Komandos formavimo renginiai – personalo valdymo mada ar būtinybė?

Tačiau įmonėms akcentuojant komandinį darbą ir našumą (efektyvumą), komandos formavimo, motyvavimo ir stiprinimo metodų samprata išsiplečia toliau tiesioginių darbo pareigų ribų. Todėl komandos formavimas toli gražu nėra personalo valdymo kaprizas. Tai įrankis, kuris, pasitelkiant nuolatinę, gerai suplanuotą ir į komandą orientuotą veiklą, formuoja efektyvią, į rezultatus orientuotą komandą ir tai atsispindi įmonei augant.

Kokios komandos formavimo veiklos šiuo metu paklausios? Viena iš naujausių bendravimo skatinimo tendencijų apima fizinių ir intelektualinių veiklų, tokių kaip žygiai pėsčiomis, orientaciniai žaidimai ir viktorinos, integravimą. Ši veikla leidžia bendradarbiams atsipalaiduoti neformalioje aplinkoje ir mėgautis laisvalaikio užsiėmimais, patirti nekasdieniškų potyrių.

Roadgames

Investavimas į organizacijos kultūrą – tai investicija į įmonės augimą

Naujų darbuotojų atėjimo į įmonę, kasdienio darbo organizavimo ir pridėtinės darbuotojo kuriamos vertės įmonės augimui vertinimas neatsiejamas nuo organizacijos kultūros. Darbuotojus vertinančios įmonės kultūros kūrimas padeda pritraukti ir, svarbiausia, ilgainiui išlaikyti profesionalius, motyvuotus ir į rezultatus orientuotus darbuotojus bei greičiau integruoti juos į komandas.

Užuot komandos formavimo renginius laikę investicija į atskirų darbuotojų ar komandų pažangą, juos reikėtų paversti neatsiejama įmonės, teikiančios pirmenybę darbuotojų gerovei ir augimui, kultūros dalimi. Komandos formavimo veiklos turėtų virsti tradicija formuojant naujas komandas ir ugdant darnų bendravimą už tiesioginių darbo pareigų ribų.

Roadgames

Darbuotojų savijautos ir bendravimo gerinimas hibridiniame darbe

Organizuojant hibridinį darbą, vienas svarbiausių darbdavių prioritetų yra rūpinimasis darbuotojų gerove. Darbo namuose ir biure derinimas turi daug privalumų, tačiau tai taip pat kelia iššūkių, susijusių su komandos formavimu ir darbuotojų fizine bei psichine sveikata.

Kaip darbuotojai gali užmegzti tarpusavio santykius, puoselėti priklausymo įmonei jausmą ir pozityvią psichoemocinę aplinką, jei retai susitinka ir dirba pagal savo asmeninius darbo grafikus? Reguliarūs darbuotojų susitikimo renginiai, kuriuos organizuoja „Roadgames“ komandos formavimo renginių kūrėjai, yra dar viena priemonė pasirūpinti darbuotojų gerove.

„Roadgames“ leidžia žmonėms patenkinti interaktyvaus bendravimo poreikius, mokytis naujų dalykų, patirti nuotykių ir kokybiškai pailsėti, kartu stiprinti komandą. Reguliarūs komandos formavimo renginiai padeda pasirūpinti darbuotojų gerove ir puoselėti priklausymo įmonei jausmą, plėsti suvokimą apie asmens vaidmenį organizacijoje, gerinti santykius su bendradarbiais ir vadovybe.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės