo, tiesiog trumpo rytinio pašnekesio su biuro kolega šalia kavos aparato.“

Lauros Panovienės teigimu, šiose bendradarbystės erdvėse vystomos iniciatyvos kaip bendri narių pusryčiai, bendruomenės vakarai, taip pat seminarai ar kitos veiklos – itin svarbus veiklos aspektas, leidžiantis užtikrinti, kad nariai gautų įvairiapusę paslaugą – nuo ramios darbo vietos, kolegų palaikymo, iki galimybės plėsti savo verslo pažinčių ratą.

Dovilė Urbanaitė

„Workland rūpinamės bendruomenės ryšių palaikymu, narių supažindinimu ir narius palydime nuo pat pirmųjų žingsnių, padedame pasirinkti tinkamiausią darbo vietos sprendimą, supažindiname ne tik su pačia erdve ir paslaugomis, bet ir kitais nariais, jų vystomomis veiklomis, o tai padeda lengvai, sklandžiai ir efektyviai įsilieti į mūsų kuriamą bendruomenę. Be to, gaunasi savotiška komanda, nors šių žmonių veiklos skirtingos, visgi kolektyvinė sąmonė veikia, kitų pasiekimai įkvepia“ – pasakoja „Workland“ vadovė.

Naujausia „Workland“ bendradarbystės erdvė – išskirtinėje vietoje

2021 m. rugpjūčio mėnesį „Workland“ paskelbė įsigijusi dar 2 centrus Baltijos šalyse – UMA Maakri Taline ir UMA GO9 Vilniuje, įsikūrusį Gedimino per. 9 esančio prekybos centro G9 ketvirtame aukšte. Šiuo metu „Workland“ bendruomenė vienija 10 centrų Baltijos šalyse, iš kurių 4 įsikūrę Vilniuje, o 1 – Kaune. „Workland“ narystė leidžia keisti darbo vietą ir tam tikrą laiką dirbti bet kuriame kitame „Workland“ centre.

Artur Swan

Naujausias „Workland G9” centras pasižymi itin patogia lokacija – iš prekybos centro viršutiniame aukšte įsikūrusios bendradarbystės erdvės sporto salę, įvairius restoranus, grožio salonus, paštomatus, drabužių, maisto ir kitas parduotuves bei paslaugų teikimo vietas galima pasiekti vos per minutę, tiesiog nusileidžiant liftu, o tai labai svarbu efektyviai planuojant savo laiką.

„Visos mūsų lokacijos įsikūrusios centrinėse, Senamiesčio miestų dalyse, kurios pasižymi puikiu susisiekimu, strategiškai geromis vietomis, iš kurių lengvai pasiekiami pagrindiniai miesto, kultūros, verslo objektai, viešbučiai, restoranai, įvairios institucijos. Tuo tarpu „Workland G9“ didelę dalį įvairiausių paslaugų siūlo tame pačiame pastate, po tuo pačiu stogu. Pastato ir „Workland“ paslaugų multifunkcionalumas padeda efektyviai panaudoti vienintelį mūsų turimą ir, deja, ribotą resursą – savo laiką.“ – teigia L. Panovienė.

„Workland“ erdves renkasi ir pradedantys verslą, ir įmonių vadovai, ir ramios darbo vietos ieškančios gerai žinomos asmenybės

Agnė Jagelavičiūtė

Darbas bendradarbystės erdvėje iš tiesų gali padidinti jūsų produktyvumą ir verslo sėkmę – teigia tyrimai ir apklausos. Harvard Business Review atlikto tyrimo rezultatai rodo, kad įveikti dažną šių laikų problemą – atidėliojimą, „prokrastinaciją“ (ang. procrastination) – gali padėti būtent kolegos buvimas šalia. Tad pasirinkus bendradabystės erdvę, net jei dirbate vienas, šalia esantis kolega gali jus įkvėpti ir padėti darbus nudirbti efektyviau. Nenuostabu, kad, anot Sage tyrimo, net 42 % laisvai samdomų darbuotojų patyrė pajamų kilimą po to, kai prisijungė prie bendradarbystės erdvės.

Rami darbo vieta, padidėjęs produktyvumas, bendruomenės palaikymas – trys pagrindinės priežastys, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę išbandyti bendradarbystės erdves. Geroji žinia ta, kad „coworking‘ai“ siūlo ir itin lanksčias sąlygas – „Workland“ bendradarbystės erdvėje vietą išsinuomoti galima kad ir vienai dienai, ar naudotis ja 10 dienų per mėnesį, taip sutaupant ir pasiliekant galimybę lengvai planuotis darbus ir susitikimus. Bet kuriuo atveju, įsigiję narystę, visada mėgausitės gardžia kava, sparčiu internetu ir stilingomis erdvėmis susitikimams, darbui ir poilsiui.

Workland bendradarbystės erdvės – tikrai ne tik dirbančiųjų sau, laisvai samdomų darbuotojų pasirinkimas. „Kadangi „Workland“ erdvės orientuotos būtent į profesionalų, ramų darbą, atskyrėme „tyliąją“ ir „ triukšmingesnę“ zoną, esančią arti kavos ir lounge erdvių, tam, kad žmonės galėtų pasirinkti, koks darbo stilius jiems priimtinesnis. Tai mūsų nariai ypatingai vertina, o darbo vietas bendradarbystės erdvėje kartais renkasi tiesiog įmonių vadovai, turintys biurą kitur, bet į „Workland“ ateinantys tam, kad galėtų susikaupti ir efektyviai nudirbti svarbiausius darbus.“ – pasakoja L. Panovienė.

Tarp „Workland“ narių – gerai žinomi verslo pasaulio ir socialinių tinklų veidai – Agnė Jagelavičiūtė, vystanti savo asmeninį „brand‘ą“, Artur Lebedenko Swan, mitybos specialistas ir sveikatinimo projektų Motyvuotiatletai.lt bei Cheatlife įkūrėjas. Taip pat Dovilė Urbanaitė, puoselėjanti verslių moterų bendruomenę „She is glowing“. „Taip pat čia pradeda įmonių vadovai, vėliau užauginantys įmones iki 20 ir daugiau darbuotojų.“ – dalinasi L. Panovienė.

Workland – Didžiausias pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių operatorius Baltijos šalyse, siūlantis savo nariams rinktis biurus ir darbo vietas dešimtyje lokacijų, iš kurių 4 įsikūrusios Vilniuje, o 1 – Kaune. Visos narystės apima ne tik darbo vietą, bet ir stilingų bendrųjų erdvių naudojimą, kavą, internetą, administratorės pagalbą bei galimybę dirbti visose Baltijos šalyse, pasirinktame centre.

Daugiau informacijos: wrkland.com.

Užsakymo nr.: PT_88892065

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės