Pirmiausia – supraskite partnerio poreikius ir vertybes

Pirmasis žingsnis kuriant įsimintiną dovaną verslo partneriams – skirti laiko jų poreikiams ir vertybėms suprasti. Kruopštus ir individualus požiūris prasideda nuo žinojimo, kas jiems iš tikrųjų svarbu. Rinkdami dovanas savo verslo partneriams atsižvelkite į jų tikslus, galbūt poreikius ir vertybes. Galbūt jie rūpinasi aplinkosauga? Galbūt aistringai domisi technologijomis? O gal jie mėgsta puikią virtuvę? Įsigilinę į tokius aspektus, galėsite pritaikyti verslo dovaną prie unikalaus kiekvieno partnerio skonio ir preferencijų.


Skirtingiems partneriams – skirtingos dovanos

Tikriausiai sutiksite, kad dviejų vienodų verslo partnerių nėra. Todėl svarbu apsvarstyti įvairias dovanų idėjas. Štai keletas dėmesio vertų variantų:

  • Aukštos kokybės skanėstai. Jei ieškote neįpareigojančios, tačiau itin šiltos dovanos, aukštos kokybės skanėstai, pavyzdžiui, šokoladas arba šokoladiniai saldainiai, gali būti puikus pasirinkimas. Saldžios dovanos suteikia malonias emocijas ne tik jas gavus, bet ir ragaujant. Žinoma, tai turėtų būti kažkas kitokio – rankų darbo ar išskirtinio prekių ženklo gaminiai.
  • Ekologiški produktai. Jei skiriate didelį dėmesį ekologijai ir norite tai parodyti savo partneriams, ekologiškos verslo dovanos bus tobulas pasirinkimas jums. Nuo praktiškų perdirbto popieriaus užrašinių iki elegantiškų skėčių, pagamintų iš natūralių perdirbtų medžiagų – ekologiškų dovanų pasirinkimas itin platus.
  • Dovanos, skatinančios sveiką gyvenseną. Vanduo gyvybiškai svarbus kiekvienam iš mūsų. Todėl įteikdami verslo partneriams aukštos kokybės gertuvę, pavyzdžiui, pagamintą iš nerūdijančio plieno, parodysite savo rūpestingumą ir paskatinsite juos gerti daugiau vandens, o kartu ir gyventi sveikiau.
  • Dovanų rinkiniai. Jei sunku apsispręsti dėl vienos konkrečios dovanos, išeitis gali būti dovanų rinkiniai. Į juos gali įeiti įvairūs produktai: kruopščiai atrinkti skanėstai, puodeliai, namų kvapai, arbatos ir taip toliau. „Logobalt“ asortimente gausu įvairaus dydžio ir sudėties dovanų rinkinių, tad lengvai rasite skirtingus poreikius bei pomėgius atitinkančias dovanas.

Na, o tam, kad pasirinktos kalėdinės verslo dovanos partneriams būtų dar ypatingesnės ir leistų įsiminti ne tik dovaną, bet ir jus dar geriau, pagalvokite apie jų personalizavimą, pavyzdžiui, papuoškite savo įmonės logotipu ir asmenine žinute. Tuo mielai už jus pasirūpins profesionali „Logobalt“ komanda.
Skirkite dėmesio dovanos pateikimui

Patrauklus ir gerai apgalvotas pateikimas gali pagerinti bet kokią dovaną. Skirkite laiko kruopščiai ir atidžiai supakuoti dovaną arba leiskite tuo pasirūpinti profesionalams. Rinkitės kokybiškas pakavimo priemones, apsvarstykite galimybę pridėti atviruką su ranka rašytu palinkėjimu – tokiu būdu dovanai suteiksite daugiau asmeniškumo. Atminkite, kad dovanos pateikimas atspindi jūsų rūpestį ir pastangas, todėl ji tampa tik dar ypatingesnė.


Apgalvokite dovanos įteikimo laiką

Norint nustebinti savo verslo partnerius, labai svarbu ne tik pasirinkti tinkamas dovanas, bet ir jas įteikti laiku. Pasistenkite dovanas išsiųsti likus pakankamai laiko iki švenčių, pavyzdžiui, gruodžio pradžioje, kad jos būtų pristatytos laiku ir partneriai galėtų džiaugtis dovanomis visą šventinį laikotarpį. Taip ne tik parodysite, kad esate dėmesingi, bet ir išvengsite paskutinės minutės skubėjimo ir siuntinio vėlavimo, kuris gali pasitaikyti šventiniu laikotarpiu.

Kalėdinės dovanos yra puikus būdas sustiprinti santykius su verslo partneriais ir parodyti, kad esate dėkingi už jų bendradarbiavimą. Asmeniškas ir apgalvotas požiūris, derinamas su kruopščiai parinktomis ir gražiai pateiktomis dovanomis, gali palikti neišdildomą įspūdį ir užduoti toną sėkmingai partnerystei ateinančiais metais. Šį švenčių sezoną leiskite savo partneriams jaustis vertinamiems dovanomis, atspindinčiomis individualumą ir prasmingą tarpusavio ryšį.

Dar neturite dovanų? Išskirtines idėjas rasite „Logobalt“ interneto svetainėje – profesionalų komanda padės pasiruošti ir nustebinti verslo partnerius prieš didžiąsias metų šventes!